320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
    Sa võiks siis ju Pareikole sama küsimuse esitada. Ja Rüütlile. Ja Kristalile. Jne...Mul on täitsa pohhui, mis küsimused sul tekivad. Kindlasti olen rohkem, kui sina. Jalgpalli 20a. ja kohtunikega + muid alasid, samuti kohtunikega. Mis siis, tulid ära panema?, Sellega pole vaja ära panna.., ka sulle, kes sa asja sisust aru ei saa ja teemaväliseid küsimusi treid. Mure on, et kohtunik on kunn, tema otsused ainuõiged, diskussiooni ei lasku, jagab kaarte ja keerab mänge persse. Mängulised vead jäävad vilistamata, aga suupruukimise eest jagame kaarte. Täiesti debiilne ju...Kristi Tohver on konkreetselt kehv kohtunik. Ja seda juba aastaid. Viimane kord oli ta nõrk Kalju-Trans, ma vist polegi talt ühtegi korralikku partiid näinud. Hea meel, kui seda ka veel nähakse. Käi mänge vaatamas, näed ka. Rüütli ütles selle kohe välja, et brigaad tahab vist fookuses olla. Ja tõsi ta on.
    Rahune maha nüüd. Ma ei ole kordagi kohtunike (k.a.Tohver) teemal siin arutlenud, kui hea või halb kohtunik keegi on. Teie väide, et kohtunik peaks mängijatega suhtlema nagu sõbrad saunas tundus lihtsalt kohatu. Ei olnud teadlik, et Teil on niivõrd sűvendatud teadmised antud teemast...vabandan, enam sõna ei võta

    Kommentaar


      Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
      Kas angelo humoori sposaato on reaalne isik või mingi multikategelane?
      Küsi oma õde käest

      Kommentaar


        Algselt postitas peters Vaata postitust
        See angelo on ammuteada lootusetu juhtum, aga raivo üllatab ka arvamusega, et Tohver on ausa üdini kehv kohtunik, kellel on õnnestunud aastaid seda kõigi eest varjata ja vilistada Eestis ja Euroopas ning nüüd siis selgus tõde: ta on viletsvenda.
        In the home of the blind, the one-eyed rules
        UEFA viled on lihtsalt politiika, isegi Orebro Norrast on kõrgemadele tasemele jõudnud.
        Aga PÖFFI direktorina ta on ju tubli, festivali alati meeldinud. Võibolla aeg selles 100% keskenduma. Vahemalt ta ei tee oma filmi platsil.

        Kommentaar


          Shaq, sa ei pea midagi vabandama, ei midagi isiklikku ega pahatahtlikku. Päris sõbrad saunas-juttu ma muidugi ka ei mõelnud. Aga sulle ja peters'ile selgituseks,et juured ulatuvad sügavamale, milleks keema ajab. Ilmselt seesama tervikpilt Tohverigi puhul toimib, ei saa tema tegevust ilma kritiseerimata vaadata enam, vbla on see Eestis ainult, ei tea. Oli kord juhus, kui sattusime lennujaamas rääkima, ning ausalt öeldes ma teda väga ei tea, aga võrreldes näiteks H.Kaasikuga, oli ta kordades ebasümpaatsem, üleoleva olemise ninatark, kes ei äratanud just usaldust. Kaasik oli tol korral tagasihoidlik, vaoshoitud, arutlev, mäletas oma aastatetagust hullu prohmakat, ja tunnistas kohtunike eksimusi. Tohver juba toona oli täielik vastand, krooni pähepanija. Ja kui jutt läks sellele, et miks kohtunikele rahasid ära ei maksta, purskas, et seda tööd tuleb teisiti võtta. Ausalt öeldes ei mõistnud teda üheski punktis, sain aru, et tegu on süsteemi tallalakkuja ja sissepoole peeretajaga, kes on väga äraostetud ja kallutatud hoiakuga. Enda arvates on ta muidugi kõige targem, kavalam ja õiglasem... Aga miks tema otsused aastast aastasse vaidlusi tekitavad? ta tahab silma paista, näidata, et tema on kõrgeim võim platsil. Selline tüüp kohtunikke hakkab vähemalt mulle kohe silma, ja no ilgelt häirib. Ärge pange pahaks. Mul pole mingeid eriteadmisi, lihtsalt see on minu subjektiivne arvamus... Pool Eesti jalgpalliringkonda võib ju isegi arvata, et Florat tassitakse, meie oma Liidu poolt.(tegelt on see avalik legend juba aastaid) Mina nii ei arva, Flora oli innustunud ja väga tubli tänavu, õigustatult kuld neile.
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
            Shaq, sa ei pea midagi vabandama, ei midagi isiklikku ega pahatahtlikku. Päris sõbrad saunas-juttu ma muidugi ka ei mõelnud. Aga sulle ja peters'ile selgituseks,et juured ulatuvad sügavamale, milleks keema ajab. Ilmselt seesama tervikpilt Tohverigi puhul toimib, ei saa tema tegevust ilma kritiseerimata vaadata enam, vbla on see Eestis ainult, ei tea. Oli kord juhus, kui sattusime lennujaamas rääkima, ning ausalt öeldes ma teda väga ei tea, aga võrreldes näiteks H.Kaasikuga, oli ta kordades ebasümpaatsem, üleoleva olemise ninatark, kes ei äratanud just usaldust. Kaasik oli tol korral tagasihoidlik, vaoshoitud, arutlev, mäletas oma aastatetagust hullu prohmakat, ja tunnistas kohtunike eksimusi. Tohver juba toona oli täielik vastand, krooni pähepanija. Ja kui jutt läks sellele, et miks kohtunikele rahasid ära ei maksta, purskas, et seda tööd tuleb teisiti võtta. Ausalt öeldes ei mõistnud teda üheski punktis, sain aru, et tegu on süsteemi tallalakkuja ja sissepoole peeretajaga, kes on väga äraostetud ja kallutatud hoiakuga. Enda arvates on ta muidugi kõige targem, kavalam ja õiglasem... Aga miks tema otsused aastast aastasse vaidlusi tekitavad? ta tahab silma paista, näidata, et tema on kõrgeim võim platsil. Selline tüüp kohtunikke hakkab vähemalt mulle kohe silma, ja no ilgelt häirib. Ärge pange pahaks. Mul pole mingeid eriteadmisi, lihtsalt see on minu subjektiivne arvamus... Pool Eesti jalgpalliringkonda võib ju isegi arvata, et Florat tassitakse, meie oma Liidu poolt.(tegelt on see avalik legend juba aastaid) Mina nii ei arva, Flora oli innustunud ja väga tubli tänavu, õigustatult kuld neile.
            Tundub, et Sa ei salli Tohverit isiklikult. Selle viimase konkreetse rikkumise avastas siiski reisisaatja ja nagu videopilt näitab, siis oli tegemist löögiüritusega ja selle eest on ette nähtud punane kaart.

            Võiksid tuua näiteid, milliseid Tohveri eksitusi on ikkagi tagantjärgi pikalt arutatud? Kuna ta on tunnustatud kohtunik, siis on tal ka palju suuri mänge, aga erilisi eksitusi ei meenu. Kord määras ta Flora väravasse kolm penaltit ja neist viimane ioli tõesti kahtlane ja ükskord ta vabandas isegi Flora ees oma eksituse pärast, ausalt öeldes ei mäleta, milles täpselt asi oli.

            Ja siis vihjad veel justkui möödaminnes, et pooled arvavad, et Florat tassitakse, mis on samuti raskelt tõestatav, sest näiteid lihtsalt ei ole ju.

            Kommentaar


              Algselt postitas peters Vaata postitust
              Kord määras ta Flora väravasse kolm penaltit ja neist viimane ioli tõesti kahtlane ja ükskord ta vabandas isegi Flora ees oma eksituse pärast, ausalt öeldes ei mäleta, milles täpselt asi oli..
              Määras Kalju vastu 90+ kaheldava penalti. Omalt poolt ütleks ka, et kindlasti hetke Eesti parim kohtunik.

              Kommentaar


                Mida vapram imeja, seda kõrgemale jõuab! (Tohver)

                Selline skeem valitseb Eesti jalgpallis tervikuna!

                Väitke vastupidist

                PS! Totaalne respekt Pareikole! Absoluutne ja totaalne!!!! Tõsine ja munadega mees on - selliseid tänapäeval palju pole alles jäänud!

                Kommentaar


                  ertz on vist seda imemisprotseduuri kõrvalt näinud, et rääkida teab. Ma ei julge spekuleeridagi, mis roll tal seal oli.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Huvitav tõsiasi tuleb välja: need, kes pikka aega on Pohlakut vihanud leiavad üksmeelselt, et Pareiko poolt tubli käitumine ja rikkumist nagu polnudki?

                    Isegi üksikud Levadia fännid ei tee sellest numbrit, kuna nägid ilmselt videost olukorra ära ja sai aru. Aga ööö, rumurje, ertzi puhul kainet mõtlemist kahtlustada ei saa. Kapten Trumm üllatas ka seekord, aga temal on kana kohtunikuga kitkuda ja sai ennast välja elada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas peters Vaata postitust
                      Huvitav tõsiasi tuleb välja: need, kes pikka aega on Pohlakut vihanud leiavad üksmeelselt, et Pareiko poolt tubli käitumine ja rikkumist nagu polnudki?

                      Isegi üksikud Levadia fännid ei tee sellest numbrit, kuna nägid ilmselt videost olukorra ära ja sai aru. Aga ööö, rumurje, ertzi puhul kainet mõtlemist kahtlustada ei saa. Kapten Trumm üllatas ka seekord, aga temal on kana kohtunikuga kitkuda ja sai ennast välja elada.
                      Sa loed vist nagu sulle parem meeldib.
                      Rikkumine oli, reaktsioon ikka. Ja ta vabandas selle pärast. Karistus oli ülekaaluv, ja ma ei näe mitte midagi halb välja õelda.
                      Pohlak on EJL'i president, Flora omanik ja Flora mängijate agent. Saad ise aru et ta on tema süüdistamine ise süüdi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                        Kellel on mune, kellel mitte.
                        Nüüd kirjutati et Pehrsson peaks mõtliskema enne Pareiko platsile saada. Noh mine...
                        Algselt postitas ertz Vaata postitust
                        PS! Totaalne respekt Pareikole! Absoluutne ja totaalne!!!! Tõsine ja munadega mees on - selliseid tänapäeval palju pole alles jäänud!
                        VIDEO: Aserbaidžaani saalijalgpallur lõi talle punase andnud kohtuniku nokauti
                        Venemaa saalijalgpalli meistrivõistlustel leidis 31. oktoobril aset intsident, kus punase kaardi saanud mängija virutas kohtunikule nii kõvasti rusikaga näkku, et vilemees jalapealt pikali kukkus.


                        ertz & Raivo19 - küsimus teile:
                        kas tegu on eriti suurte munadega mehega või tegi ta midagi sellist mis jalgpalli juurde ei peaks kuuluma?
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          ertz on vist seda imemisprotseduuri kõrvalt näinud, et rääkida teab. Ma ei julge spekuleeridagi, mis roll tal seal oli.
                          Oli temagi ju kohtunik, karta on et ei pääsenud pajale lähedale ja lõpetas. Nüüd noortetreener ühes nn imetaja aidatavas klubis.

                          Elu on ilus!

                          Kommentaar


                            chac, aitäh video eest, ma provokatsioonidele ei allu, sest sa võrdled võrreldamatuid asju
                            peters, näiteid on mitmeid, pole ju mingi saladus, et nimetatud kohtuniku käekirja on hooajati lahatud nii Levadias, Kaljus kui Ida-Virumaal
                            pras ja nahkpea, ei maksa oletada, küllap mees teab, mis räägib, on ertz seda süsteemi lähedalt näinud ning tal sellest oma arvamus ning naljalt pole soovigi sellele imemispajale ligi tikku(ja mitte ainult temal, kohtunike kaadrivoolavus on igaühele näha, nimesid nimetamata)
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Mulle käib närvidele, et nüüd seda mängu juba reklaamitakse ka igal pool kui Pareiko viimane mäng koondises.

                              Kruglovil siis ka ju põhjust märatsema hakkata kui 100 täis ei tule jne.

                              Koondisesse tuleks valida hetke parimad mehed ja lahkumismäng peaks olema ikka ainult 100+ meestele.

                              Veel saaks aru, kui sõpakas lastakse noortel mängida, aga et mingit pensonääri niisama platsile lasta...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                                Mulle käib närvidele, et nüüd seda mängu juba reklaamitakse ka igal pool kui Pareiko viimane mäng koondises.

                                Kruglovil siis ka ju põhjust märatsema hakkata kui 100 täis ei tule jne.

                                Koondisesse tuleks valida hetke parimad mehed ja lahkumismäng peaks olema ikka ainult 100+ meestele.

                                Veel saaks aru, kui sõpakas lastakse noortel mängida, aga et mingit pensonääri niisama platsile lasta...
                                Aga mine staadionile, lase vilet ja võta ehk laitev plagugi kaasa, demokraatia ikkagi ju.
                                Poleks midagi uut, Maldinile endalegi situti viimasel päeval ühe tribüünisektori poolt hinge.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X