320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Karikas 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    JK Suema Cargobus - FC Infonet 0:9(0:3)

    Päris tublisti saime seni hakkama kuni jõudsime palli järgi joosta, kuid siis sai meil ramma otsa ja hakkas personaalseid eksimusi tulema. Natuke üle 30 minti ML satsi vastu 0:0 hoida on päris tubli saavutus IV liiga klubile. Ja teisel poolajal tulid 3-4 väravat kiirrünnakutsest ehk siis väga postisiooni rünnakuga meid väga palju puruks ei söödetud.

    Meeldiv oli ka see, et meie mängu olid vaatama tulnud ligi 80 inimest.

    Üldiselt väga tore kogemus end võrrelda riigi kõrgeima liiga meeskonna vastu.

    Järgmisel aastal uuesti.
    Ülevaade - http://jksuema.net/?lmenu=1&id=269

    Kommentaar


      #17
      Nagu Flora fännid kohapeal välja tõid, siis zoovolinik peaks siin asja uurima. Kõik loositud piletid läksid emastele.

      Kommentaar


        #18
        Kunas järgmise ringi loosimine toimub?

        Kommentaar


          #19
          14. juuni kell 13:00 EJL-is 1/32 finaalide loosimine

          Kommentaar


            #20
            HÜJK Emmaste - JK Kaitseliit Kalev 4:0 (0:0)
            www.emmaste.eu

            Kommentaar


              #21
              Tartu Tehased (Rahvaliiga) 3-2 Eestimaa SK Kasakad (III liiga liidrite hulka kuuluv sats)
              Publikut ka ligi 150 pead!

              Kommentaar


                #22
                FC Reaal pidi tunnistama karikakaitsja Flora nappi 18:0 paremust. Oli vahva mäng.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #23
                  Soccernet tunnistas Tammeka 2 paremust 0-4.
                  Kuni 54 min. oli kõik ok, siis tulid 2 Hella Hundi ja 2 Reaali mängijat oma halva karmaga Reaali- Flora mängult ja sinna see edasipääs läks
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    FC Reaal pidi tunnistama karikakaitsja Flora nappi 18:0 paremust. Oli vahva mäng.
                    Mäng oli tõesti vahva. Skoor oleks võinud olla veel kõvasti suurem,aga selle teist värvi mängumehe täpsus jättis ikka kõvasti soovida!
                    Huvitav oleks teada,et mitu pealtvaatajat inspektor protokolli märkis. Siis saaks enda tulemusega võrrelda
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #25
                      127 on kirjas. Täpselt lugemata väidaks, et oli sellest ikka selgelt rohkem. Aga viska oma number välja.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Soccernet tunnistas Tammeka 2 paremust 0-4.
                        Kuni 54 min. oli kõik ok, siis tulid 2 Hella Hundi ja 2 Reaali mängijat oma halva karmaga Reaali- Flora mängult ja sinna see edasipääs läks
                        Ära nüüd meid süüdista, ise katsid pika laua, ega siis sellele saanud kätt ette panna!
                        The other line moves faster.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          127 on kirjas. Täpselt lugemata väidaks, et oli sellest ikka selgelt rohkem. Aga viska oma number välja.
                          216 ja lugesin 2x üle. Samas enam ei arvestanud neid,kes 15min enne lõppu veel vaatama tulid! Igatahes selline publikuarv tuli meeldiva üllatusena. Aga krt kust kohast see 127 välja imeti? Inspektor hoidis ühe silma kinni?
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            216 ja lugesin 2x üle. Samas enam ei arvestanud neid,kes 15min enne lõppu veel vaatama tulid! Igatahes selline publikuarv tuli meeldiva üllatusena. Aga krt kust kohast see 127 välja imeti? Inspektor hoidis ühe silma kinni?
                            Ma pakun et inspektori härral oli targematki teha kui publikut lugeda..

                            Kommentaar


                              #29
                              no vabandust väga aga ma tänu Kesale loen kõik üle, tänasel mängul oli max 130 inimest, võrreldes kalju ahvide 88 on see ikkagi supertulemus, Hea korraldus Reaali poolt ja kiitused Fora fännide poolt!

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas blue88 Vaata postitust
                                Ma pakun et inspektori härral oli targematki teha kui publikut lugeda..
                                Ma arvan aga, et kui see kuulub tema kohustuste hulka, siis oleks vajalik see korrektselt ära teha mitte uupi mingi number panna.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X