320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kõige häirivam bänd/laulja 90-ndatest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Fitti kui Jörpa-ekspert, äkki sa suudad kuskilt välja võluda loo "Minu komm" (või midagi sarnast).

    Mõni lugu on lihtsalt nii erakordne, et juba episoodiline kuulmine tekitab kustumatu mälestuse. Mulle jääb igavesti meelde, kuidas Jörpa tantsis 7 vapra saates mingisuguse paberist kompveki ümber ja korrutas "see on minu komm, see on minu komm". Kahjuks langes lugu kohe debüüdil saatest välja ja mitte kuskilt pole õnnestunud seda enam leida. Olen plaadipoodides kõik ta plaaditagused läbi kamminud, aga seda lugu kas ei ole või on see tundmatu nime all.

    Loo eest õlu, video eest kuuspakk

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      "see on minu komm, see on minu komm"
      Oled sa kindel, et see oli Jörberg? Äkki keegi parodeeris teda? Mul peaks olema kasutada üsna põhjalik diskograafia, aga seal sellist lugu ei leidu. Kirjutasin ka härra Märt Rannamäele - kui keegi üldse teab tollase aja imelikke lugusid, siis on see tema - aga ta esimese hooga ei suutnud seda üldse meenutada. Lubas uurida küll.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Oled sa kindel, et see oli Jörberg? Äkki keegi parodeeris teda? Mul peaks olema kasutada üsna põhjalik diskograafia, aga seal sellist lugu ei leidu. Kirjutasin ka härra Märt Rannamäele - kui keegi üldse teab tollase aja imelikke lugusid, siis on see tema - aga ta esimese hooga ei suutnud seda üldse meenutada. Lubas uurida küll.
        Mu meelest oli seal siiski Jörpa ise, kuigi loo pealkirja on küll raske prognoosida. Inspireeritud oli see ilmselt tollel ajal ka siia teemasse hästi sobivast E-Type loost :

        Kommentaar


          #64
          Selle järgi pakuks, et loo nimi oli 'See on tema komm'. Asi hakkab juba sportlikku huvi pakkuma.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #65
            Tra,
            kogu selle Jörpa jutupeale kumiseb mul teist päeva peas tema repertuaar.

            Kommentaar


              #66
              Veel üks tõend, et see lugu eksisteerib.

              Kopeeritud R2 soovika foorumist

              09.02.2011 18:18jullar
              tere ott!
              kuulsin mingi aeg r2-st ühte üllar jörbergi lugu kus lüürika oli umbes nii: "minu komm, minu komm, magus komm". mitte, et ma üllar jörbergi kuulaks, aga ilgelt naljakas lugu oli ja ei suuda seda netist üles leida... nime ka kahjuks ei tea. oskad äkki aidata?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Oled sa kindel, et see oli Jörberg? Äkki keegi parodeeris teda? Mul peaks olema kasutada üsna põhjalik diskograafia, aga seal sellist lugu ei leidu. Kirjutasin ka härra Märt Rannamäele - kui keegi üldse teab tollase aja imelikke lugusid, siis on see tema - aga ta esimese hooga ei suutnud seda üldse meenutada. Lubas uurida küll.
                Ei julge mälu liialt usaldada, olin siis mingi kümnene, aga 90% kindlalt oli see ikkagi Jörpa. Lisaks tean üht inimest, kel pidi see video kuskil VHS-i peale salvestatuna olemas olema. Kahjuks ei jaga ta mu entusiasmi selle ülesleidmisel, aga tema mäletab ka, et artistiks oli Jörpa.

                Kommentaar


                  #68
                  Mind vaevab palju enam küsimus, et kes olid ansambli Rock Üllatus taga?

                  Kommentaar


                    #69
                    Jossif Bush & Andrei Sotšev.

                    "Lыpunii"

                    ja tra, aus laul oli. ärge naeruvääristage midagi.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #70
                      Ok, see on nüüd vale teema, aga kuna keegi teises teemas mulle ei vastanud ja see teema siin tundub päris aktiivne minevikumuusika, siis küsin siin:

                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Nagu ma aru saan, siis 90ndate duo Lu:k liikmetest suri üks üsna noorelt. Millal ja miks? Kas on kuskilt võimalik selle bändi kohta rohkem lugeda?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ok, see on nüüd vale teema, aga kuna keegi teises teemas mulle ei vastanud ja see teema siin tundub päris aktiivne minevikumuusika, siis küsin siin:
                        Kusagil mälusopis viirastub, et Lu:k oli algul hoopis triio aga mingi 96 või 97 sai üks liikmetest autoavariis surma. Rohkem hetkel ei meenu.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          #72
                          Plaat ilmus sügisel. Samal ajal loobus Tõnn muusikategemisest, pöördudes pühendunumalt kui varem usu poole, täiesti ootamatult plaadiesitlusele tulemata jättes. Teised ei jätnud hellitamata lootust, et ta kunagi naaseb... (kuid kaks aastat hiljem, sügisel 1997 jäi Tõnn pooleks kuuks teadmata kadunuks, kuni leiti merest ta maine keha. Tõnis Leemetsa saates "Sessioon" kõlas lugu "sli: p di: p"...)
                          tallinn-nõmme-keila vahelehelt.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            tallinn-nõmme-keila vahelehelt.
                            Aitäh. See info aitas mul edasi guugeldada.

                            Leidsin veel materjali, ehk huvitab kedagi: http://listenmusic.fm/artist/Lu%3Ak-143686/bio
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Ei julge mälu liialt usaldada, olin siis mingi kümnene, aga 90% kindlalt oli see ikkagi Jörpa. Lisaks tean üht inimest, kel pidi see video kuskil VHS-i peale salvestatuna olemas olema. Kahjuks ei jaga ta mu entusiasmi selle ülesleidmisel, aga tema mäletab ka, et artistiks oli Jörpa.
                              Lugesin hiljuti Onu Bella Dekameroni (http://www.apollo.ee/onu-bella-dekam...mad-palad.html). Sealt jäi meelde, et perioodil, mil Jörpa oma suurimad hitid tootis, oli suure osa laulutekstide autoriks Onu Bella. Dekameroni lõpus on list lauludest, mille tekstiautoriks Bella on, minu mäletamist mööda olid seal ka Jörpa lood teiste seas. Laulu pealkirja võiks siis sellest listist leida. Võibolla.
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                #75
                                ma mõtlen, et järgneva õõvari peaks ehk isegi spoileri alla panema - kuldsed lindid. ei tea, minus tekitab see umbes selliseid emotsioone nagu pilt, mille ma panen kindlasti spoieriga.
                                 
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X