320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kõige häirivam bänd/laulja 90-ndatest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    veel 1 jabur lugu - tõsi, sellest on klassikud midagi üpris naljakat valmis vorminud (sry ei suutnud olla jagamata):
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      #77
      see eelmine lugu mo arust on tehtud naljaga äkki klaver põõsas saate jaoks.

      ise hakkasin mõtlema, et kas joel de luna on juba vangist välja saanud?
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas aiFo Vaata postitust
        Lugesin hiljuti Onu Bella Dekameroni (http://www.apollo.ee/onu-bella-dekam...mad-palad.html). Sealt jäi meelde, et perioodil, mil Jörpa oma suurimad hitid tootis, oli suure osa laulutekstide autoriks Onu Bella. Dekameroni lõpus on list lauludest, mille tekstiautoriks Bella on, minu mäletamist mööda olid seal ka Jörpa lood teiste seas. Laulu pealkirja võiks siis sellest listist leida. Võibolla.
        Onu Bella kui sõnade autor on tõesti paaril Jörpa albumil esindatud, kui vasakult teisel täiskirje sakil klikkida, siis selgub, et ühel Jörbergi plaadil paari tekstiga, teisel ca neli
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          #79
          Jörpal oli kunagi ka miskit lastelaul?
          Aga kunagi,kui veel Kaupmehe Unn ja Krõll toimetasid,jagunesid eesti bändid kolme kategooriasse-
          1.halvad
          2.väga halvad
          3.Krõll

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Fitti kui Jörpa-ekspert, äkki sa suudad kuskilt välja võluda loo "Minu komm" (või midagi sarnast).

            Mõni lugu on lihtsalt nii erakordne, et juba episoodiline kuulmine tekitab kustumatu mälestuse. Mulle jääb igavesti meelde, kuidas Jörpa tantsis 7 vapra saates mingisuguse paberist kompveki ümber ja korrutas "see on minu komm, see on minu komm". Kahjuks langes lugu kohe debüüdil saatest välja ja mitte kuskilt pole õnnestunud seda enam leida. Olen plaadipoodides kõik ta plaaditagused läbi kamminud, aga seda lugu kas ei ole või on see tundmatu nime all.

            Loo eest õlu, video eest kuuspakk
            Seitse aastat hiljem jõudis see pärl mööda keerulisi kanaleid lõpuks minuni.



            Leiaks veel selle video ka, siis võiks rahus surra.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas mazz Vaata postitust
              Seitse aastat hiljem jõudis see pärl mööda keerulisi kanaleid lõpuks minuni.
              still better than wild disease

              Kommentaar


                #82
                ja nii ongi, aeg jõudnud sinnamaani, et see 90ndate õudne pool teeb kambäkki ka läbi noorte (ehk kes siis polnud veel sündinudki)
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  ja nii ongi, aeg jõudnud sinnamaani, et see 90ndate õudne pool teeb kambäkki ka läbi noorte (ehk kes siis polnud veel sündinudki)
                  Sa mõtled vist riietumist?
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #84
                    Niikaua kuni Marati dress kammbäkki ei tee on kõik suurepärane.
                    Mul on liiv ja sul on savi.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
                      Niikaua kuni Marati dress kammbäkki ei tee on kõik suurepärane.
                      Aga kappa?

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Aga kappa?
                        Kappa dress ja Karhu toss ka muidugi igihaljas kombo. Ütleme siis, et Marati dressiga võrreldes nilbus 1b.
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Sa mõtled vist riietumist?
                          Mitte ainult, ka päkapikutisko, hüperaktiivne träna ja muu säärane teeb kambäkki
                          ★★★★★★

                          Kommentaar

                          Working...
                          X