320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kerge breakdance save Pareikolt.

    Kommentaar


      Kohtunik sama värvi vormis, mis mängijadki - võimalik ainult Venemaal?

      Kommentaar


        värvipime oled või?

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          värvipime oled või?
          Kivipea oled või? Juhul, kui üks võistkond mängib sinises, ei ole kohtunikel soovitatav isegi mustas tulla, mida siin veel helesinisest rääkida. Ajuvaba ju.

          Kommentaar


            Nii palju kui mina mängu nägin siis ega see suurt ei häirinud küll, oli üsna hästi eristatav.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Nii palju kui mina mängu nägin siis ega see suurt ei häirinud küll, oli üsna hästi eristatav.
              Nii palju kui mina platsil olnud olen - häirib küll. Isegi kui näiteks mängid kollases vormis ja kohtunikul on ainult lühikesed varrukad kollased (ei olnud ametlik mäng), tekkis kiire mängutempo juures vahel hirmus tahtmine talle sööta.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Ei saa muidugi mainimata jätta, et kohtunikul tundus palju koormavaid eraelulisi muresid olevat. Äkki naine peksab kodus või midagi...
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Nii palju kui mina platsil olnud olen - häirib küll. Isegi kui näiteks mängid kollases vormis ja kohtunikul on ainult lühikesed varrukad kollased (ei olnud ametlik mäng), tekkis kiire mängutempo juures vahel hirmus tahtmine talle sööta.
                  Ju siis teie pundis mängitakse kiiremat söödumängu kui Venemaa kõrgliigas. Ei näinud küll eile et kellegil oleks olnud tahtmine kohtunik mängu kaasa tõmmata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                    Ju siis teie pundis mängitakse kiiremat söödumängu kui Venemaa kõrgliigas. Ei näinud küll eile et kellegil oleks olnud tahtmine kohtunik mängu kaasa tõmmata.
                    Ilmselt küll

                    Ega meie ka kohtunikule palli anda tahtnud, aga näiteks sekundimurdosa jooksul läbi mängijatesumma platsi vaadates registreeris aju kollase hilbu omaniku automaatselt oma meeskonnakaaslaseks ning eksituse selgudes tuli mänguolukord ümber hinnata - eks ta kokkuvõttes natuke aega kulutab.

                    Hea küll, aitab teemavälisest.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      tomskil täna mäng Krylya Sovetovi vastu !

                      Kommentaar


                        Poolajaks seis siis 3:2 Tomski kasuks...

                        alguses jäädi 2 väravaga maha, aga tuldi välja olukorrast...

                        Väravate süüd küll Pareikole ei paneks. (Kuigi esimest väga hoolega ei näinud)

                        EDIT: Nüüd korduses näen esimest, et see oli üldse omavärav...
                        Muidu mäng ise ilus, tempokas ning pingeline

                        Kommentaar


                          2:2 Spartakiga ning championat.ru kirjutas, et teise värava sai Spartak pareiko vea tõttu.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Kurat ei õnnestunud endal ka näha, kõik streamid olid omadega pe**ses. Eks mingi videopilt ka tekib ehk.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Tõlgib keegi treenerite intervjuud ehk?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X