Lehekülg 3, kokku 13 EsimeneEsimene 1234567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 246
    Professionaal Kasutaja kampsun avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Kas ma olen pime või ei leia vajalikku linki üles, et registreeruda?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2013

Algupärane

Otsin Tallinna satsi (mustamäe, nõmme, kesklinn), kellega saalis mängida. Mängisin eelmine hooaeg paar mängu esiliiga B-s, aga loodan, et saan ikka rahvaliiga saali mängida.

Amatöör Kasutaja jonman25 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Registreerid täpselt samast kohast, kust muidu rahvaliigasse. Lihtsalt valid sealt saalijalgpalli menüü. Olge aktiivsed ja registreerige!
    http://jalgpall.ee/rj_login.php , logid sisse ja registreerid.
    Pärnu JK Poseidon

Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kampsun Vaata postitust
    Kas ma olen pime või ei leia vajalikku linki üles, et registreeruda?
    Ma logisin SIIT sisse ja klikkisin "Lisa uus saalijalgpalli võistkond". Loodan, et meid nüüd kusagile lambivõistlusele kirja ei pannund :-D

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Ja kohtunik jälle kodusatsi poolt. Sellega hakkab teil veel rohkem pulli saama kui suures jalgpallis.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Eesti koondislane Kasutaja Mister avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Ja kohtunik jälle kodusatsi poolt. Sellega hakkab teil veel rohkem pulli saama kui suures jalgpallis.
    Siiamaani pole sellega, vähemalt Õismäe alagrupis, mitte mingeid probleeme olnud.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Kas keegi oskab öelda Turu spordihoone IV saali jalgpalliväljaku mõõtmed?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2013

Algupärane

Kutsume saalijalgpalli mängima Lasnamäel Kuristiku gümnaasiumis ,
    suur eelmisel aastal valminud saal.Mängime igal pühapäeval 14.00-16.00.
    Huvilistel võtta ühendust meili teel(dan55@hot.ee) või lihtsalt kohale proovinängule.
    Meid on seal aktiivselt mängimas 6-9 mängijat aga tahaks rohkem kuna saal on suur.

Meeskonnaliige Kasutaja kennethkarjane avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2012

Algupärane

Otsin satsi Tartus mängimiseks, on kellelgi kuskil kohta?

Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Kes saali otsib, siis eelmine nädal lõplikult avatud KMM'is (Kalju Mängude Majas) on veel hilisõhtuseid aegu saada. Arusaadavatel põhjustel kasutame ise ka seda väljakut. Tingimused on eeskujulikud! Hiljuti pandi põrnadale ka uus spetsiomm kate. Kel huvi on siis võtke tegevjuhiga ühendust: 56 211 666 (Rene).

Reservmängija Kasutaja PeeterL avatar
    Liitus foorumiga
    May 2011

Algupärane

JK Pärnu-Jaagupi osaleb!

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

palju üldse tartus kasutuskõlblike saale on ja palju need maksavad?
    et Vedelik paneks ka ennast kirja, aga hetkel puudub igasugune ülevaade eelseisvast(vanasti nagu ei seganud siuksed asjaolud, aga eks siin foorumis toimunud igasugu vingumise taustal võiks natuke ettevalmistusi ka teha)
    tell your mother, we are hooligans!

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Kas Lääne-Virumaalt on mõni võistkond registreeritud? ehk teab keegi öelda.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Kes saali otsib, siis eelmine nädal lõplikult avatud KMM'is (Kalju Mängude Majas) on veel hilisõhtuseid aegu saada. Arusaadavatel põhjustel kasutame ise ka seda väljakut. Tingimused on eeskujulikud! Hiljuti pandi põrnadale ka uus spetsiomm kate. Kel huvi on siis võtke tegevjuhiga ühendust: 56 211 666 (Rene).

Trenni tegemiseks kõlbab küll. Mingi naljakas plastik on katteks.
    Futsali mängude jaoks on see plats ikka ilmselgelt liiga väike, käib üks loomade jalgpall.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

EJL muretseb selle pärast, et liigameestel pole talvel midagi teha ja tase langeb. Piisavalt nõuetele vastavaid saale ka pole, et kõik futsali mv regada saaksid. Samas ma loen meilist selgelt välja, et kui tuleb piisavalt registreerijaid siis luuakse kaks eri taset. Seega kõik vutt-vutt regama ja ei pea II liiga omadega koos mängima!
    Kuidas need tasemevahed paika pannakse? Regatakse ju tiim, mitte mängijad ning tiimi nimi ei tarvitse liigas mängiva tiimiga kokku langeda.

Helistan homme liitu ja uurin seda liigamängijate asja veel. Kui aus olla siis ega endalegi ei istu see idee hästi.. Kui EJLis saalirahvaliiga asja arutasime, siis võistluste osakond küll käis mõtte välja, et lubaks liigameeskondadel ka regada, aga lõplikult jäi ikka variant, kus liigamehi võib vaid kaks olla. Juu siis on vahepeal ümber otsustatud.
    Juhendis pole midagi öeldud liigameeste piirangu kohta, v.a. Meistri- ja Esiliiga ning saalimeistrikad.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Professionaal Kasutaja kampsun avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Sellepärast polegi enam tegemist rahvajalgpalliga, sest rahvaliiga tasemel enam selles liigas kohta pole.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Pärnu JK Nirvaana ning Tartu JK Nirvaana on registreeritud.

Võib-olla tuleme ka Tallinnas satsiga välja.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Trenni tegemiseks kõlbab küll. Mingi naljakas plastik on katteks.
    Futsali mängude jaoks on see plats ikka ilmselgelt liiga väike, käib üks loomade jalgpall.
    Küll on siis vahva, et sellest platsist on juttu saali rahvaliiga teemas, mitte futsali omas. Futsali jaoks on Tallinnas üldse käputäis saale. SRL kriteeriumitele vastab väga kenasti.

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Juhendis pole midagi öeldud liigameeste piirangu kohta, v.a. Meistri- ja Esiliiga ning saalimeistrikad.
    Ärme hüppa ajas ette. Vaatab palju reganuid oli. Nagu ma võistlusosakonna teatest välja lugesin, siis kui registreerunud on piisavalt, tehakse kaks eri taset. Üks siis liigameestele ja teine harrastajatele. Varsti peaks meeskondade arv selgunud olema.

Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Vaatab palju reganuid oli. Nagu ma võistlusosakonna teatest välja lugesin, siis kui registreerunud on piisavalt, tehakse kaks eri taset. Üks siis liigameestele ja teine harrastajatele. Varsti peaks meeskondade arv selgunud olema.
    Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kuidas need tasemevahed paika pannakse? Regatakse ju tiim, mitte mängijad ning tiimi nimi ei tarvitse liigas mängiva tiimiga kokku langeda.
    Hea küsimus.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Küll on siis vahva, et sellest platsist on juttu saali rahvaliiga teemas, mitte futsali omas. Futsali jaoks on Tallinnas üldse käputäis saale. SRL kriteeriumitele vastab väga kenasti.
    Millal Pantrite kodumängud seal poksiringis on?
    Tuleksin heameelega vaatama.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud