320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vormel 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    dinizi hoiti sauberis ainult selle pärast et ta isal on kuulus marketikett ja pedro kohta võib veel seda ütelda et talle ei meeldinud eriti oma autot tagasi tuua
    alonso on talendikas sõitja ja ma arvan et tulevikutüüp
    seda ma ei usu et alonso seal minardis veel kaua püsib
    lincoln
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    Kommentaar


      #17
      Oot-oot ,kes seal siis peale minu nelja saxa poisi veel on?Mõni salasaxlane?

      Kommentaar


        #18
        Schumacher Bros. Noorem tegelikult rohkem. Kui oäris aus olla, siis ei viitsi eriti vaadata vormelit, sest on ju üpris igav, kui paarkümmend autot kihutavad sama ringi mitu tundi.
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar


          #19
          tegelt pole ka jalgpall terrorismist pääsenud
          aga ma aramis mõtlesin sinna juurde ka testisõitjaid
          lincoln
          Jalgpallihaigla liige NR. 69

          Kommentaar


            #20
            suurim lemmik on jacques villeneuve kahju aint et ta keskmike hulka kuuluvas tiimis sõidab. meeldivad veel scumi jr, alesi, verstappen, coulthard ja montoya.

            tiimidest meeldivad arrows, bar(mis sest et sitad tiimid on)ja williams. mclaren ka mingil tasemel.

            viimaste aastate eriti meeldejääv moment f1st on häkkise 1. etapi võit ja seda seetõttu et sai kuulda eesti hümni f1 karuselli raames.

            Kommentaar


              #21
              aga tegelt tean ma F1 kohta rohkem kui te kõik kokkku ja veel rohkemgi
              hgehe

              Kommentaar


                #22
                ootan põnevusega Mika Salo kammbäkki.

                Kommentaar


                  #23
                  F1

                  F1 on äge, kuid see oleks veel põnevam, kui kõik tiimid oleksid võrdsemad. Siis oleks ju palju põnevam vaadata, kes ikka rajal kunn on, mitte et see sõltuks nii palju sellest millise masinaga sõidad. tiimide vahelised erinevused võiksidki olla rohkem õige sõidustrateegia väljakujundamisel ja noh vormeli hooldustöö ka mingil väiksemal moel. Kuigi see nii ei saa realistlikult olema, sooviks ikka, et tiimide masinate võimete vahed oleksid tasavägisemad,võrdsemad, siis pakuks mulle veelgi F1 rohkemgi naudingut.

                  Kommentaar


                    #24
                    Ma arvan et enda poolehoidu ja tervitusi vöiks ikka saata F-1 kodulehele.See ei ole halb aga ikkagi... .Vöib-olla lahendaks järgmisex selliseid teemasid nagu mis toitu tehti kolmapäeva hommikul "Terevisiooni" saates.
                    Jalgpallihaigla liige.

                    Kommentaar


                      #25
                      asmer sõidab viimase kardietappi scumiga ühes võistkonnas
                      ja ta tegi talle kvalifikatsioonis ära nagu räägitakse
                      jürgen
                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar


                        #26
                        räägitakse ka seda, et schumi jäi kvalifikatsioonis üldse viimaseks, ehk siis väga raske ei olnud talle ära teha:P
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #27
                          Räägitakse ka,et Shumi sõitis märjal rajal Asmer peaaegu kuival rajal!
                          C’mon Man United!!!

                          Kommentaar


                            #28
                            Lemmikpiloodiks võib pidada Michaelit , aga meeldib ka Ralf Schumacher!!!

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by kojamees

                              Ma arvan et enda poolehoidu ja tervitusi vöiks ikka saata F-1 kodulehele.See ei ole halb aga ikkagi... .Vöib-olla lahendaks järgmisex selliseid teemasid nagu mis toitu tehti kolmapäeva hommikul "Terevisiooni" saates.
                              miks mitte oinas see on off topic

                              Kommentaar

                              Working...
                              X