320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

-JALKATRENN- v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'-JALKATRENN-\'

    Kuna hooaeg on lõpusirgel, siis aeg teha plaane järgmiseks hooajaks. Sellest ka küsimus - kas on mõni klubi huvitatud enda ridade täiendamisest ühe suhteliselt kogenud ja mängu ning treeningnäljase kaitsemängijaga? Jalgpallurikarjääri CV siin:
    Jalgpallitrenn 1983-1989, treenerid H.Tempel ja V.Mets.
    Maakondlik liiga (Järva mk.) 1993-1997 ja 1999-2001
    IV liiga 1998.
    Kindel põhirivi mees, maakondlikult parimad kohad 2. ja 3.
    Mänginud vasakkaitsja, paremkaitsja ja liberona. Nooruses ka poolkaitses ilmselt kõiki positsioone.
    vanus 29a.
    pikkus 179cm.
    kaal - 88kg.
    Pean ka lisama, et heast vormist olen praegu väga kaugel, kuid järgmine hooaeg on alles mägede taga ja küllap jõuab.
    Omapoolsed nõudmised klubile on, et asi toimiks normaalselt ja treeningud toimuksid vähemalt 2 korda nädalas. Kolm korda on muidugi parem.

    its sammetaim!!!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'-JALKATRENN-\'

      pesa helista 055623225

      Kommentaar


        #18
        Kas Tallinnas on kuskil võimalik trenni teha?mis kell ja kus kohas ?
        Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

        http://fcigiliikur.com/

        Fc Igiliikur
        Jk Järvakandi Tribling
        FC Flora kehtna jalgpallikool

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas kräka Vaata postitust
          Kas Tallinnas on kuskil võimalik trenni teha?mis kell ja kus kohas ?
          Fc Soccernet teeb trenni kolmapäeviti kell 19 kalevi kunstmurul. Kui oled huvitatud, siis tule järgmine nädal kohale.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas kräka Vaata postitust
            Kas Tallinnas on kuskil võimalik trenni teha?mis kell ja kus kohas ?
            Tervist

            Teeme (IV liiga) trenni esmaspäeviti ja kolmapäeviti algusega kell 20.30 Männiku kunstmurul. Soovi korral kontkteeruda: 5253639 - Rainis
            Moodustamisel uus klubi, sobivuse korral võimalik järgmisel aastal liigat mängida.

            Kommentaar


              #21
              Mis ajast hakkab Fc Soccernet tegema trenni Lilleküla väljakul...mul oleks huvi teie trenniga liituda!!!
              Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

              http://fcigiliikur.com/

              Fc Igiliikur
              Jk Järvakandi Tribling
              FC Flora kehtna jalgpallikool

              Kommentaar


                #22
                kui on mõni väravavaht,kes sooviks tuleval hooajal pallida 3 liigas,siis võtke minuga ühendust PMi kaudu
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                  kui on mõni väravavaht,kes sooviks tuleval hooajal pallida 3 liigas,siis võtke minuga ühendust PMi kaudu
                  Ma tuleks,aga mul on ainult soov,oskused puuduvad!

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas kräka Vaata postitust
                    Mis ajast hakkab Fc Soccernet tegema trenni Lilleküla väljakul...mul oleks huvi teie trenniga liituda!!!
                    Alates jaanuarist.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #25
                      Niisiis, tahaksin kah ennast korralikult liigutama hakata. Oleksin tänulik, kui saaksin Teie abiga seda teha. Positsioonilt vasak-poolkaitse. Mänginud eelmisel aastal V liigas, usun, et kui uuesti füüsilise vormi taastaksin saaksin IV hakkamagi (pisut tehnika lihvimist, siis isegi III). Vanus 21. Elukohaks on Harjumaa ja Järvamaa piiril Tln-Trtu maantee ääres - päris täpselt öeldud.
                      Käin tööl. Kõige parem oleks nädalavahetustel mängida, kuid eks see paistab hiljem, mis võimalused (ajaliselt) tekivad. Ootaksin pakkumisi meilile või siis privaatsõnumi näol.

                      Tänan tähelepanu eest.


                      Helar
                      Last edited by arizonic; 05.01.07, 12:33. Põhjus: positsioonilt vasak-poolkaitse

                      Kommentaar


                        #26
                        Tervist.

                        Ma siin uus, nii et ärge palun väga pahandage, kui teemaga mööda panen või küsimus rumal on. Nimelt tahaks teada, milline on nende viimaste liigade üldine tase ja kas neil, kes jalgpalli nö on a competitive level kunagi mänginud pole on ka lootust kuskil hakkama saada? Nimelt tahaks ise hirmsasti kuskil mängida, aega nagu ka sellest aastast rohkem, aga oskused (eriti tehnilised) on pehmelt öeldes keskpärased: pallivaldamine kahtlane, löök nõrgemapoolne ja peamäng puudub (positiivse külje pealt võib mainida ainult kaasasündinud häid kiiruslikke omadusi). Et kas on mõtet kuskil proovida või võib võistlustaseme pigem ära unustada ja üksi palli vastu kuuriseina edasi taguda?

                        Tänud ette,

                        Mihkel.

                        Kommentaar


                          #27
                          Kindel on see, et päris paljud madalamate liiga satse satub mingil perioodil hätta täis koosseisu saamisega liigamängudeks ja siis on ka kõige nõrgimad lülid meeskonnale päris vajalikud. Kirjelduse järgi ei paista sa vist mingi eriline pallivõlur olevat aga ma usun, et kui natukenegi mängust jagad siis tasub mingi viienda liiga meeskonnaga liituda ja siis edasi mõelda.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            Tänud. Kuid siit ka järgmine küsimus, mis ma selleks liitumiseks ette peaks võtma? Otsisin netist erinevate meeskondade lehekülgi, kuid nende päris tagumiste kohta on informatsiooni tiba raskem leida. Kas mingil hetkel on oodata nendepoolset teadaandeid mängijate otsimisest näiteks siinsamas foorumis või peaks lihtsalt kontakte otsima ja ise järjest läbi helistama? Ilmselt on praegu küll selleks pisut vara (?), kuid füüsiline on hetkel nagu on ja motivatsioon liigutama hakata ei teeks paha. Et kust, kuidas ja millal ma seda otsimist peaks alustama?

                            Kommentaar


                              #29

                              Ootame treeningutega liituma noori alates 5. eluaastast. LIITU TREENINGUTEGA JUBA TÄNA! LIITU TREENINGUTEGA! KOOSTÖÖPARTNERID VÕTA MEIEGA ÜHENDUST MTÜ SAUE JALGPALLIKLUBI Reg. number: 80059728Arveldusarve: LHV EE117700771002828098Aadress: Kesa 3, Saue 76 505E-mail: info@sauejk.eeTelefon: +372 55 200 79 Facebook-f Instagram

                              Otsi sealt kontaktid ja suhtle.Eeldusel,et sulle Tallinna ja selle lähiümbruse meeskonnad sobivad.Nende tiimide teised võistkonnad mängisid see aasta viiendat liigat.
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                #30
                                mängijaid vajaka

                                Mercuryl sellel aastal ca 4-5 meest puudu. Kui on huvilisi siis andke aga julgelt märku. Mängime 4-nda liiga põhjapiirkonnas. Satsis on tuumik vanuses 25-32 aastat aga vanuse poolest pole kedagi kõrvale jäetud. Tase selline harju keskmine.
                                Trennid teisipäeval Männikul kell 19.00-20.30. Äkki kevadest ka 2x nädalas.

                                Lisainfi saab siit: 515 1111

                                Kommentaar

                                Working...
                                X