320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Trinidad ja Tobago (07.06.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Vaatad seda Eesti mängu ja mõnus tunnetada, et sinu ja koondislaste vahel polegi alati väga pikk vahe.
    Vana hea tugitoolisportlase tipphetk ju A la "No kuidas ta selliselt kohalt ära ei löönud, ma oleks silmad kinni ka ära paugutanud"

    Kommentaar


      #47
      mängu tipphetk - fännitribüüni ülikiire ja ülitabav reaktsioon kaartidega puterdanud kohtuniku aadressil.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        #48
        muidugi kahe mängu pealt võiks öelda, et on teatav seltskond mängijaid, kelle koondisse kaasamine küll mingit kasu ei tooda. olen täiesti päri, et tuumik võib ja mõneti peabki olema kogenud, aga vahetusest võiksid vahel ka nooremad mehed tulla vabalt. seekord muidugi oli see raskendatud u21 mängijate omade tegemiste tõttu, ent siiski loodaks, et edaspidi mitte midagi juurde andvate meeste, nagu rähn(kes ka ise tunnistab, et euroopa klubivutti hiina esiliigast naasta on keeruline, nagu näha ka koondise juurde ilmselgelt), lindpere (eile ju täiesti kohutav, samuti varasemates mängudes ja tase on langustrendis üsna selgelt), sidorenkov( mitte ühtegi head külge ei ole, kaitses eksib, tsenderdused olematud,kiirust napib, vaata kus tahad, taset ei leia kuidagi) , voskoboinikov(ei ole liha ega kala, ei korralik target, ei suuda üks ühele palliga ette võtta, ei ole kiirust, et kaitseliini taha palle saada, anier oli igas punktis etem ja nad on üsnagi sarnased mängijad), pingil niisama passiv šišov(ei oska küll ühtegi plussi välja tuua), leitakse edaspidi nooremad mehed, kes vähemalt sõprusmängudes kasvõi vahetusest tulles 15-30 minti välja veavad. need ligi 30 aastat vana ja üle selle mehed ei lähe ju enam mitte kuidagi paremaks,pigem vastupidi.

        Kommentaar


          #49
          Võit on võit on võit. Anier-Zenjov sümpaatsed mis kole. Kink ehitas ilusti, aga ikkagi mitmel puhul kas jooksis end ise kinni koos palliga või jäi sööt pehmeks/ebatäpseks/lühikeseks. Dmitrijev ja Vunk tegid oma ära. Kaitses oli tore vaadata, kuidas Morozov oli Piiroja kõrval kindlus ise. Miks ta Rähni või Klavani kõrval nii ebakindlaks muutub? Ja Raio ise, muidugi, see vana on ikka müstiline...

          Vahetused olid ka jälle nagu nad olid. Voskorenkov... No comments. Rünne seiskus Vosko sekkumise hetkest. Sidorenkovile mänguaja andmisest ma ei saagi aru saama, Kink oleks jumala rahulikult kestnud selle viimased kümme minutit ära. Ma loodan siiralt, et Rüütli valikmängudes ei hakka eksperimenteerima voskorenkovitega...

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Miks ta Rähni või Klavani kõrval nii ebakindlaks muutub? Ja Raio ise, muidugi, see vana on ikka müstiline...
            .
            no kusjuures klavaniga koos on näha old paranemismärke, aga ilmselt pole võrdlemisi noorel mehel veel seda keskkaitses mängimiseks vajaliku kogemust ja vajab seda, et saab kaasmängijale natuke toetuda. Raio ilmselgelt on liidritüüpi mängija kaitses ja juhendab seda töö seal. eks noorele mehele annab ikka kindlust, kui tead, et on keegi kes sind julgestab. Rähn ei saa oma asjadegagi hakkama, rääkimata siis mingit toest nooremale kolleegile.

            Kommentaar


              #51
              Sidorenkov ei kannata kriitikat + pluss ta venelane (vene poisi tase peaks üle olema eestlaste omadest, sest muidu pole vaja neid kaasata). Tooks parem mõne noore sisse.
              "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

              Kommentaar


                #52
                see venelase argument ole kena soola sisse! aitab ehk juba ükskord sellisest mögast!

                Kommentaar


                  #53
                  Kruglov on paras üllatus olnud viimased 2 mängu. Sai mänguaega oli "0", aga nüüd kus tal on hullem saatus, kui Jäägeril, oli ta juba kohati Euro 2012 mängude tasemel. Kaitses küll tuli kohati kalu sisse, aga äkki leidub Rüütlil mune ja tarkust panna näiteks Läti vastu (Kirgiiside vastu korraliku pilti ei saa) Teniste paremale ja Kruglov vasakule.

                  Lisaks sain ametliku kinnituse, et Soccerneti "Hinda mängijaid" rubriiki enam külastada pole mõtet. Esiteks: Vunk-Dmitrijev - Kaitsvad poolkaitsjad hoidsin oma tsooni kogu mängu puhtana ning keskelt tulid ainult mõned üksikud rünnakud läbi. Peaks ju olema vähemalt "6" vääriline mäng (oleks rohkem rünnakule panustanud oleks kõrgem), aga ei. Pannakse näö järgi 4-5 ära.
                  Sama kehtib Sidorenkoviga (mitte, et ma arvaks, et tegu on normaalse tasemega vennaga). Mängis 10 minutit ja kohe Eesti koondise mängu halvim? Samuti on idiootne, et Siim Lutsu hinnati nii kõrgelt. Andis mõne korraliku tsenderduse, aga üldiselt jooksis ummikusse. Teisel äärel oli Kink tunduvalt teravam.

                  Kaitseliin oli üldiselt korras. Ainsad võimalused tekkisidki ju karistus- või kauglöökidest

                  Ja kõiki loogikareegleid kasutades paneks eeldatava algkoosseisu Kirgiiside vastu ka ülesse. Üks teine teema muidugi selleks olemas, aga las kõik olla ühes postituses koos
                  Kotenko
                  Šišov-Bärengrub-Piiroja-Teniste
                  Puri-Mošnikov-Vunk-Lindpere
                  Zenjov-Hunt

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    ent siiski loodaks, et edaspidi mitte midagi juurde andvate meeste, nagu rähn(kes ka ise tunnistab, et euroopa klubivutti hiina esiliigast naasta on keeruline, nagu näha ka koondise juurde ilmselgelt)
                    +
                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    Rähn ei saa oma asjadegagi hakkama, rääkimata siis mingit toest nooremale kolleegile.
                    Öhh, kust see Rähnitamp nüüd äkki tuli? Veel poolteist aastat tagasi moodustas ta Piirojaga koondise läbi aegade parima keskkaitsepaari (okei, võib ka vaidlustada). Vahepeal pole olnud ju ühtegi valikmängu, mille põhjal võiks öelda, et Rähni aeg on läbi, sest ainus Rähni selle valiktsükli mäng on olnud vs Türgi, kus oldi pea terve mäng vähemuses. Ja lisaks pole see 32 eluaastat Rähni stiilis mängivale keskkaitsjale mingi tappev vanus.

                    Kommentaar


                      #55
                      Kui Rüütli tegi meie vahetused ära, tuues sisse Lindpere, Puri, Mošnikovi ja Vosko, oli mängupilt järgnevad 15 minutit päris head.
                      Lindpere läks mängima ründaja alla, Vosko oli tipus. Need 10 minutit tuli meil pealelööke ja tsenderdusi ning pall oli valdavalt meie käes. Kuskil 70' paiku vahetasid Lindpere ja Mošnikov kohad ära, st Lindpere keskväljale ja Mošnikov ründaja alla ning tollest hetkest kadus mäng ära. Lindpere ei suutnud keskväljal palli hoida ning Mošnikov jooksis ees tühja ringi.

                      Mošnikov ei ole tüübilt ründaja alune, AMC. Lindpere oskab seda aga päris hästi ning seda oli näha ka mängus Andorra vastu.

                      Mina viskaksin kivi mängu ära andmise eest Rüütli kapsaaeda.

                      Kommentaar


                        #56
                        vaatan asja selgelt nii: parim kaitsepaar on piiroja, klavan, neile järgneb nii tasemelt kui perspektiivilt morozov ja siis neljandana ei ole enam vahet, kes seal pingi otsal istub, platsile kui panema pead mingil põhjusel, on seis ühtviisi jama, seega võiksid seal vabalt olla ka nooremad mehed, mitte hiina esiliigas mänguaega mitte saav taavi, kel pole mingitki arenemismärki kuskilt näha ja vanus selline, et parim enne on möödas kahtlemata, head mehed mängivad jah kauem, aga seda kohavaliku ja kogemuse pealt. rähn paraku on aeglane ja kehva kohavalikuga, pole teda heaks meheks mitte kunagi pidanud ja mu silmis parimad mängud tegi ta kunagi üldse poolkaitses.

                        Kommentaar


                          #57
                          Piraaja on jah meie kaitseliini üks tugitaladest jätkuvalt ning meeskonna hing.

                          Kommentaar


                            #58
                            Meintziga nõus igati Kruglovi koha pealt. Oli hea, peaaegu nagu vanasti nii valgevenelaste kui kariibimeeste vastu. Sümpaatne on ta alati olnud, aga vahepealne kustumisperiood tõi talle (õigustatud) kriitikat. Eile oli küll tore tõdeda, et on märke vana hea Dima tagasitulekust.

                            Rallikal on Vosko koha pealt roosad prillid ees. Vosko ON hea, aga seda paraku ainult Meistriliiga tasemel, näiteks Post ei saa Voskole haisulegi. Eile aga ajas Vosko ahastama palli omaksvõttudega. No ei saa koondises samamoodi lohakalt vastu võtta nagu Paide vastu... Targetmanina on Ahjupera Voskost ikkagi üle.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vosko tõesti kõige parem ei olnud, aga ma ei maininudki, et Vosko hea oli. Pigem tõin välja selle, et terve koondis mängis järgnevad 15 minutit päris hästi ning saarteriigile võimalusi psmt ei antudki.

                              Ideaalis näeksin mina sellist modernset 4-5-1 (4-3-3; 4-2-3-1 vms), kus tipus Anier/Zenjov, tema all Vassiljev, äärtel Kink ja Ojamaa ning keskelt toetavad Dmitrjev ja Mošnikov. Kaitseliin on nagu ikka.

                              Kommentaar


                                #60
                                rähn paraku on aeglane ja kehva kohavalikuga, pole teda heaks meheks mitte kunagi pidanud ja mu silmis parimad mängud tegi ta kunagi üldse poolkaitses.
                                Ma nõustuks siin küll pigem eika seisukohaga, et eelmises valiktsüklis oli Rähn raudkindel keskkaitsja;tegi sama väärt tööd kui Piiroja ja mingeid etteheiteid talle küll ei teeks. Eriti ta keskpärast klubikarjääri arvestades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X