320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

-JALKATRENN- v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas mahagon Vaata postitust
    Mängime 4-nda liiga põhjapiirkonnas.
    Küsimus lihtsalt. Kas see on kindel, et te mängite tuleval hooajal põhjas? Eelmine aasta ju minu arust selgitati loosiga, kes Harjumaa meeskondadest mängivad põhjas ja kes idas...või olen ma valesti aru saanud?

    Kommentaar


      #32
      Tegemist oli Vndast yles tõusvate meeskondadega, keda jaotati umbrmäärase süsteemiga(tutvus maksis).

      Mercury suhtes olen ma vägagi kindel, et nad ka jätkavad Põhjas, või mis mahagon?, soovite Itta .

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        Tegemist oli Vndast yles tõusvate meeskondadega, keda jaotati umbrmäärase süsteemiga(tutvus maksis).

        Mercury suhtes olen ma vägagi kindel, et nad ka jätkavad Põhjas, või mis mahagon?, soovite Itta .
        Hea pakkumine ja tänan ei
        7 aastat juba põhjas pallinud. Loodetavasti ei tule mingeid üllatusi.

        Kommentaar


          #34
          Nii et treeningvõimalust Tartus siis mõni madalama liiga klubi hetkel ei paku?

          Kommentaar


            #35
            siia ka up-date, kes Kohilas soovib trennida või veebruaris sees mõnda sõpakat pidada, siis on meil Kohilas bronnitud sellised ajad:
            KOlmap 20:00-21:30
            Pühap 14:00- 15:30

            Kommentaar


              #36
              Nõmme Kalju moodustab ka endale uut amatöör meeskonda Rauli eestvedamisel... Koht neljandas liigas. www.jkkalju.ee kodulehe kaudu saab ühendust... Naiskonda võetakse mängijaid juurde.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Nõmme Kalju moodustab ka endale uut amatöör meeskonda Rauli eestvedamisel... Koht neljandas liigas. www.jkkalju.ee kodulehe kaudu saab ühendust... Naiskonda võetakse mängijaid juurde.
                Pange kuraditega leivad ühte kappi ja ongi olemas.Kuradid saavad mängida ja teil üsna norm.tasemel sats juures.

                Kommentaar


                  #38
                  Enamus Kuradid on endale uue klubi leidnud..küll neist kuulete..

                  Kommentaar


                    #39
                    Tere,

                    olen 21 aastane jalgpallifanaatik, kes sooviks väga Tartus kusagil trenni teha. Kuna vanus selline siis ega kusagile ametlikku trenni enam võimalik saada pole. Äkki leidub Tartus mõni sõbraliku õhkkonnaga meeskond, kes mind enda trenni võtaks ja sobivusel ka võibolla mõnikord võistlema võtaks.

                    Ise ei nõua midagi peale sõbraliku õhkkonna ja võimaluse trenni teha ja oskuste sobivusel ka võistelda.

                    Ausalt öeldes pole ise liigat mänginud, aga jalgpalli olen mänginud hobi korras päris palju aastaid. Samuti mänginud koolivõistkonnas ja väiksematel turniiridel. Muidugi ei ole mul väga suurt võistluskogemust, aga palli käsitlemisega saan hakkama ja usun, et ma päris lootusetu ei ole, samas seda lasen ma muidugi neil otsustada, kes oleks nõus mu oma seltskonda võtma.

                    Kui keegi on nõus mulle võimaluse andma, siis PM või postitus siia foorumisse või helistada 53 979 606 (Egon). Kui keegi saab pakkuda siis paluks öelda ka trenni ajad, sest väga varajased kellaajad tööl käimise tõttu ei sobi.

                    Parimat soovides,
                    Egon

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas extrance Vaata postitust
                      Tere,

                      olen 21 aastane jalgpallifanaatik, kes sooviks väga Tartus kusagil trenni teha. Kuna vanus selline siis ega kusagile ametlikku trenni enam võimalik saada pole. Äkki leidub Tartus mõni sõbraliku õhkkonnaga meeskond, kes mind enda trenni võtaks ja sobivusel ka võibolla mõnikord võistlema võtaks.

                      Ise ei nõua midagi peale sõbraliku õhkkonna ja võimaluse trenni teha ja oskuste sobivusel ka võistelda.

                      Ausalt öeldes pole ise liigat mänginud, aga jalgpalli olen mänginud hobi korras päris palju aastaid. Samuti mänginud koolivõistkonnas ja väiksematel turniiridel. Muidugi ei ole mul väga suurt võistluskogemust, aga palli käsitlemisega saan hakkama ja usun, et ma päris lootusetu ei ole, samas seda lasen ma muidugi neil otsustada, kes oleks nõus mu oma seltskonda võtma.

                      Kui keegi on nõus mulle võimaluse andma, siis PM või postitus siia foorumisse või helistada 53 979 606 (Egon). Kui keegi saab pakkuda siis paluks öelda ka trenni ajad, sest väga varajased kellaajad tööl käimise tõttu ei sobi.

                      Parimat soovides,
                      Egon
                      Soovitan soojalt sul mitte jääda lootma selle peale, et keegi siin su jutule vastab. Tõenäoliselt mõned vastused küll saad, kuid üldiselt satsid väga aktiivselt foorumis värbamisega ei tegele. Hoopis produktiivsem oleks sul järgi uurida millised mansad sinu piirkonnas mängivad/trenni teevad (eelkõige siis neljanda liiga lõunapiirkond vast) ning otse nende poole pöörduda. Julgeks öelda, et vähemalt 3/4 amatöörsatsidest, eriti neljanda liiga omadest, on alati valmis endale positiivse suhtumisega vähegi mängida oskavaid mängijaid juurde võtma.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas prox Vaata postitust
                        Soovitan soojalt sul mitte jääda lootma selle peale, et keegi siin su jutule vastab. Tõenäoliselt mõned vastused küll saad, kuid üldiselt satsid väga aktiivselt foorumis värbamisega ei tegele. Hoopis produktiivsem oleks sul järgi uurida millised mansad sinu piirkonnas mängivad/trenni teevad (eelkõige siis neljanda liiga lõunapiirkond vast) ning otse nende poole pöörduda. Julgeks öelda, et vähemalt 3/4 amatöörsatsidest, eriti neljanda liiga omadest, on alati valmis endale positiivse suhtumisega vähegi mängida oskavaid mängijaid juurde võtma.
                        OK tänud, ma üritan leida kontaktinfot siis 3/4 liiga tiimidest Tartu kandis. Aga kui kellelgi on midagi välja pakkuda või saab mind selles osas kuidagi aidata oleksin väga tänulik. Samas ei tea kust täpselt nende kohta infot ja kontaktandmeid saada. Aga uurin natuke seda foorumit.

                        Kommentaar


                          #42
                          Sooviks ka mõne Tallinna või linna lähedal asuva kolmanda-neljanda liiga meeskonnaga nädala sees palli veeretada.Mänginud kolmandas liigas,ent nüüd paar aastat vahele jäänud.Tahaks lihtsalt end veidi liigutada.

                          Kommentaar


                            #43
                            Oleks ka huvi ükskõik millises liigas ennast natuke liigutada võibolla ka natuke tõsisemalt lõpuks tegelda. Asun tartus. Aitäh

                            Kommentaar

                            Working...
                            X