Lehekülg 2, kokku 99 EsimeneEsimene 1234561252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1965
    Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Replying to Topic \'Pareiko?\'

Suured tänud ,sain targemaks. Peale NTV -kadumist pole Venes toimuvaga enam eriti kursis.
    FCF Forever

U21 Kasutaja sosku avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by ugla

Kuulujutt tasemel \"naised saunas rääkisid\" on selline et Spartak tahab osta
    Rotori põhiväravavahti Tshitshkinit ja sellisel juhul oleks Pareiko põhis.
    Kuulujutt sai osaliselt tõeks - Tshitshkin siirdus Krõlja Sovetovisse ja Pareiko on nüüd Rotoris nr 1.
    Kes vene keelt valdavad võivad lisa lugeda siit.
    Ott Järvela klassika
    "Valga Warriori näol on tegemist järjekordse Flora süsteemi klubiga, mil on Valgaga sama palju pistmist kui Transil fair play’ga."

U21 Kasutaja sosku avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Kurat, mingi kamm tuli sisse.
    Õige link on http://www.moles.ee/02/Nov/19/22-1.php
    Ott Järvela klassika
    "Valga Warriori näol on tegemist järjekordse Flora süsteemi klubiga, mil on Valgaga sama palju pistmist kui Transil fair play’ga."

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Originally posted by Tshurka

Originally posted by ugla

Kuulujutt tasemel \"naised saunas rääkisid\" on selline et Spartak tahab osta
    Rotori põhiväravavahti Tshitshkinit ja sellisel juhul oleks Pareiko põhis.
    Kuulujutt sai osaliselt tõeks - Tshitshkin siirdus Krõlja Sovetovisse ja Pareiko on nüüd Rotoris nr 1.
    Kes vene keelt valdavad võivad lisa lugeda siit.
    See foorumi automaatne kõlbelisuse kontroll on ikka kõva asi. Nüüd siis jäi Rotori väravavaht ette, ükskord oli vist SKunthorpe osaliselt aktsepteerimatu...
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

PAREIKO KOONDISSE! Teie rumal tibu ei saa Eesti meeskonnas mängida. Sergeu mängib palju parem. PAREIKO! PAREIKO! PAREIKO!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Entusiastlik noormees...

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Venemaal on hooajaeelsed treeningm2ngud juba k2imas ja Pareiko m2ngib Rotori p6his. Viimati v6itis Rotor Jaroslavi Shinnikut 1-0, kusjuures Pareiko olevat paar head t6rjet teinud. Korra 6nnestus Shinniku jugoslaavlasest ryndajal, kelle keeruline nimi mul ununes juba, ka Pareiko yle m2ngida, ent siis sekkus saatuses6rm ja mees l6i tyhjast puurist m88da.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Arno intervjuust Sport-Expressile selgus ,et Pareiko võetakse Hiinasse kaasa. Järelikult on mäng Hiinaga kindel ja Sergei ka koondises. Normaalne!!!
    FCF Forever

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by ROOTSI KUNN

Arno intervjuust Sport-Expressile selgus ,et Pareiko võetakse Hiinasse kaasa. Järelikult on mäng Hiinaga kindel ja Sergei ka koondises. Normaalne!!!
    Lahe! <---mõttekas postitus.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Kiribati kroonprints Kasutaja Tembu avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Täna sai telekanali 7tv vahendusel jälgitud Pareiko mängu Venemaa meistrivõistlustel. Kohtuti Moskvas kohaliku Torpedoga ja võideti üllatavalt kindlalt 3väravalise ülekaaluga. See oli Rotorile esimene võit uue treeneri juhendamise all.

Kommentaator teadis rääkida, et Volgogradi klubi fännid pole eriti rahul Sergei mänguga...Polevat suutnud meeskonda kaotustest päästa....Vot ei tea..pole ise näinud

Eesti koondislane Kasutaja jansa avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

... selles Torpeedo mängus tal eriti palju tööd ka polnud ... aga need mõned situatsioonid mil tal tuli mängu sekkuda olid küll veidi närvilised ja kramplikud (väljajooksud) nii et fännide pahameel võib olla põhjendatud...lihtsalt õnne see kord oli Pareikol palju. Torpeedo mäng lagunes ka täielikult vist mingil 72 min. kui Rotor esimese kolli väravasaginas lõi, teine koll oli eriti ilus 80 min. ca. 25 m. pealt ristnurka. Torpeedo vv. tõrjus veel ka mängu lõpul pendla... Ei oskakski teda Kaalmaga hetkel võrrelda või eelistada enam...
    RummaBastards!

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by jansa

Torpeedo mäng lagunes ka täielikult vist mingil 72 min. kui Rotor esimese kolli väravasaginas lõi, teine koll oli eriti ilus 80 min. ca. 25 m. pealt ristnurka. Torpeedo vv. tõrjus veel ka mängu lõpul pendla...
    Pennal oli ikka enne seda iluväravat, mille lõi ennem just 11m pealt eksinud Jesipov.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Originally posted by Kaarel

Originally posted by jansa

Torpeedo mäng lagunes ka täielikult vist mingil 72 min. kui Rotor esimese kolli väravasaginas lõi, teine koll oli eriti ilus 80 min. ca. 25 m. pealt ristnurka. Torpeedo vv. tõrjus veel ka mängu lõpul pendla...
    Pennal oli ikka enne seda iluväravat, mille lõi ennem just 11m pealt eksinud Jesipov.

Noh, ühe korraliku tõrje ta ikka tegi, kuigi oli ÜLIIGAV mäng.

Tänases SL Õhtulehes on Andres Vaheri artikkel Sergei Pareikost. Lühidalt öeldes on mees ise eluga Volgogradis üsna rahul ja meeskonnaga lõplikult kohanenud. Praegu ei kipu ta kuhugi mujale. Esiväravavahi staatus talle nö pähe pole hakanud ja mees on kahe jalaga maa peal. Isiklikult meeldis mulle Sergei suhtumine Eesti koondisesse ja sellega seonduvasse: \"See on jalgpall, väravas saab seista ainult üks mees. Mis teha. Mina mängisin veel kehvades liigades, kui Mart Poom juba välismaal silma paistis. Olen alles sama tee alguses, mille Poom juba läbi on käinud.\" \"Olen siiralt rõõmus, et koondis mind üldse vajab.\"
    Selline mees siis on Sergei Pareiko...

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by onuuuno

Tänases SL Õhtulehes on Andres Vaheri artikkel Sergei Pareikost. Lühidalt öeldes on mees ise eluga Volgogradis üsna rahul ja meeskonnaga lõplikult kohanenud. Praegu ei kipu ta kuhugi mujale. Esiväravavahi staatus talle nö pähe pole hakanud ja mees on kahe jalaga maa peal. Isiklikult meeldis mulle Sergei suhtumine Eesti koondisesse ja sellega seonduvasse: \"See on jalgpall, väravas saab seista ainult üks mees. Mis teha. Mina mängisin veel kehvades liigades, kui Mart Poom juba välismaal silma paistis. Olen alles sama tee alguses, mille Poom juba läbi on käinud.\" \"Olen siiralt rõõmus, et koondis mind üldse vajab.\"
    Selline mees siis on Sergei Pareiko...
    Mulle on Pareiko kogu aeg sümpaatne olnud. Sama rahulik ja tagasihoidlik nagu Poom.
    Kui Mart peaks ükskord putsad varna riputama siis on meil vähemalt peaaegu samast klassist mees kohe asemele panna. Pareiko on venelase(või on ta ukrainlane)kohta tõeline Eesti patrioot.
    FCF Forever

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Pareiko on jah väärt väravavaht ja kindlasti võib Eesti koondis tema peale loota. kuid selline küsimus, kui vana ta üldse on, et palju tal aega on antud, et käia Poomi jälgedes? kuid samas, et ta on koondise kolmas number on natuke ülekohtune, kuna Kaalmast on ta nüüd küll proffesionaalsem...

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by magicm

Pareiko on jah väärt väravavaht ja kindlasti võib Eesti koondis tema peale loota. kuid selline küsimus, kui vana ta üldse on, et palju tal aega on antud, et käia Poomi jälgedes? kuid samas, et ta on koondise kolmas number on natuke ülekohtune, kuna Kaalmast on ta nüüd küll proffesionaalsem...
    Mis ajast ta kolmas nr. on? Tibu on ikka nõrk Pareiko kõrval. Ma tahaks näha ,kui Poom näiteks eelseisvas mängus viga saab ja Tibu sisse pannakase . Noo ma ei tea ...
    ma hüppaks Arnole persega näkku küll vist.
    FCF Forever

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

nüüd vist jah enam pole, kuid need ajad ei ole kaugel, kui ta pidi veel kolmas nr. olema...

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2003

Originally posted by magicm

nüüd vist jah enam pole, kuid need ajad ei ole kaugel, kui ta pidi veel kolmas nr. olema...
    No eks näeb,aga mulle on mulje jäänud et arno ei taha miskipärast sergot koondise nn.\"omameheks\" teha.Äkki on põhjus muus kui Poomi või Kaalma mängus????????
    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

Originally posted by ROOTSI KUNN
    Ma tahaks näha ,kui Poom näiteks eelseisvas mängus viga saab ja Tibu sisse pannakase . Noo ma ei tea ...
    ma hüppaks Arnole persega näkku küll vist.
    Eks meil kõigil ole oma arvamus Tibu mängust, kuid mängu ajal peaks toetajate ülesanne oma meeskonnale toetust avaldada ja mitte ennast mõne mängija vastu negatiivselt meelestada. Nt. ei tahaks et juhtuks nagu varasemates mängudes mil mingid pubekad täiest kõrist karjusid väravas olevale tibule: \"Kaalma sa oled sitt!\".

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud