320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Crystal Palace

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Edasisega seoses on muidugi jama lugu, et Zaha on hakanud nihelema ja loodab leida CL jalgpalli.

    Hooaeg sai lõpetatud täiesti käsitlematu esitusega. Loodetavasti jääb ikka Inglismaale.
    Trust me, et jääb. Väga kahtlen, et mõni tõeline suurklubi tema teenetest huvitatud oleks väljaspool saareriiki (stiilis kolm Hispaania, kaks Saksamaa, üks Prantsusmaa või üks Itaalia suurklubi). Ja teised vaevalt suudavaks või tahaks rohkem maksta kui mõni inglise top 6 sats (raudselt tuleb nüüd Spursi ja floppab oma ühekülgsuse tõttu )

    Kommentaar


      Vene meedia pasundab, et Crystal Palace valmistamas 15 millionilist pakkumist CSKA-le noore ründaja, Chalovi, eest.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Ma ei saa aru, et kuidas saab CP sel hooajal püsima jääda, kui nad sellist mängu näitavad ja Zaha veel ka maha müüma peaks? Ründeliin Benteke-Jordan Ayew-Wickham oleks ilmselt kogu premieri kõige nõrgem kolmik.

        Kommentaar


          Ilmselt nad veel ei muretse. 2017 kaotati esimesed 7 mängu ilma ühtegi väravat löömata. Aga hooaeg lõpetati siiski 11. kohal.
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Kui juba põnevate saütsude jagamiseks läks.

            Kommentaar


              Kas Crystal Palacel on premmi parimad ultrad? Vinge atmosfäär taaskord.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                parimad ultrad?
                wannabe ultrad. ahjaaa, viskame juurde veel cheerleaderid, kotkaetenduse ja ilutulestiku. vähemalt parem tase kui eesti teater
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  wannabe ultrad. ahjaaa, viskame juurde veel cheerleaderid, kotkaetenduse ja ilutulestiku. vähemalt parem tase kui eesti teater
                  Ma neid mängueelseid ja -järgseid asju ei tea, mängu ajal oli aga laulud j chantid väga kenasti kuulda terve mängu ajal.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Ma neid mängueelseid ja -järgseid asju ei tea, mängu ajal oli aga laulud j chantid väga kenasti kuulda terve mängu ajal.
                    Laul on küll päris korralik. Mind alati lihtsalt sellised kõrvalised etendused kriipima jäänud
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      CPl on premmi parim atmosfäär

                      Kommentaar


                        Palace mängib kodus väga kummaliselt. Aga eks relekajoon on neil kaugel seljataga ka. Miskipärast. Ma ei saa aru, miks ma seda vaatan.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Palace mängib kodus väga kummaliselt. Aga eks relekajoon on neil kaugel seljataga ka. Miskipärast. Ma ei saa aru, miks ma seda vaatan.
                          Vaata parem Kanal 12-st tippjalgpalli. Head 45 minutit kütet on veel ees.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            ...ja siis lööb Benteke peaaegu aasta värava.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Nagu John McClane õhušahtis, Jordan Ayew poeb läbi igast kitsast kohast. Nii hea värav, et võttis tuntud mossitajal endal isegi näo naerule.

                              Kommentaar


                                Neymar oli kunagi sama hea ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X