320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas diver Vaata postitust
    Lopetegui on ikkagi selgelt suurim patuoinas selles jamas. Vend pani enda isiklikud ambitsioonid selgelt ettepoole koondise ja seeläbi kogu riigi huvidest. Kuna läbirääkimised Realiga olid salajased, siis ei ole paljuks nimetada tema käitumist otseselt reeturlikuks. Paras paar Perez'ega. Ilma selle salatsemiseta oleks alaliit see, kelle otsa vaadata ja kelle poole näpuga näidata - on ju ennegi koondise treenerid kohe peale MM-i või EM-i lõpu mõne klubi juurde ära läinud.
    Mingi info on nüüd puudu, sest kui läbirääkimised olid salajased ja pole patt peale turniiri tööandjat vahetada, siis millepärast Lopetegui/Perez süüdi on?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Mingi info on nüüd puudu, sest kui läbirääkimised olid salajased ja pole patt peale turniiri tööandjat vahetada, siis millepärast Lopetegui/Perez süüdi on?
      Mingid kõlakad olidki ju, et koondise sees hakkasid kõlakad levima ja seetõttu võeti vastu otsus avalikustada, et mitte tekitada ebavajalikke spekulatsioone. Algne plaan oligi avalikustada peale MM-i lõppu. See, et alaliit nii reageeris, noh jah. Korralik PR-ämber ei muud.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Mingi info on nüüd puudu, sest kui läbirääkimised olid salajased ja pole patt peale turniiri tööandjat vahetada, siis millepärast Lopetegui/Perez süüdi on?
        Just selles, et pidas läbirääkimisi salaja, neid oma tööandja eest varjates. Alaliit sai ju 5 minutit enne Reali pressikat teada. Lontruse vallandamine oli täiesti õige otsus.

        Kommentaar


          Konkurendiga salaja asju arutada oleks muidugi tabu, kuid praegusel juhul... milles probleem? Rohkem mingi egode teema või on mingi info kosmosesse eksinud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Konkurendiga salaja asju arutada oleks muidugi tabu, kuid praegusel juhul... milles probleem? Rohkem mingi egode teema või on mingi info kosmosesse eksinud.
            Elementaarse austuse puudumine Hispaania alaliidu suhtes on probleem. Minu meelest tegi hiljuti just nendega uue lepingu ka - parandage kui ma eksin. Normaalne inimene oleks ammu öelnud, et Madriidilt on pakkumine, mitte varjanud kuni pressikani.

            Kommentaar


              Lepingut pikendati ca kuu tagasi, siis oli Zidane pukis ja Real uut inimest ei otsinud (?) Kuna koondise juures on ennekõike tähtis ajaline termin tsükkel, siis selle lepingupikenduse teema võiks küll ukse taha jätta.

              Kui keegi teab kuidas, milla jne läbirääkimised hakkasid ning kulgesid, siis oleks hea teada, sest muidu mõeldakse praegu lihtsalt asju välja enda vaatenurgast.
              Võib olla trenna ei arvanud, et alaliidule on praegusest turniirist miskit tähtsamat ning keskendus ise sellele ning lasi RMil ülejäänuga tegeleda. Võib olla, eks. Täpselt ju ei tea (?).
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar



                Luis Enrique on uus koondise peatreener.

                Kommentaar


                  Huvitavad ajad tulemas
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kui keegi teab kuidas, milla jne läbirääkimised hakkasid ning kulgesid, siis oleks hea teada, sest muidu mõeldakse praegu lihtsalt asju välja enda vaatenurgast.
                    Võib olla trenna ei arvanud, et alaliidule on praegusest turniirist miskit tähtsamat ning keskendus ise sellele ning lasi RMil ülejäänuga tegeleda. Võib olla, eks. Täpselt ju ei tea (?).
                    Does it even matter? Väiksemagi koha pealt vallandatakse inimesi sellise käitumise pärast. Isegi kui ta lasi RMil kõigega tegeleda, oleks võinud oma allkirja, peale välja kukkumist anda .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      oleks võinud oma allkirja, peale välja kukkumist anda .
                      nõnda oli seatud klubi agenda - leida loots enne MM-i
                      tõenäoliselt oli lepingus asjakohane klausel, mis peatreeneri ultimaatumi ette pani
                      Fábio Coentrão
                      Hay método en su locura

                      Kommentaar


                        Siis ju ongi nii, et Real sai oma tahtmise, Lope allus survele ja Hispaanial ei jäänud muud üle.

                        Kommentaar


                          Väga huvitav koondis on selleks korraks kokku aetud. Saul on isegi kehvas vormis väärt koondisekutset. See on korralik üllatus, et Saul ja Koke on mõlemad täiesti valikust välja jäänud. Sarabia peaks olema 100 prossa koondises, sellisel tasmeel ääri on Hispaanial vähe.

                          Kommentaar


                            Tundub, et hispaanlastele ikka meeldib peatreeneritega huumorit teha.

                            Kommentaar


                              Suht veider vend see alaliidu juht?

                              Kommentaar


                                DEAL DONE: Luis Enrique has been re-appointed the head coach of Spain after stepping down from the role for personal reasons 5 months ago.
                                Kuigi mulle Moreno valikud pehmelt öeldes ei meeldi, siis päris nõme käitumine ikka.
                                Tiitlit selle koosseisuga ei püüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X