320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saali Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JK Mürakarud Vaata postitust
    Ants on jah praegu saalikoondisega Leedus. Lubas rahvaliiga teemadega järgmine nädal tegelema hakkata kui tagasi. Seejärel peaks juba ka play-off paarid selguma.
    Mis ajaks mängud peetud peavad olema? Meil hetkel nagu lootust veel edasigi saada
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Mis ajaks mängud peetud peavad olema? Meil hetkel nagu lootust veel edasigi saada
      Algselt alagruppide selgudes oli tähtajaks pandud 4.jaanuar . Aga praeguse plaani järgi loodab Ants, et järgmise nädalaga saaksid kõik edasipääsejaid mõjutavad kohtumsied peetud. Edaspääsejaid mittepuudutavad kohtumised võidakse mängida ka peale seda.

      Kommentaar


        Rahvaliiga on mõeldud amatööridele aga enamus meist ootab mängude korraldusliku poole pealt vähemalt elementaarsete asjade ära tegemist. Kahjuks kohtab jätkuvalt liigas meeskondi, kes ka kõige lihtsamate asjadega üle jala tegelevad või üldse ei viitsi vaeva näha. http://soccernet.ee/-amatoorlus-mis-...iga-jaoks-liig

        Kommentaar


          Algselt postitas JK Mürakarud Vaata postitust
          Mis muudatust te välja tahate pakkuda?
          1-Protokolli täitmine ! Mõned meeskonnad unustavad kuidas on vaja täida protokoll või unustada protokolli-blankett.
          Kui meeskond on kodumeeskond on vaja korraldada see protsess ! Mõned meeskonnad lisavad mängijad mängupärast aga reglamentis see on keelatud !

          2-Loomulikult mänguplats ! Kui mänguplats on väike ja seal on raske mängida selle jaokks on vaja teha formaat 4x4 (3+1). Mulle tundub et järgmisel hooajal on vaja registreerida meeskonnad kellel on mänguplats suurem kui 24x12m

          3. Saali Rahvaliiga võitja saab võimalus registreerida 2 liigas. Näiteks Narva Elektrijaamad meeskond 3-korda võitja jalgpalli Rahvaliiga ja nad rääkisid et see on juba igav mängida Rahvaliigas on vaja edasi tulla!

          4.Kõige tähtsam !!! On vaja täida saali turniiritabelid ! Kui meeskond registreerib rahvaliigas ta võib täida see tabelid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ivan_V Vaata postitust
            1-Protokolli täitmine ! Mõned meeskonnad unustavad kuidas on vaja täida protokoll või unustada protokolli-blankett.
            Kui meeskond on kodumeeskond on vaja korraldada see protsess ! Mõned meeskonnad lisavad mängijad mängupärast aga reglamentis see on keelatud !

            2-Loomulikult mänguplats ! Kui mänguplats on väike ja seal on raske mängida selle jaokks on vaja teha formaat 4x4 (3+1). Mulle tundub et järgmisel hooajal on vaja registreerida meeskonnad kellel on mänguplats suurem kui 24x12m

            3. Saali Rahvaliiga võitja saab võimalus registreerida 2 liigas. Näiteks Narva Elektrijaamad meeskond 3-korda võitja jalgpalli Rahvaliiga ja nad rääkisid et see on juba igav mängida Rahvaliigas on vaja edasi tulla!

            4.Kõige tähtsam !!! On vaja täida saali turniiritabelid ! Kui meeskond registreerib rahvaliigas ta võib täida see tabelid.
            1. Mai tea kus alagrupis austatud Ivani meeskond mängib - Tallinnas protokollidega pole kordagi probleemi juhtunud. Samas polnud kordagi olnud postfactum kedagi lisatud.
            2. Juhendis on sätestatud minimaalsed väljakumõõtmed - samas keegi ei hakka kontrollimas käia kas väljak suurem või väiksem.
            3. Ei saa aru milles probleem on? Äkki Rahvaliiga peab ka Euroopa sarjadesse pääsema? Tahad liigat mängida, sest RL tundub igav olevat - mine neljadnasse liigasse, ok, tõesti RL võitja võib olla osalustasust aastaks vabastatud.
            4. Turniiritabelid on kõik olemas ja üleval - juhend näeb ette et hiljemalt 48 tundi pärast mängu lõppu peab olema protokoll süsteemisse sisse kantud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
              mine neljadnasse liigasse, ok, tõesti RL võitja võib olla osalustasust aastaks vabastatud.
              Rahvaliiga alagruppide võitjatel juba on selline õigus.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Rahvaliiga alagruppide võitjatel juba on selline õigus.
                Ei teadnud sellest õigusest midagi, aga 2.liigasse otse minna - no kamoon

                Kommentaar


                  minu teada on rahvaliigas suht pohui, mis väljakul mängitakse.
                  kunagi äkki, täitsa alguses oli sellest ka kõrgemal tasemel juttu.
                  mängijate lisamine protokolli- meil näiteks kunagi ei tea, kes parasjagu magab kodus/silla all ja kellel on kirgastumishetk, ehk enne poolaega kindlasti ei saa protokolli täita.
                  ja rahvaliiga üleüldine mõte oli ikkagi pidada mänge rohkemate vastastega, kui suva tüübid kusagilt statkalt, ehk kellele ei meeldi, mängigu päris liigat.
                  vastast võiks muidugi austada, sellega ma olen päri.

                  P.S. see kohtunike üle jorisemine toimub nii rahvaliigas kui inglise liigas. pole midagi lisada.
                  mõnel mängul pole kohtunikku olndki, sai hakkama küll.
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Ei teadnud sellest õigusest midagi, aga 2.liigasse otse minna - no kamoon

                    Alex, kuulsin, et vilistada ka Rlt. Üks tähelepanek- väravaht võib käest palli üle poole platsi visata. Sinu manageeritud mängus olevat sa sellised asjad ära vilistanud.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mg Vaata postitust
                      minu teada on rahvaliigas suht pohui, mis väljakul mängitakse.
                      kunagi äkki, täitsa alguses oli sellest ka kõrgemal tasemel juttu.
                      mängijate lisamine protokolli- meil näiteks kunagi ei tea, kes parasjagu magab kodus/silla all ja kellel on kirgastumishetk, ehk enne poolaega kindlasti ei saa protokolli täita.
                      ja rahvaliiga üleüldine mõte oli ikkagi pidada mänge rohkemate vastastega, kui suva tüübid kusagilt statkalt, ehk kellele ei meeldi, mängigu päris liigat.
                      vastast võiks muidugi austada, sellega ma olen päri.

                      P.S. see kohtunike üle jorisemine toimub nii rahvaliigas kui inglise liigas. pole midagi lisada.
                      mõnel mängul pole kohtunikku olndki, sai hakkama küll.
                      Olemas juhend, seal kõik mõõtmed paigas, ei oska öelda kas mõõtmed soovituslikud või kohustuslikud.
                      Protokolli täitmisega lood sellised, et üritatakse täita enne avavilet, üles antakse ka need kes v.o. hilineb, sel juhul hilinejad liiguvad pingile ja seal sisenevad mängule.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Alex, kuulsin, et vilistada ka Rlt. Üks tähelepanek- väravaht võib käest palli üle poole platsi visata. Sinu manageeritud mängus olevat sa sellised asjad ära vilistanud.
                        Rein, korra jah oli selline apsakas - aga ammu on kõik korras - viskab kuhu tahab

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kui juba kohtunikud siin, siis ma tahaks veelkord selgitust selle tagasisöödu osas. Näiteks oli selline olukord: tehti mingi soss pealelöök, mille väravavaht noppis sülle. Viskas oma mängijale, kes jäi pressi alla ja söötis tagasi, väravavaht mängis jalaga järgmisele vabale mehele. Kas talle tohtis tagasi sööta? Kas see vastane puudutab/pall ületab keskjoone klausel tuleb iga kord uuesti mängu, kui väravavaht käest või jalaga palli mängib või ainult väravaesise lahtiviske puhul (s.o. pärast seda, kui pall läks vastasest üle otsajoone)? Juhendis ei ole see üheselt sõnastatud, ma tunnen end blondiinina, kellele igal joomapeol hakatakse otsast peale suluseisu selgitama.
                          minu teada see ülekeskjoon enam ei kehti! tohib alles siis tagasi sööta kui vastasmeeskond on selle ära puudutanud! nii on vähemalt 2.liigas

                          Kommentaar


                            Ma mängin Narva EE Õlitööstus meeskonnas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                              minu teada see ülekeskjoon enam ei kehti! tohib alles siis tagasi sööta kui vastasmeeskond on selle ära puudutanud! nii on vähemalt 2.liigas
                              Kuidas te mõtlete rahvaliigas on vaja arvutada vead ? Mulle tundub on vaja,sest et mõned mängijad mängivad väga kõvasti !
                              Ja veel üks mõte see on situatsioon kui mängija annab pall tagasi väravavahile mulle tundub et on vaja märkama selle situatsioon !
                              Näiteks Narvas kui me mängime kodus meie kohtunikud (kes töötavad Triobet Saaliligas) nad küsivad sellest !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ivan_V Vaata postitust
                                Kuidas te mõtlete rahvaliigas on vaja arvutada vead ? Mulle tundub on vaja,sest et mõned mängijad mängivad väga kõvasti !
                                Ja veel üks mõte see on situatsioon kui mängija annab pall tagasi väravavahile mulle tundub et on vaja märkama selle situatsioon !
                                Näiteks Narvas kui me mängime kodus meie kohtunikud (kes töötavad Triobet Saaliligas) nad küsivad sellest !
                                1. Pole vaja rahvaliiga satside elu keerulisemaks teha. Nende akumuleeritud vigadega imho tekib palju igat sugu bürokraatiat. Kui mängitakse jõuliselt siis see on konkreetse meeskonna stiil - Tallinnas näiteks mängitakse pigem justfuniks - maal aga väga jõuliselt - pole midagi parata. Ju siis maasatsidel vaja ennast välja elada jne. Mul pole midagi vastu kui tiimid praktiseerivad jõulist ja samas korrektset mängu. Vastasel juhul platsil on kohtunik, kel kaardid taskus, reeglid ja juhend peas.
                                2. Nende tagasisöötudega - olemas reeglid, olemas juhend - palun sellega tutvuda, siis asi läheb selgemaks....

                                Ja veel veidi vanema jutu juurde: Rahvaliiga on mõeldud siiski rahvale, kui see huvi ei paku - siis minge liigasse. Kui osalustasu jne tundub liiga suur olevat siis mängige niisama - VKG liigas. Take it or leave it.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X