320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    No Traoret mäletan juba sellest ajast kui ta Barcelona noortetiimide eest mängis. Põhimõtteliselt on tegu lihtsalt erakordselt rumala, aga füüsiliselt fantastiliste võimetega mängumehega. Barcelonas polnud ta päris selline beast, aga kiirus oli tal metsik, kahjuks suutis ja 95% juhtudest lihtsalt pea maas mööda äärt tormata ja siis mingi suvalise söödu kuhugi uhada. Selles mõttes sarnane Deulofeuga, mõlemad tehniliselt talendikad ja kiired mängumehed, aga lihtsalt nupp ei noki piisavalt kiirelt, et tõelist tipptaset näidata.
    Sellepärast on Traore maksimum täpselt mingi Inglise või Hispaania keskmik, kus mängujoonus on suhteliselt lihtne ja ülesanne ka väga lihtne.
    Minu meelest teete te talle liiga ikka päris palju. Robben oli ka ühe triki vend, aga see üks trikk oli nii vapustav, et see tuli mängujoonises välja ja tootis aastaid. Adamat ei osata ikka korralikult kasutada veel koondises ja ilmselgelt on ta siis veidi võõrkeha, äkki mõtleks sellest otsast, et mis juhised talle on antud? Äkki oligi see, et sinu tugevus on ilmselge ja kasuta seda, kuid teised ei olnud temaga samal lainel. Ta reaalselt üks väheseid mängjaid teil hetkel, kes on nii vapustavalt kiire ja tugev, teised need "ääred" on ikka sellised pigem playmaker tüüpi vennad, kes tahaks rohkem sisse keerata kui mängu laiaks ajada ja sealt palle sisse tuua.

    Kommentaar


      Adama ei ole ammu enam see vend, kelle ainus trumps oli kiirus. Tehnikat on räigelt juurde tulnud ja väga hea lisakäik, keda kasvõi pingilt tuua.
      Koondise põhimure on hetkel ikkagi see, et puudu on maailmaklassist tipuründaja. Kõik Rodrigod, Gerardid ja Pacod on head mängijad küll aga pole eales Villa või Torrese tasemeni küündinud.
      Suurim küsimärk on see, miks pole koondises Koke´t ega Sauli??

      Kommentaar


        Ma vaatasin ka vist mingit teist mängu. Enriks on korduvalt öelnud, et Traore eesmärk on kiirusega ette võtta ja kasti panna see pall, millega ta sai ka väga hästi hakkama esimene poolaeg, teine poolaeg alates 70minutist vajus ära pigem, nimetada natukene rumalaks ja kohutavaks mängijat, kes toob mingitki X faktorit lõpuks ometi Hispaania sugusele koondisele juurde on muidugi võimas, härrased.

        Kommentaar


          Kogu Hispaania koondis on ju üsna keskpärane bunch hetkel. Noored ja lootustandvad, aga endiselt enda päris mina otsiv tiim. Veerandfinaal max.

          Kommentaar


            Mulle Traore täitsa meeldib, nagu eelmainitud just see teistsugune x-faktor. Esialgu ehk tõesti veidi võõristav nähe, aga kui ajaga kenasti sisse töötatakse, võib olla väga vajalik jokker kaardipakist tõmmata Enriquel.
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar


              Traore teisel poolajal üritas mängida paar palli maast teravalt kasti ja need olid tema parimad hetked. Mina näen siin suuremat süüd Enriquel, kes ta mängu pani. Traore ei lõika sisse ja ei tekita keskel tsoonidesse ülekaalu, see omakorda ie lase Navasel overlappida, ehk Navas jääb taha vahtima ja taga seisva kaitsjana ei ole temast kasu. Kui pole ründajat, kes on õhus terav, siis Adama tsenderdused õhku on kasutud, mida näitas ka eilne mäng. X-faktor on tore, kuid see x-faktor võiks tulla pingi pealt ja võiks olla keegi, kes suudab x-faktorit ära kasutada (Aduriz tule tagasi)

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                Traore teisel poolajal üritas mängida paar palli maast teravalt kasti ja need olid tema parimad hetked. Mina näen siin suuremat süüd Enriquel, kes ta mängu pani. Traore ei lõika sisse ja ei tekita keskel tsoonidesse ülekaalu, see omakorda ie lase Navasel overlappida, ehk Navas jääb taha vahtima ja taga seisva kaitsjana ei ole temast kasu. Kui pole ründajat, kes on õhus terav, siis Adama tsenderdused õhku on kasutud, mida näitas ka eilne mäng. X-faktor on tore, kuid see x-faktor võiks tulla pingi pealt ja võiks olla keegi, kes suudab x-faktorit ära kasutada (Aduriz tule tagasi)
                Jah, loomulikult peab olema rivistuses ka üks "hea peaga" mees, kelle ülesandeks on Traore tekitatud olukordi ära vormistada.
                Mul on lihtsalt hea meel näha esialgu ideedki teistsugusteks lahenduseks.
                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  Algselt postitas matys Vaata postitust
                  Traore teisel poolajal üritas mängida paar palli maast teravalt kasti ja need olid tema parimad hetked. Mina näen siin suuremat süüd Enriquel, kes ta mängu pani. Traore ei lõika sisse ja ei tekita keskel tsoonidesse ülekaalu, see omakorda ie lase Navasel overlappida, ehk Navas jääb taha vahtima ja taga seisva kaitsjana ei ole temast kasu. Kui pole ründajat, kes on õhus terav, siis Adama tsenderdused õhku on kasutud, mida näitas ka eilne mäng. X-faktor on tore, kuid see x-faktor võiks tulla pingi pealt ja võiks olla keegi, kes suudab x-faktorit ära kasutada (Aduriz tule tagasi)
                  Ehk ideaalis oleks pidanud VEEL rohkem sealt keskelt läbi trügima ja mitte äärel vehkima, sest siis saaks äärele minna Navas, et, noh, ilmselt siis samamoodi tsenderdada? Traorel oli käsk mängijaid enda peale võtta ja sellega keskelt natuke mängijaid eemale tõmmata. Võttis tuimalt kolm mängijat per tribling, aga ikka halvasti. Ok.

                  Kommentaar


                    Ehk ideaalis oleks pidanud VEEL rohkem sealt keskelt läbi trügima ja mitte äärel vehkima, sest siis saaks äärele minna Navas, et, noh, ilmselt siis samamoodi tsenderdada?
                    Jah

                    Võttis tuimalt kolm mängijat per tribling, aga ikka halvasti.
                    Jah, ikka halvasti. Tore, et sa võtad 3 mängijat ette, aga mis sellest sündis? Midagi! Ette võttis hästi, aga pallid kasti olid katastroofilised, või oli selleks ka käsk?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas matys Vaata postitust
                      Jah



                      Jah, ikka halvasti. Tore, et sa võtad 3 mängijat ette, aga mis sellest sündis? Midagi! Ette võttis hästi, aga pallid kasti olid katastroofilised, või oli selleks ka käsk?
                      Minu mälu järgi läksid need pallid mitu korda meestesummast läbi. See, et Hispaania praegu üsna sitt on, see pole juba mehe viga, kes esimest mängu algkoosseisus oli.

                      Kommentaar


                        Minu mälu järgi läksid need pallid mitu korda meestesummast läbi. See, et Hispaania praegu üsna sitt on, see pole juba mehe viga, kes esimest mängu algkoosseisus oli.
                        Minu mälu järgi kaitsjad klaarisid või läksid teise küljejooneni, aga mälu võib petlik olla, teravad olid ainult 3 palli, mis ta maast andis. Ja minu üks pointe on see, et kui see Hispaania on sitt ja toimumas on verevahetus, siis sellist verevahetust tahaks iga riik, enne Ukraina mängu oldi 14 v 15 mängu kaotuseta. Väga kõva seeria.

                        Kommentaar


                          Olen ka nõus, et Traoret veel risti ei lööks - ilmselgelt hoopis teise stiiliga vend, kelle abil saab mängu tuua otsejoonelisust ja kes mitu kaitsjat koheselt enda peale tõmbab. Teine asi muidugi jah tema jalgpalli IQ ning söötude/tsenderduste täpsus - selle koha pealt kaasa ei oska rääkida eriti, kuna olen väga vähe Wolvesi mänge näinud. Aga siiski annaks aega, usun, et vahetusmehena mängu värskuse/muutuse toomiseks väga hea variant.

                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Suurim küsimärk on see, miks pole koondises Koke´t ega Sauli??
                          Koke koha pealt ... Luis Enrique pole kuuldavasti temast kunagi eriti lugu pidanud millegipärast.
                          La Liga 2020/21 ennustusmäng

                          La Liga Striker Mania 2020/21

                          Kommentaar


                            Ma ei saa ka päris täpselt aru, et miks eelkõnelejad räägivad Hispaania koondise üldisest pildist kui sitt.
                            Hispaania tegi uskumatult hea võitude ja viikide seeria. Nendest pooltest vastastest olid ikkagi koondised, kus mängivad superstaarid.
                            Olen nõus sellega, et Hispaanial jääb vajaka puhtast ründajast. Moreno ja Rodrigo tasemel meestega võime uuest tiitlist und näha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Ma ei saa ka päris täpselt aru, et miks eelkõnelejad räägivad Hispaania koondise üldisest pildist kui sitt.
                              Hispaania tegi uskumatult hea võitude ja viikide seeria. Nendest pooltest vastastest olid ikkagi koondised, kus mängivad superstaarid.
                              Olen nõus sellega, et Hispaanial jääb vajaka puhtast ründajast. Moreno ja Rodrigo tasemel meestega võime uuest tiitlist und näha.
                              Valiktsüklis võib ju järjest võite tulla, kuid reaalselt pole tegu ju tiimiga, mis suudaks päris tippudega tiitlite peale mängida. Suurem osa mängijaid on väga noored ja koondises väga vähe kokku mänginud. Lisaks ei ole kummalisel kombel Reali ja Barca mängijaid väga palju. Seega veidi teine ešelon la ligast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Valiktsüklis võib ju järjest võite tulla, kuid reaalselt pole tegu ju tiimiga, mis suudaks päris tippudega tiitlite peale mängida. Suurem osa mängijaid on väga noored ja koondises väga vähe kokku mänginud. Lisaks ei ole kummalisel kombel Reali ja Barca mängijaid väga palju. Seega veidi teine ešelon la ligast.


                                2008 ei osanud samuti keegi oodata, et võetakse tiitel. Sealt edasi teavad juba kõik ise.
                                Villa ei olnud nii aktratiivne ründaja 2007/2008 hooaeg. EURO 2008 tulid esile Villa ja Torres ja sealt edasi liikusid nad suurematesse klubidesse. Samuti ka mõned teised.

                                Suurem osa mängijatest ongi väga noored ja need tõusevadki tavaliselt esile just suurturniiridel. Me oleme harjunud iga kahe aasta tagant suurturniiri nägema, aga tuletame meelde, et selle aasta EM jäi pandeemia tõttu ära, kus oleksid võinud just need noored saata korda midagi imelist ja mängida tänasel päeval Realis või Barcas .

                                Hetke Hispaania koondises mängib samuti 10 mängijat, kes kuulusid varem või kuuluvad praegu Reali või Barcelona nimekirja. Fun fact lihtsalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X