320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pareiko?\'

    Algselt postitas 3rk1


    Kolmanda liiga klubi siiski.
    Siiski TEISE liiga oma. Pareiko mängis esimest poolaega.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pareiko?\'

      Algselt postitas DenissM
      Algselt postitas 3rk1
      Kolmanda liiga klubi siiski.
      Siiski TEISE liiga oma. Pareiko mängis esimest poolaega.
      Tegemist Regionalliga Nord klubiga. See on Saksa liigasüsteemis kolmas tase.
      1.tase: Bundesliga
      2.tase: 2.Bundesliga
      3.tase: Regionalliga
      Eestis, tõsi küll, vastab 3.liigatasemele liiganimetus \"Teine liiga\".

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pareiko?\'

        Algselt postitas priity


        Algselt postitas DenissM
        Algselt postitas 3rk1
        Kolmanda liiga klubi siiski.
        Siiski TEISE liiga oma. Pareiko mängis esimest poolaega.
        Tegemist Regionalliga Nord klubiga. See on Saksa liigasüsteemis kolmas tase.
        1.tase: Bundesliga
        2.tase: 2.Bundesliga
        3.tase: Regionalliga
        Eestis, tõsi küll, vastab 3.liigatasemele liiganimetus \"Teine liiga\".
        Nii, ja millest me vaidleme siis?
        See muide nii ei ole ainult Eestis, vaid ka Venemaal. Tomski Tom on ju Venemaa päritoluga? :P
        http://football.tomsk.ru/news/ Siin on ka kirjas TEINE divisjon

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pareiko?\'

          Et siis hakkame Serie C-d ka Teiseks Liigaks kutsuma?
          Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

          http://lisaaeg.wordpress.com

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pareiko?\'

            Algselt postitas 3rk1


            Et siis hakkame Serie C-d ka Teiseks Liigaks kutsuma?
            Huvitav, kas kõik UFO-de fännid (kes teab, see mõistab) on nii jonnakad. Vaata... Kogu see seltskond siin ei jaga NÄITEKS Bundes- ja Regionalliga pisiasju. Ka mina olen selline, keda Saksamaa jalgpall jätab suhteliselt külmaks. Miks siis peab asja väga keeruliseks ajama ja oma õigust peale pressima? Piisas ka Sinu selgitavast kommentaarist, et aru saada, mis klubiga on tegemist... Seda enam et ise ka kirjutasid, et nii meie (eestlaste) kui ka ametliku allika (venelaste) jaoks tegemist on TEISE LIIGA klubiga
            Või me tahame selles \"asjalikus\" vaidluses ennast siniseks vaielda?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pareiko?\'

              regionalliga ei ole teine liiga. 2 bundesliga ehk teine riigiliiga on teine liiga

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pareiko?\'

                Mõtlesin alguses, et ei hakka vahele segama, aga no nii jabur ikka ei saa olla. Pealegi on hommik ja kerge pahurus on peal veel.

                Kui sul pole õigus, siis tunnista seda. Regiaonalliga on saksamaa tugevuselt kolmas liiga ja asi ants, vahet pole mida inimesed, kes \"ei jaga NÄITEKS Bundes- ja Regionalliga pisiasju\" siin väidavad. Ise selle üle suhteliselt uhked olles.

                Algselt postitas DenissM
                Vaata... Kogu see seltskond siin ei jaga NÄITEKS Bundes- ja Regionalliga pisiasju. Ka mina olen selline, keda Saksamaa jalgpall jätab suhteliselt külmaks.
                No ja miks sa siis targutad siin? Kogud postitusi? Näitad esitatud faktidele jäärapäiselt vastu vaieldes oma rumalust välja?

                Algselt postitas DenissM
                Miks siis peab asja väga keeruliseks ajama ja oma õigust peale pressima?
                Pigem sogasid sina siin vett.

                Algselt postitas DenissM
                Seda enam et ise ka kirjutasid, et nii meie (eestlaste) kui ka ametliku allika (venelaste) jaoks tegemist on TEISE LIIGA klubiga
                Nii et kui meil ja ametlikul allikal ei ole õigus, siis on meil ikkagi õigus? Et nagu mida või kuda?


                Ja kui sa nüüd ikka aru ei saanud, siis Fortuna Düsseldorf on Regionalliga Nord klubi. Mitte 2. Bundesliga nagu Tomi koduleht väidab. Sellest vist tekkiski probleem ...
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pareiko?\'

                  Ma nüüd kordan üle, et segadus on tekkinud sellest, et nii Eestis kui ka Venemaal on tugevuselt kolmanda liiga nimi \"2.liiga\" (Venemaal õigemini küll \"2.divisjon\"). Seega igati loogiline, et Vene klubi koduleht kasutab termineid, mis venelasest lugejale tuttavad.
                  Ja selle pärast kas ikkagi õiget terminit kasutatakse, ei tasu isiklikke solvanguid kasutama hakata.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pareiko?\'

                    Tutvusin veel vestlusega. Mulle tundub, et Deniss aab vägakenasti aru, et Fortuna on Regionalligas ja et see on kolmas liiga. Segadus tekkis luutiku kirjutise peale, et klubi on 2.Bundesligas, tulnud vastuse peale, et tegemist on siiski kolmanda liigaga.

                    Olen oma hommikukakao ära joonud ja isiklikud solvangud tunduvad nüüd juba tõesti liialdusena.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pareiko?\'

                      Algselt postitas priity


                      Ma nüüd kordan üle, et segadus on tekkinud sellest, et nii Eestis kui ka Venemaal on tugevuselt kolmanda liiga nimi \"2.liiga\" (Venemaal õigemini küll \"2.divisjon\"). Seega igati loogiline, et Vene klubi koduleht kasutab termineid, mis venelasest lugejale tuttavad.
                      Ja selle pärast kas ikkagi õiget terminit kasutatakse, ei tasu isiklikke solvanguid kasutama hakata.

                      ootoot äratasite minu ka praegu yles, kas eestlased siis ütlevad serie c kohta 2.liiga Eestis, esimest ja viimast korda kuulen sellist asja ja loogiline oleks, et ei aeta asju keerukaks ja öelda tugevuselt kolmanda liiga klubi kohta teise liiga klubi ja siis teisendama hakata on piisavalt keeruline aga sellel arutlusel nyyd minu jaoks punkt pandud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pareiko?\'

                        võiks ikka asju nimetada oma nime pidi, mitte siin enda süsteemi hakkama looma.
                        jääme siis selle juurde, et Fortuna on Regionalliga, mis saksamaal tugevuselt kolmas, klubi
                        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                        http://lisaaeg.wordpress.com

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pareiko?\'

                          Üllatav, et Saksamaal on juba tugevuselt 3. liiga klubi nii nõrk. Ei usu hästi, et inglise tugevuselt 5. liiga meeskondadele nii suurt sauna suudaks Tom kütta.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pareiko?\'

                            Oku, kallis... Kui Regionaalliga on Saksamaa tugevuselt kolmas liiga ja asi ants, siis Teine liiga on Eesti/ Venemaa tugevuselt kolmas liiga. Ka mina olen suhteliselt uhke Sinu üle, et oled Saksamaa jalgpalli tõsine asjatundja. Kas on mõttet seda oodata ka teistelt? Thanks but… no thanks. :P

                            Vabandust, olen suhteliselt uus inimene siin portaalis… Milleks vaja postitusi koguda? Ega see kommenteeri-mind-rate.ee pole… Hmmm…

                            Aga tunnistame, et nii mõnigi meie seast sai selle vaidluse käigus targemaks. Vähemalt mina kindlasti. Järelikult tegemist oli produktiivse vaidlusega. Tänan asjaosalisi!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pareiko?\'

                              Ja vaidlus, mille käigus Deniss targemaks sai algas minu postitatud (veits) valest teatest. Näed siis, mis võib vahel ühest heatahtlikust valest sündida. Ainult head!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pareiko?\'

                                Väga tore, et igaüks natuke targemaks sai. Samuti vabandan, et veidi ägedaks läksin.

                                Deniss, kas me tunneme? Võõrad inimesed üldiselt üksteist kalliteks ei kutsu.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X