320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

P***** Tallinna linnavalitsus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

    Täna AK - kesklinna valitsus on teinud politseile avalduse Lilleküla staadioni
    sulgemiseks publikule , kuna publikul on seal ohtlik viibida....
    No ma ei tea enam... prse küll.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

      Originally posted by ugla


      Täna AK - kesklinna valitsus on teinud politseile avalduse Lilleküla staadioni
      sulgemiseks publikule , kuna publikul on seal ohtlik viibida....
      No ma ei tea enam... prse küll.
      Staadioni sulgemine on nüüd küll vist natuke ekstreemne samm, aga linnavalitsuse jutus on point sees. Ehitati poolik karkass valmis ja nüüd jääbki selliseks?

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

        Pohlak ütles teles, et kui 16. oktoobril on Eesti-Belgia mäng publikuta, siis 20. oktoobril, valimistel, on näha kellel seal \"head\" tulemused on.
        all for FOOTBALL for all

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

          Äkki teha seltsimeestele linnavalitsuses väike äratus, et valimised on tulekul.Koguda mingi kogus allkirju ja nõuda, et linn hakkaks austama oma elanike eelistusi.Sest lõppude-lõpuks oleme meie need raisad sinna ju valinud !!!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

            http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=1&id=125926


            no kuradi türapeade kari on see savisaare punt, kui mul peaks nende munnide pärast nägemata jääma koondise mäng ja seda nii absurdetel põhjustel, siis ma saan ülikurjaks, mitte et ma seda juba praegu ei oleks . Kuradi libedad sellid on need keskerakondlased! Savisaar mõtled muidugi ainult kiirtoidukohtade peale, sest tal kogu aeg vaja miskit õli näost sisse ajada. Oleks tema teha, siis koosneks jalgpallimatš kümnendikest, et saaks iga kümne minuti tagant käia burgerit ja friikaid ostmas. Kui seni suhtusin ma suhteliselt pohhuiistlkiult oma sugulastesse-tuttavatesse, kellele Savisaar jubedlat meeldis, siis nüüd on asjad teised.


            Savisaar koos oma erkonnaga ahju!!!
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

              Nojah samas ehitusprahi koristamisel saab ise ka abiks olla talgude korras ma olen küll nõus oma käsi määrima ja appi minema kui flora jälle talgud korraldab.Kevadel käisin ja läeks veel.ei viitsi seda erakonda(nime ei taha näpud sisse toksida) kiruda,mõttetud tüübid.
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                Saage aru ,küsimus pole mingis prahis, lihtsalt Vilja huiab mingi nooremaga ringi ja
                pekihunnikul on närvid läbi. Aga ta siga sattus valede meeste otsa- Jalgpallihaigla.. Kui see elevant ,kel lontti vist enam rasva seest ei leiagi ,julgeb mängu ära jätta siis löön ma talle isiklikult lehmakoogi näkku. Jalgpallihaiglaga sellist nalja ei tehta ja tegutseme
                igal juhul. Kesikud veel ei tea kellega neil on tegemist.

                Ja vaata mentte ,kohe kesikutega ühes künas ju siis on ühine rasvane lobi.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                  Väga tabav karikatuur
                  Lugege veel http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=65729 ja http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=65768
                  tahtsin lingina panna aga editi tegemisel ei andnud vastavat riba URL tegemiseks
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                    kaldun siiski arvama, et rahva luba ikkagi antakse, sest vaevalt linnaisaded sellist sitta kaela tahavad

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                      Staadion oleks lihtsalt tulnud eelmisel aastal valmis ehitada. Ma saan muidugi Florast aru, et hästi kiire oli ja asjal ei olnud piisavat rahalist katet. Aga see maksab nüüd valusalt kätte. Olen pettunud, et asi pooleli jäi.
                      Linnavalitsuse kius on muidugi sigadus. Ainus lootus, et valimiste järel midagi muutub. Kuigi arvamusküsitlusi jälgides ei usu eriti.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                        Kui kedagi peaks huvitama siis Savisaar ise räägib sellist juttu: http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=210745

                        Mina teda ja tema juttu tõsi küll ei usaldaks.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                          Eriti hea on Moora ja Vitsuti kommentaarid, et vist midagi on viga ja kui midagi ette ei võta, siis leiame ka seaduseparagrahvid.Enne selliste avalduste tegemist võiks natu ükskõik millist seadust lugeda ja siis alles esineda. ( või tegelt, kui midagi ette ei võta, laseme parlamendil vastava seaduse teha)

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                            Originally posted by gratos


                            kaldun siiski arvama, et rahva luba ikkagi antakse, sest vaevalt linnaisaded sellist sitta kaela tahavad
                            Nad on omale sitta kaela juba tõmmanud !!

                            Fc Uuemõisa

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                              No üldse ei saa aru, minu teada pole ju Lillekülas seni veel ühtki õnnetust juhtunud. Mingu parem lahendagu see narkarite ja aidsihaigete probleem ära, mitte ärgu torkigu jalgpalli kallal!

                              Eesti - Belgia mäng vaevalt ära jääb. Kadrioru staadionil pole ju midagi viga.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'P***** Tallinna linnavalitsus\'

                                Originally posted by ROOTSI KUNN


                                Saage aru ,küsimus pole mingis prahis, lihtsalt Vilja huiab mingi nooremaga ringi ja
                                pekihunnikul on närvid läbi. Aga ta siga sattus valede meeste otsa- Jalgpallihaigla.. Kui see elevant ,kel lontti vist enam rasva seest ei leiagi ,julgeb mängu ära jätta siis löön ma talle isiklikult lehmakoogi näkku. Jalgpallihaiglaga sellist nalja ei tehta ja tegutseme
                                igal juhul. Kesikud veel ei tea kellega neil on tegemist.

                                Ja vaata mentte ,kohe kesikutega ühes künas ju siis on ühine rasvane lobi.
                                Ninasarvik mehkeldab selle vuntsiga...,mis selle pede nimi nüüd oligi...ahjaa Pikaro Koit,ehk savihunnik loodab sealt kaitset saada?
                                aitab löömisest!!!!!!!!!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X