Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 32

Teema: Sümboolika.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane Sümboolika.

Siin sooviks näha mis teie arust peaks eristama meie sümboolikat teiste tava sinisärkide sümbolitest.Pean siin silmas teisi kes statal koondise särkides.(Jüri mõis,Indrek Kannik j.n.e.)
    Jalgpallihaigla liige.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

võibolla oleks lahenduseks mingi MTÜ"Jalgpallihaigla" märk. Siis saab kohe aru, kes on fänn ja, kes on vänn.
    Jürgen
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Praegu on meil ristilipp vapiga olemas aga loomulikult pole kõik sellega päri.Et teha populaarseid otsuseid tuleb ka teiste arvamusi kuulata.
    Jalgpallihaigla liige.

Algupärane

Orginally posted by Lincoln

võibolla oleks lahenduseks mingi MTÜ"Jalgpallihaigla" märk. Siis saab kohe aru, kes on fänn ja, kes on vänn.
    Jürgen
    selles mõttes, et kahte särki korraga on ikka raske kanda mängu ajal. Muidu võiks jah olla mingi särk ka, kui mingi ühisjooma toimub.
    Jube Tige Kala

Algupärane

Mingite särkide trükkimine oleks küll ülilahe. Paneks nime kah selja peale, siis oleks vinge kuskil kõrtsus istuda, tore särk seljas ja õllekann ees
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Teeks ametlikult EJLiga koostööna 'fännisärgi'? Ja sisi sellise kohe et selja peal on valge triip, kuhu võid kribada oma nime nt jne jne, ühesõnaga minul pea lausa mõteteist pungil aga teostamine läheb teatavasti üha huvitavama idee puhul ka üha raskemaks...
    See kiri siin on all

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Särkide mõte on meil küll ainult kas igaleühele nimi seljale see on juba keerulisem.Pakuks algatuseks välja ühe lahendina embleemi ja nii edasi.
    Jalgpallihaigla liige.

Amatöör Kasutaja sander avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by Miq

Orginally posted by Lincoln

Jürgen
    selles mõttes, et kahte särki korraga on ikka raske kanda mängu ajal. Muidu võiks jah olla mingi särk ka, kui mingi ühisjooma toimub.
    jutt käis märgist mitte särgist, vähemalt alguses. koondise mängul olgu ikka koondise särk, mitte mingi isetehtud. vaadake kasvõi seda kui nõme näeb välja ESS Pärnu VK fännklubi oma isetehtud särkidega. üks idee on selline, et jalgpallihaigla võiks orgunnida koondisesärkide kokkuostmist (äkki leidub keegi kellel see on ja kes tahaks sellest lahti saada) ja siis oma liikmetele laiali müüa.
    märgi ideed võiks tegelikult edasi arendada.
    http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

üks idee on selline, et jalgpallihaigla võiks orgunnida koondisesärkide kokkuostmist (äkki leidub keegi kellel see on ja kes tahaks sellest lahti saada) ja siis oma liikmetele laiali müüa.
    Väga arusaamatu mõte.
    Jalgpallihaigla Liige

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Orginally posted by kojamees

Siin sooviks näha mis teie arust peaks eristama meie sümboolikat teiste tava sinisärkide sümbolitest. Pean siin silmas teisi kes statal koondise särkides. (Jüri Mõis, Indrek Kannik j.n.e.)
    Mõisast, kannikast ja laarist eristab meid see, et me valitseme otsatribüüni. Kas sellest ei piisa?
    Võib-olla olen rumal, aga ma pole lõplikult aru saanud, milleks JH-le need märgid-särgid-värgid. Et massist erineda? Et kokkukuuluvustunnet suurendada? Et maailmale näidata, kes need tegelikud bossid on? Oleme ausad, Jalgpallihaiglat austatakse ja imetletakse ka ilma selle tehissümboolikata. Minu arust piisab sellest, kui Haigla-teemaline lipp otsatribüünil lehvib.
    Ja see temaatiliste särkide teema on eriti tobe. Mina näiteks nägin oma särgi saamiseks suurt vaeva ning hoian ja austan seda nagu talismani. Täiesti kindel, et paljud potentsiaalsed liikmed pole koondise mängu ajal nõus oma armastatud vormi koju jätma. Ok, võib-olla polnudki särgi-idee pooldajatel mõttes neid staadionil selga panna. Aga see idee, et mingid ühtsed joomavormid teha, on lihtsalt imelik ja lapsik.

Minu arust piisaks, kui Jalgpallihaigla sümboolika koosneks Põhikirjast ja Lipust. No hard feelings!
    piis!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Loomulikult püüjame abistada koondise särkide hankimisel ja oma sümboolikaga soovime pigem rõhutada enda tõsisust ja anduvust jalgpallile.Pole ju uusrikkale ülejõu käiv osta enne Rammsteini kontserti "Rammsteini" pusa ja enne jalkat koondisesärk.On nähtud neid Blondiine küll kes ei teagi kes kus mängivad ja mix??
    Jalgpallihaigla liige.

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Oma sümboolika ,lisaks lipule võib olla küll. Enesetähtsust
    sellega vaevalt tõstame,küll aga enesetunnet. Mulle meeldib nii embleemi,T-särgi,kui ka rinnamärgi idee. Kõik nad peaks olema,et ka välisreisidel mitte häbisse jääda.
    Kogu sellel kupatusel on ikkagi kõiki JH-liikmeid ühendav
    mõte. See meid eristabki nendest kunstlikult kokkuklopsitud
    võrk-ja korvpallifännidest ,kes ühel aastal on Delta, järgmisel
    Rocki, edasi ESS-i ja nii lõpmatuseni vastavalt sellele ,kuidas
    nimed muutuvad, poolehoidjad.
    Koja, meil oleks ka 6- suurt trummi vaja(vähemalt). jne.
    FCF Forever

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Kas keegi saaks abistada nii nõu kui jõuga trummide hankimisel.Ma pean algselt silmas neid pioneeritrumme mida andis rihmaga üle õla panna ja olid pikkliku silindri kujulised,mitte madalaid.Kas kusagil rahvamajades või koolimajades pole neid järgi ja mis maksab???
    Jalgpallihaigla liige.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kas keegi saaks abistada nii nõu kui jõuga trummide hankimisel.Ma pean algselt silmas neid pioneeritrumme mida andis rihmaga üle õla panna ja olid pikkliku silindri kujulised,mitte madalaid.Kas kusagil rahvamajades või koolimajades pole neid järgi ja mis maksab???
    Äkki Kadakan Tori??Seal müüaks igasugu huvitavaid asju!!!
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

Algupärane

Pmst ma võin veidi järgi uurida selle tüübi käest, kellelt minu trumm pärit oli, aga ma arvan, et nädal-2 läheks aega.
    Jube Tige Kala

Eesti koondislane Kasutaja jansa avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

... ennekõike hollandlasi jälgides tekkis mul ahvimise mõte et võiks ju ka olla oma väike orkester kes laulud ja viisid ülessse võtab ja kuna mu klassivend ja pinginaaber mängib ERSO-s juba aastaid löökriistu ja viimase klassikokkutuleku ajal ma põgusalt andsin talle mõista et mis siis oleks kui teeksime sellisele 7-10 inim. koosnevale grupile piletid välja ja nad selle eest käiksid esialgu vähemalt tähtsamatel kodumängudel pasunaid ja trumme mängimas vastavalt meie ja nende poolt pakutavale repetuaarile ja see asi paistis talle päris huvitav olevat , seda enam et ta isegi on väikest viisi jalka huviline .. ent... siis hiljem ma ise hakkasin mõtlema et mis lugusid me neile siis n.ö. ette söödaksime : 1.Väike Notsu - kõlaks orkestri saatel suht naljakas;
    2.Võitle Eesti..võitle - nagu väheks jääb, sõnu peaks juurde mõtlema;
    3.Me usume Eestisse - siis peaks kogu vana hea punk-laulu või vähemalt ühe salmi ja refrääni ära laulma et asjal jumet oleks aga palju on neid kes laulu peast teab;
    4.....
    5.....
    Ainuke tõsiselt võetav ja võimas lugu mis harmoniseeruks hästion ..Lähen lahingusse ma , seda ettekujutades kui staadion kaasa lalulaks täiel kõril oleks võimas!Keegi eespool tegi minuarust väga hea lahenduse ka Õllepruulija laulule uute sõnadega , see sobiks ka hästi, oleks kaasahaarav ja lihtsad sõnad meeldejäävad ja kaasalauldavad
    Ja see oleks kõik...nirult vähe
    Olen mõtelnud et lihtsalt peaks kuulama erinevate riikide ja klubide hümne ja istuma maha kõik kes veidi muusikaga kokkupuutunud on ja teha selline võimas MEESTELAUL..mul midagi isegi peas on kummitanud aga mul pole enam mingeid stuudio variante ja isegi kidrad on ´igaveseks ära müüdud...
    RummaBastards!

Eesti koondislane Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

hmm... asi peaks kyll äkitsi "hymni" teema allolema, aga pohh, kui keegi adminnidest suunata viitsib, siis tehku seda koos minu kirjaga...

asi nii, et see lauluvärk vajaks järjekordset mahaistumist ning ehk tekiks siis ka yhisel j6ul ja n6ul p6nevaid m6tteid viisijuppide koha pealt... minu osaluse koha pealt muudab asja problemaatiliseks see, et siinkirjutaja latitude ja longitude erinevad nii 180 km v6rra tallinna omadest, mis muudab raskeks ka näituseks jaanuse ning teise tallinna raffaga suhtlemise.

niih! a pakuks välja uitm6tliku idee kokkusaamise koha pealt... kuiv6rd senaator sel laupäeval oma pojaraasu auks yht yritust korraldab, siis viib tulihobu reede 6htul aiFo jällegi pealinna elu kaema... kui jaanus sul laupäeva 6htul miskit targemat teha pole, siis v6iksid kah ennast kohale vedada... yrituse kontseptsiooni koha pealt veel selgem ettekujutus puudub, tean ainult, et mulle ja kypsile lubati sauna... saunalaval on aga k6ikv6imalikud fantastilised viisijupid juba aegade algusest peale endale tee raffa sydamesse leidnud kes meist ei teaks fantastilisi laule, mis eesti raffale eriti hingelähedased on -- ernesaksa "mu isamaa on minu arm", matiiseni "ei ole yksi ykski maa", green jelly/winny puhhi "3 väikest p6rsast"... k6ik need lood on oma eluj6u saanud tänu soome-ugri hiilgavale vaimusynnitusele -- saunale!!!

ok-ok... saun saunaks, aga t6siasi, et seesinane orkestri pleilisti m6te mulle niiväga kangesti meeldib, paneb minu m6tte sinnapoole liikuma, et asjaga peaks tegelema... ja senaatori yritus sobib selleks ideaalselt, seda enam, et kusagil k6rtsus asjasse syvenemine v6ib kaasa tuua totaalse ideekrambi ja teiste k6rtsukylastajate vaenuliku käitumise jalkafännidest interpreetide suunas...

teie arvamused härrased ja prouased?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Kui olen Lõuna-Eesti osariikidest (loe : Lätist) tagasi ja kui on ajakavas auk ning ma ka kutsutu ,siis ühineks.Sauna deviisiks ei pea alati olema "Tutid värske vihaga puhtaks".
    Jalgpallihaigla liige.

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

... mnjaaah, see Seni juures istumine võib ju ka lõpuks lõppeda:хlu: ja isegi väga:хlu: ja pärast on mis tõttu võibolla see loovate interpreetide koosistumine võib ka ebaõnnestuda aga hea peale hakkamine on alati pool võitu ja kui ma laupäeval ää ei sõida Tallinnast siis olen käsi...
    Millal ja kus...täpsustame..
    RummaBastards!

Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

... ma tahtsin öelda et : ... võib lõpeda :хlu: või isegi väga:хlu: ....
    RummaBastards!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud