320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurouniv FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

    nõus mul kah vähene kogemus ja ma ei eita seda, ma ei võtak üldse sõna jalgpalli teemadel kui ei tunneks vahel, et platsil toimuv on sellest mägust kaugel
    Why do gorillas have big nostrils?
    Because they have big fingers!

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

      Kuulge te oma kodukat ei viiciks veits tulemustega uuendada mitu viiki teil ju juba saadud
      fc pohmell

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

        see kodukas on tihedalt kooliga seotud ja seal ei paista asjad nii kiiresti liikuvat, kui meie sooviksime. oleme siin mingeid uusi variante kah kaalunud, eks paistab, mis edaspidi sellest välja tuleb. kriitika täiesti kohane, sest praegune asi on allpool arvestust...

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

          Tegelt ma saatsin webmasterile väikse meeldetuletava noodi . Eks näis mis vastus tuleb, tabeliseis on vähemalt suht värske (va viimane kohtumine)
          Why do gorillas have big nostrils?
          Because they have big fingers!

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

            Peaasi et kodukas olemas mida mõne klubi kohta ei saa öelda
            fc pohmell

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

              ex jah kodukas on lahe asi, aga kui seda ei uuendatta siis ei ole asjal m6tet

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                mina leian, et hetkel on parim variant meie omavahelise suhtluse kanaliks meililist. nagu näha on foorumi kasutajaid ikka tunduvalt vähem.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                  Algselt tegi selle postituse dakrazy


                  mina leian, et hetkel on parim variant meie omavahelise suhtluse kanaliks meililist. nagu näha on foorumi kasutajaid ikka tunduvalt vähem.
                  kui foorum oleks kodukal, siis kasutataks ikka tunduvalt rohkem eksju..

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale 'FC EUROUNIV'

                    no paljusid asju pole mu meelest mõtet siia kõigile näha kah tuua, või mis...? pean silmas selliseid klubisiseseid värke.
                    seepärast on maililist ikka primaarne praegu, info jõuab sama hästi (ehk pareminigi) kohale!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'FC EUROUNIV\'

                      noh, sygisvoor ukse ees ja meie tippvormis. :P
                      olex aeg yks korralik trenn teha,või mis?

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'FC EUROUNIV\'

                        Õllekõht maani ? Soovitan käru ehk liikuda esijalgadel.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'FC EUROUNIV\'

                          Õllekõht maani ? Soovitan käru ehk liikuda esijalgadel.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'FC EUROUNIV\'

                            Mis seal trenni tegemises siis ikka nii väga rasket on. Vaja oleksainult palle, mingisuguseid väravaid ja markerid, millega erineva suurusega väljakuid tähistada, ei teeks ka paha. Vestidega võib väga edukalt teha nii, et kõigil on trennis kaasas heleda- ja tumedavärviline särk. Soenduseks on ideaalsed igasugused jookuharjutused (käige mingite tegijamate meeskondade mänge/trenne luuramas ja näete missuguseid) ja mängida võib ka \"ruutu\" ehk kvadraati (näiteks 4:2 - 4 meest on väljas (järjest võib teha 1 mees 2 puudet) ja 2 üritavad neilt palli kätte saada). Venitusharjutused on samuti enne millegi tempokama tegema hakkamist väga olulised. Kui te nagunii 1x nädalas aint trenni teete, siis peale soojenduse ja mängimise midagi muud teha ei jõua ega arvatavasti viitsi ka. Edu teile!!
                            Go Gunners!!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'FC EUROUNIV\'

                              no saime täna oma koosa kätte.
                              kuid ex see näita ka meie suhtumist mängu. kui ikka 11-st meestki nimekirja 28-st kohale ei ilmu, on midagi mäda. leian, et tuleks yks korralik inventuur teha ja lihtsalt nimekirjas figureerivad tyypid ka yles äratada.

                              kokkuvõtteks things can only get better ...

                              p.s. mumma, nice one

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'FC EUROUNIV\'

                                no saime täna oma koosa kätte.
                                kuid ex see näita ka meie suhtumist mängu. kui ikka 11-st meestki nimekirja 28-st kohale ei ilmu, on midagi mäda. leian, et tuleks yks korralik inventuur teha ja lihtsalt nimekirjas figureerivad tyypid ka yles äratada.

                                kokkuvõtteks things can only get better ...

                                p.s. mumma, nice one

                                Kommentaar

                                Working...
                                X