320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Trinidad ja Tobago (07.06.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Rongkäiguks kogunemine 17.30 ja start 18.00. Kohaks endiselt Vabadussõja Võidusammas.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Rongkäiguks kogunemine 17.30 ja start 18.00. Kohaks endiselt Vabadussõja Võidusammas.
      Kogunege parem Kadriorgu
      07.06.2013 16:30 Kadrioru staadion, Eesti-Taani EM 2013-2015

      Kommentaar


        #18
        Ära jaura, Sen, öeldi sulle lõustaraamatus, et traditsioone peab hoidma. Mine persse oma noortekoondisega, rongkäik on oluline.

        Tööpäev, ütlete? Ei saa tulla nii vara mängule, ütlete?
        Noortekoondis algab mängu 16:30.

        Rongiskäik, see Eesti vutifänluse traditsioonide nurgakivi, alustab oma grandioosset protsessiooni kogunemisega kell 17:30, läheb liikvele kell 18:00 ja on kõigi eelduste kohaselt A Le Coq Arenal kohal tavapärased pool tundi hiljem, see on 18:30. Noorteka mäng lõppeb vahemikus 18:15-18:20. Jääks poolteist tundi aega, et Kitsekülla marssida, sealjuures läbi kogu kesklinna. Ja mängule võib vabalt tulla ka peale avavilet. Tahtmise küsimus.

        Ärge ajage oma traditsioonide-idu, sõbrad. Ma olen Seni pool toimuvatelt mängueelsetelt kogunemistelt läinud staadionile mitu korda suuremates rongkäikudes kui see Traditsioone Kandev Defilee reeglina on.

        JH võiks inimesi noortekoondisele kaasa elama kutsuda, mitte keelitama neid Kadriorust eemale jääma .

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          Pakun kusagil 2000-2500 inimese vahele. Mis sats see T&T on üldse hetkel? Ei oska absoluutselt täna midagi ennustada, st mitte ükski seis ei üllataks.
          Mingi vastuse saad siit: http://www.soccernet.ee/eesti-jahib-...meestelt-voitu
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            #20
            Koosseis : Sergei Pareiko; Enar Jääger, Igor Morozov, Raio Piiroja, Dmitri Kruglov, Tarmo Kink, Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk, Siim Luts, Sergei Zenjov, Henri Anier.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas karljorks Vaata postitust
              Koosseis : Sergei Pareiko; Enar Jääger, Igor Morozov, Raio Piiroja, Dmitri Kruglov, Tarmo Kink, Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk, Siim Luts, Sergei Zenjov, Henri Anier.
              '

              Miks Teniste Kruglovi asemel ei mängi? Ja nahhui see Vunk seal jälle teeb ?Tra ma ei saa aru sellest Rüütlist oleks viimane aega naaksu saata see vend ja välismaalt tuua keegi treeneriks

              Kommentaar


                #22
                mees! ära mölise meie au ja uhkuse kallal! kuna juhtus maailmaime ja me eelmine valiktsükkel jõudsime nii kaugele, siis on igal eestlasel püha kohustus ja käsk mitte kunagi ühegi Rüütli otsuse üle kahelda. Sest siis tulevad sinust targemad foorumikasutajad ja ütlevad "tee ise paremini", või "on meil kedagi teist sinna panna?" või "hea, et meil vunk'gi on"

                aga muidu. FUKITOL 20mg (loe: sitaks õlut, soe ilm ja elame üle. enam sitemaks nagu väga palju minna eniveis ei saa)
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  #23
                  Üldiselt pole ju lineupil väga vigagi...
                  Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                  Kommentaar


                    #24
                    Oleks võinud siiski üks ründavatest poolikutest (Mošnikov, Lindpere) sees olla. Eriti esimene
                    Kruglov meeldis mulle Valgevene vastu väga. Ründes on mees teravam kui Teniste

                    Keskväli on ju sama, mis Poola või Põhja Iirimaa vastu

                    Kommentaar


                      #25
                      Seda küll, et ei Vungilt ega Dmitrijevilt pole mõtet mingisugust mängu ehitamist oodata.
                      Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas xavic Vaata postitust
                        Seda küll, et ei Vungilt ega Dmitrijevilt pole mõtet mingisugust mängu ehitamist oodata.
                        Kaitsvalt ehk lõhkuvalt poolkaitsjalt on seda ka raske nõuda.
                        Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                        Kommentaar


                          #27
                          Ei ole sellel Rüütlil häda midagi .Ainult ,et ma ei saa aru miks Kostja enam ryndajate all ei mängi .Kas lõi liiga palju väravaid ??

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas jezuz Vaata postitust
                            Ei ole sellel Rüütlil häda midagi .Ainult ,et ma ei saa aru miks Kostja enam ryndajate all ei mängi .Kas lõi liiga palju väravaid ??
                            Kostja saadeti/läks puhkusele.
                            Adiós amigos

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Ära jaura, Sen, öeldi sulle lõustaraamatus, et traditsioone peab hoidma. Mine persse oma noortekoondisega, rongkäik on oluline.

                              Tööpäev, ütlete? Ei saa tulla nii vara mängule, ütlete?
                              Noortekoondis algab mängu 16:30.

                              Rongiskäik, see Eesti vutifänluse traditsioonide nurgakivi, alustab oma grandioosset protsessiooni kogunemisega kell 17:30, läheb liikvele kell 18:00 ja on kõigi eelduste kohaselt A Le Coq Arenal kohal tavapärased pool tundi hiljem, see on 18:30. Noorteka mäng lõppeb vahemikus 18:15-18:20. Jääks poolteist tundi aega, et Kitsekülla marssida, sealjuures läbi kogu kesklinna. Ja mängule võib vabalt tulla ka peale avavilet. Tahtmise küsimus.

                              Ärge ajage oma traditsioonide-idu, sõbrad. Ma olen Seni pool toimuvatelt mängueelsetelt kogunemistelt läinud staadionile mitu korda suuremates rongkäikudes kui see Traditsioone Kandev Defilee reeglina on.

                              JH võiks inimesi noortekoondisele kaasa elama kutsuda, mitte keelitama neid Kadriorust eemale jääma .
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Kahju, et Kenwyne Jones ei mängi. Oleks väga tüütu eesti kaitseliinile.

                                Ott Järvela ‏@ottjarvela 15m
                                Tuletan meelde: Henri Anier 7 koondisemänguga 3 väravat, Henrik Ojamaa 10 mänguga 0 väravat. Tarmo Rüütlil ei jää see märkamata...

                                Ja mäng on tõesti nii igav, et kontrollida twitterit.
                                //võimalusi ei kasutata ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X