320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas peters Vaata postitust
    Paradoksaalsel kombel on tasuta saada oleval Pareikol raskusi lepingu saamisega, samas Londaku eest makstakse üpris soolast hinda. Mis toimub üldse?
    jaanuar ju alles algas, aega küll klubi vahetada, ei tasuks üleliia muretseda.

    Kommentaar


      Sergeiga ei usu, et tuleb sellist muret, et ei leia..
      isegi kui Jaanuaris ei leia, siis hoiab end nii vormis kui saab ja hoiab kodus Serbia vastu puuri puhtana, ning siis suveks leping olemas kohe!
      lisaks veel Blockib Forlani 4 väravavõimalust ka ära.. no kujutame ette, kuidas aktsjad lakke tõuseks Siis Waleslased nutkas taga Pareikot

      Kommentaar


        Algselt postitas martn26 Vaata postitust
        Sergeiga ei usu, et tuleb sellist muret, et ei leia..
        isegi kui Jaanuaris ei leia, siis hoiab end nii vormis kui saab ja hoiab kodus Serbia vastu puuri puhtana, ning siis suveks leping olemas kohe!
        lisaks veel Blockib Forlani 4 väravavõimalust ka ära.. no kujutame ette, kuidas aktsjad lakke tõuseks Siis Waleslased nutkas taga Pareikot
        lammas
        grammatika- ja stiilivead on muidugi ekstraklass
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas martn26 Vaata postitust
          Siis Waleslased nutkas taga Pareikot
          Kas meie mehe teenetest oli huvitatud ka mõni Giggsi sünnimaa klubi?

          Kommentaar


            Ma vist olen mingi friik, aga kurat kuidas häirib see kui rahvused kirjutatakse suure tähega. Seda enam, et waleslastel pole küll mingit huvi kunagi Pareiko vastu olnud.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Kas meie mehe teenetest oli huvitatud ka mõni Giggsi sünnimaa klubi?
              arvatavasti ajas sassi Walse ja Soti

              Kommentaar


                Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                Sergeiga ei usu, et tuleb sellist muret, et ei leia..
                isegi kui Jaanuaris ei leia, siis hoiab end nii vormis kui saab ja hoiab kodus Serbia vastu puuri puhtana, ning siis suveks leping olemas kohe!
                lisaks veel Blockib Forlani 4 väravavõimalust ka ära.. no kujutame ette, kuidas aktsjad lakke tõuseks Siis Waleslased nutkas taga Pareikot
                Kust sa tead et blokib 4?Äkki rohkem, äkki ei mängi üldse?Mingi ennustaja oled ?
                Adiós amigos

                Kommentaar


                  Kuule ma arvan et sa tead ise ka et see idee on juba eos teostamatu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Ma vist olen mingi friik, aga kurat kuidas häirib see kui rahvused kirjutatakse suure tähega. Seda enam, et waleslastel pole küll mingit huvi kunagi Pareiko vastu olnud.
                    Ei tahaks küll munn tunduda, aga kui juba norimiseks läks, siis Walesi kodanikud on meite maa keeli uelslased.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Ennustajalammas olen jah, nagu siit foorumist selgub! (Miks ma ei peaks talt häid tulemusi Serbia vastu ootama?)
                      Ajasin jah vähe sassi selle Walesi ja Scotlandi.
                      Igaljuhul Pareikole edu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                        Ennustajalammas olen jah, nagu siit foorumist selgub! (Miks ma ei peaks talt häid tulemusi Serbia vastu ootama?)
                        Ajasin jah vähe sassi selle Walesi ja Scotlandi.
                        Igaljuhul Pareikole edu.
                        Šotimaalt ja Inglismaalt vaevalt jaanuaris pakkumisi tuleks, Venemaalt ehk tuleb(???), võikski Levadiasse minna jälle kui kuhugi mujale ei saa.
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Ei tahaks küll munn tunduda, aga kui juba norimiseks läks, siis Walesi kodanikud on meite maa keeli uelslased.
                          Ma tahan munn tunduda ja seega ma norin ka. Ma ei tea, mis maa keelt sa mõtled, aga eesti keeles kutsutakse neid inimesi kõmrideks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            Ma tahan munn tunduda ja seega ma norin ka. Ma ei tea, mis maa keelt sa mõtled, aga eesti keeles kutsutakse neid inimesi kõmrideks.
                            OT: Jurvi, ma tean et sa tahad ja soovid olla aga tegelikult on su soov juba ammu taidetud

                            Kommentaar


                              Jaanuarist hakkab 2/3-ikku mööda saama ja vaikselt hakkab hirm peale tulema, et mis mehest saab?
                              Loodetavasti toob jaanuari lõpp mingi hea uudise, äkki keegi teab midagi täpsemalt?

                              Kommentaar


                                Kui ta nüüd vabaagent on, siis ei pea ta ju tingimata jaanuaris kellegagi liituma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X