320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pareikole ikka venemaal õpetati, kuidas kohtunikuga suhelda

    Kommentaar


      Päris hirmuäratav reaktsioon . Poleks Sergeilt sellist reaktsiooni küll oodanud - rahulikkus tundub olevat tema filosoofia. Ju siis eksisin.

      Võibolla polnud just kõige targem niiviisi tõmblema hakata - hooaeg on ju sisuliselt läbi.

      Kommentaar


        Tegelt põhust oli, sest see olukord nüüd küll punast ei väärinud.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


          fifty-sixty minu silmis arvestades mis asendis palli püüda üritav pareiko kohtuniku jaoks nö meest mängis. lisaks on kontakti hetkeks pareiko see kellel on koht valitud ja liikumises on ründaja. eks sealt ka see raev. tundub, et arbiiter tegi ründaja puute pealt olukorra kunniks ja pareiko vastutavaks. eks erialainimesed teavad paremini neid vigade määramisel arvesse võetavaid tegureid

          Kommentaar


            Vb teenis Pareiko punase teesklemise eest, sest viga seda kohe kindlasti väärt ei olnud.

            Kommentaar


              päris vihane oli tüüp ikka, peksis seal mingeid lampe laest alla ja sõimas ilmselt kogu kohtunike brigaadi läbi
              aga noh...eks see punane oligi ikka väga kahtlane

              Kommentaar


                Algselt postitas Laz Vaata postitust

                Võibolla polnud just kõige targem niiviisi tõmblema hakata - hooaeg on ju sisuliselt läbi.
                Siis peaks just nimelt ju põhjus olema? Midagi kaotada nii kui nii ju pole! Tiitel on käes...

                Kohtuniku prillide läbi vaadates, saan täiesti aru miks Pareiko punase sai. Pareiko tekitas Radovicile kukkumise(Radovic oli ise kukkudes oma meeskonna viimane ja ülemine mängija),teisi oma meeskonna mängijaid lähedal polnud, ehk silmitsi väravavahiga, mis tähendab seda et Pareiko võttis temalt 100% väravavõimaluse ära. Sellises olukorras tuleb punane kaart alati, ka siis kui tegelikult vea hõngu pole(Pareiko tegelikult viga ei teinud, sest jooksis pallile vastu, ja Radovic tormas ise vv-ile vastu rindkere ja kukkudes lõi pea vastu maad ära). Sellised olukorrad on jalgpallis väga rasked, aga minu arvates tegi kohtunik õige otsuse. Ja Pareiko protest oli ka õiglane. Fifty-Fifty tõesti.

                Kommentaar


                  kuigi Pareikol oli põhjust kaardi tõttu vihane olla, oli selline reaktsioon küll natukene vale Pareiko poolt :S

                  Kommentaar




                    Seal on pikem video sellest olukorrast. Video teises pooles hakkab siis nalja saama. Pareiko läks ikka totaalset endast välja, mõnus venekeelne ropendamine käis...Samas päris nii nüüd ka ei tohiks, kuigi jah, punase kaardi otsus oli "kahtlane".

                    Mingit trahvi või noomitust ei tule sellise reaktsiooni pärast?

                    Kommentaar


                      Kas see on mingi vene- või poolakeelne asi, või ta ütles vahepeal ka "sa ei kuula, bljät" ?
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        Minu arvates väga õige käitumine Pareikolt. Kui ikka ülekohut tehakse, siis peab ennast ikka välja elama korralikult. Pealegi ei teinud ta selle enesevalitsuse kaotamise käigus kellelegi füüsiliselt viga. Situatsioon näitas lihtsalt, et mehele läheb asi tõsiselt korda!

                        Kommentaar


                          Pareiko sajatamistest rohkem huvitab, mida neljas kohtunik talle üle õla ütles. See mehe kettasse ajaski, enne püsis enam-vähem vaos.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Minu arvates väga õige käitumine Pareikolt. Kui ikka ülekohut tehakse, siis peab ennast ikka välja elama korralikult. Pealegi ei teinud ta selle enesevalitsuse kaotamise käigus kellelegi füüsiliselt viga. Situatsioon näitas lihtsalt, et mehele läheb asi tõsiselt korda!
                            Mida te arutate Pareiko viga oli ju ilmne,aga kas punast vaja oli see on juba isekysimus
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Mida te arutate Pareiko viga oli ju ilmne,aga kas punast vaja oli see on juba isekysimus
                              Punasest ma räägingi antud juhul. Viga oli ja penalt oli, aga punast küll mitte. No muidugi kui ta just seda kohtunikult välja ei rääkinud platsil...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Siis peaks just nimelt ju põhjus olema? Midagi kaotada nii kui nii ju pole! Tiitel on käes...

                                Kohtuniku prillide läbi vaadates, saan täiesti aru miks Pareiko punase sai. Pareiko tekitas Radovicile kukkumise(Radovic oli ise kukkudes oma meeskonna viimane ja ülemine mängija),teisi oma meeskonna mängijaid lähedal polnud, ehk silmitsi väravavahiga, mis tähendab seda et Pareiko võttis temalt 100% väravavõimaluse ära. Sellises olukorras tuleb punane kaart alati, ka siis kui tegelikult vea hõngu pole(Pareiko tegelikult viga ei teinud, sest jooksis pallile vastu, ja Radovic tormas ise vv-ile vastu rindkere ja kukkudes lõi pea vastu maad ära). Sellised olukorrad on jalgpallis väga rasked, aga minu arvates tegi kohtunik õige otsuse. Ja Pareiko protest oli ka õiglane. Fifty-Fifty tõesti.
                                Penalti ja kollane oleks sellise asja eest maksimum. Selgelt ei olnud tegemist tahtliku veaga ja veel vähem mingi eriti brutaalse käitumisega. Arusaamatu otsus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X