320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saali Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas TeknoGooner Vaata postitust
    Otsin satsi, kellega rahvaliigas saalijalgpalli mängida. Oskan mängida.
    mängid üle eesti jah ? oleks vaja ikka enda umbkaudne kirjeldus ka panna siis teised saaksid teada kellega tegu

    Kommentaar


      #32
      Jah, ma vabandan! Otsin Tallinna satsi. Suurel väljakul olen enamasti mänginud vasakus kaitses. Väikse Karika võitja 2010. ja 2012. a, II liiga võitja 2012. a. Kui kellelgi tekib huvi siis saab täpsemalt rääkida.

      Kommentaar


        #33
        Oleks ka panna võistlema üks sats (Tallinnas). Loodan, et mõte teostub!

        Kommentaar


          #34
          Võrust oleks ka üks sats tulemas.

          Kommentaar


            #35
            Asi siis ametlik! Täna potsatas rahvaliiga ja madalamate ligade esindajate postkastidesse alljärgnev teade:

            Head madalamate liigade ja rahvaliiga võistkonnad,
            EJL käivitab sellest hooajast saalijalgpalli rahvaliiga, mille eesmärk on luua talviseks perioodiks väljund rahvaliigale ja nendele madalamate liigade võistkondadele, kelle piirkonnas puudub saalijalgpalli meistrivõistluste nõuetele vastav saal. Turniiril saavad osaleda nii jalgpalli meistrivõistlustel osalenud II ja madalama liigade võistkonnad ja nendes mänginud mängijad kui ka rahvaliiga võistkonnad. Sõltuvalt turniirile registreerunud võistkondade arvust võime kaaluda erinevate kategooriate kehtestamist liigas mängivatele ja rahvaliiga võistkondadele, samuti on võimalik eraldi arvestus kehtestada naiste võistkondadele, kui neid piisavalt registreerub. Saalijalgpalli rahvaliiga juhendiga on võimalik tutvuda meie kodulehel.

            Siinkohal toon välja mõningad põhimõtted:

            - Osalemine saalijalgpalli rahvaliigas on võistkondadele tasuta;
            - Mänguväljak peab võimaldama mängida saalijalgpalli;
            - Mänguväljaku mõõtmed peavad olema vähemalt 12x24 m (soovitavalt 16-25 x 32-42 m);
            - Väravate suurus on 2 x 3 m (või 2 x 5 m);
            - Mängimisel järgitakse FIFA saalijalgpalli reegleid (FIFA Futsal – Laws of the Game);
            - Mänguaeg on 2x20 minutit;
            - Võistlustel ei arvestata akumuleeritud vigu;
            - Mängupallid peavad vastama Saalijalgpalli reeglitega kehtestatud nõuetele;
            - Kohtunikud saalijalgpalli rahvaliiga mängudele kindlustab koduvõistkond, v.a. finaalturniir.

            Võistkondade registreerimine saalijalgpalli rahvaliigasse toimub 4.-15. novembrini 2013.a. EJL kodulehe kaudu.

            Küsimuste korral vastame meeleldi.

            Parimate soovidega
            Kadri Jägel
            Võistluste osakonna juhataja / Head of Competition Department

            Kommentaar


              #36
              JK Roosad Pantrid kirjas!

              Kommentaar


                #37
                Seega Anžid ja jutud saavad veel ühe liiga, kus pallida, rahvaliigasatsid peavad mängima selle õudse futsali palliga (mis meie reeglite järgi peab olema ümmargune, aga täiesti ümmargust jalgpalli veel ei olda suudetud teha - see selleks) ja kohtunikud on jätkuvalt suvalised torbikud. Kui teha, siis juba ju teha, halvasti korraldatud üritus ei ole stressi langetav ja head tuju tekitav. Pigem ikka korralik sulepea, mitte tasuta saadud erakonna logoga pastakahakatis; pigem ikka korralikult suitsutatud kala, mitte neljapäevane tasuta koolisöökla kalasupp.
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  #38
                  Väga tore, aga see reeglipunkt ei meeldi, et alates II liigast saavad meeskonnad tervenisti rahvaliigat mängida. Enam ei ole rahvaliiga, vaid II-III liiga. Rahvaliiga tasemel enam saali asja pole.

                  Kommentaar


                    #39
                    EJL muretseb selle pärast, et liigameestel pole talvel midagi teha ja tase langeb. Piisavalt nõuetele vastavaid saale ka pole, et kõik futsali mv regada saaksid. Samas ma loen meilist selgelt välja, et kui tuleb piisavalt registreerijaid siis luuakse kaks eri taset. Seega kõik vutt-vutt regama ja ei pea II liiga omadega koos mängima!

                    Helistan homme liitu ja uurin seda liigamängijate asja veel. Kui aus olla siis ega endalegi ei istu see idee hästi.. Kui EJLis saalirahvaliiga asja arutasime, siis võistluste osakond küll käis mõtte välja, et lubaks liigameeskondadel ka regada, aga lõplikult jäi ikka variant, kus liigamehi võib vaid kaks olla. Juu siis on vahepeal ümber otsustatud.

                    Kommentaar


                      #40
                      Virtsu läänemaalt registreerunud ja ootab huviga! Futsali palli kohta jagaks hoopiski kiidusõnu, saalis mängides on palju parema palliga tegemist, kui tavalisega.

                      Kommentaar


                        #41
                        Kas ma olen pime või ei leia vajalikku linki üles, et registreeruda?

                        Kommentaar


                          #42
                          Otsin Tallinna satsi (mustamäe, nõmme, kesklinn), kellega saalis mängida. Mängisin eelmine hooaeg paar mängu esiliiga B-s, aga loodan, et saan ikka rahvaliiga saali mängida.

                          Kommentaar


                            #43
                            Registreerid täpselt samast kohast, kust muidu rahvaliigasse. Lihtsalt valid sealt saalijalgpalli menüü. Olge aktiivsed ja registreerige!
                            http://jalgpall.ee/rj_login.php , logid sisse ja registreerid.
                            Pärnu JK Poseidon

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                              Kas ma olen pime või ei leia vajalikku linki üles, et registreeruda?
                              Ma logisin SIIT sisse ja klikkisin "Lisa uus saalijalgpalli võistkond". Loodan, et meid nüüd kusagile lambivõistlusele kirja ei pannund :-D

                              Kommentaar


                                #45
                                Ja kohtunik jälle kodusatsi poolt. Sellega hakkab teil veel rohkem pulli saama kui suures jalgpallis.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X