320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äkki seletad siis lahti tema süü teise ja kolmanda värava puhul?

    Kommentaar


      Algselt postitas magicm Vaata postitust
      Ma olen nõus, et iga värava puhul oli Pareikol grammike süüd. Et tihti, kui ta on ülejäänud meeskonnast üle, nii koondises, kui kuuldavasti ka Poolas, siis seekord oli ta sama pask kui ülejäänud 10.
      Teise värava puhul temal küll süüd ei ole. Ega selles, et kaitsjad lasevad vastastel vabalt palliga tsenderdada ja ründaja unustatakse värava ette ei ole küll tema süü. Samuti ka kolmanda värava puhul. Kui kaitsjad lasevad sedavõrd vabalt ründajatel kastis tegutseda siis selles ei saa ju väravavahti süüdistada.

      Kommentaar


        Teise ja kolmanda värava puhul pole Pareikot milleski süüdistada, aga esimene läheb 100%-iliselt tema hingele. Musta pole mõtet valgeks rääkida, oleme ausad, ta tegi eile ebaõnnestunud mängu. Sellises mängus, kus kaalul on niipalju, ei tohiks midagi sellist väravavaht üldse läbi lasta, aga no ka Pareiko on inimene ja inimesed eksivad.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          No lihtsalt lahtilöögist pall auti lüüa on kerge kobatsemine,aga muus osas suht ok ju....tundub et mõni härra arvab,et oleks pidanud esimese nurga tühjaks jätma teise värava ajal või mis ta süü oli??? kolmandast pole selles kontekstis üldse mõtet rääkida...pigem tubli,sai pea-aegu kätte.

          Kommentaar


            Pareiko vs Fulhami tahaks küll näha.

            Kommentaar


              Pareikolt siis täna nullimäng liider Poznani Lechiga võidumängus 0:1...

              Kommentaar


                Lahe! Hoidis Rudnevsi nullipeal

                Kommentaar


                  Pareiko oodatult OB vastu algkoosseisus.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Keegi Pareikole kaasa tahab elada siis siin on link: http://atdhe.ws/live.php?v=event_id%...mid%3D327.html
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Krt. kõigepealt Pareikolt super tõrje ja siis kohe selle järel selline väike noh kas just kerge aga ikkagi nats kahtlase väärtusega värav omale sisse lastud. Paremal päeval oleks vast tõrjunud.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Uskumatult sitt on Wisla
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Uskumatult sitt on Wisla
                          Nõus sinuga !
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Mehed...ma ei saa pihta sellele lingile...tahaks ka vaadata...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                              Mehed...ma ei saa pihta sellele lingile...tahaks ka vaadata...


                              Sopcast : sop://broker.sopcast.com:3912/68445
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Mnjah. Tundus küll ,et Serjoga pläkk.Hakkas seal apelleerima ja löödigi ära .Kommentaatorid kah enam vähem sama meelt.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X