320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saali Rahvaliiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Kas ma saan õigesti aru, et väravavaht ei tohi oma poolelt tagasi söödetud palli siis ka puutuda, kui vastane on seda vahepeal näppinud ja tagasi võib sööta ainult vastase poolelt? Minu jaoks kõlab imelikult, aga nii ma viimase ja eelviimase posti kokku panemisel aru sain.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
      Kas ma saan õigesti aru, et väravavaht ei tohi oma poolelt tagasi söödetud palli siis ka puutuda, kui vastane on seda vahepeal näppinud ja tagasi võib sööta ainult vastase poolelt? Minu jaoks kõlab imelikult, aga nii ma viimase ja eelviimase posti kokku panemisel aru sain.
      Kui vv on palli oma mängijale söötnud või visanud, siis uuesti võib ta seda mängida alles siis kui vastane on vahepeal palli puudutanud. Kui vastase puudet pole olnud, siis määratakse vabalöök.

      Tagasi võib vv le sööta ka omalt poolelt kui esimene punkt on täidetud (ehk vastane on vahepeal palli puutunud)
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas eidzio Vaata postitust
        Väravavaht ei tohi enda väljakupoolel oma mängijalt tagasisöödetud palli puutuda. Kui väravavaht rikkus seda reeglit karistusalas, siis küll jah vabalöök karistusala joonelt, kui aga oma väljakupoolel väljaspool karistusala, siis ikka rikkumise kohast.
        Mis kuradi jutt see siis on :S

        Ma teen siit siis teise oletuse: vastase puutumise korral võib palli oma poole pealt tagasi sööta väravavahile, aga vastaste poole pealt on pohhui, kas vastane puutub või ei ja võib alati kohe tagasi sööta.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
          Mis kuradi jutt see siis on :S

          Ma teen siit siis teise oletuse: vastase puutumise korral võib palli oma poole pealt tagasi sööta väravavahile, aga vastaste poole pealt on pohhui, kas vastane puutub või ei ja võib alati kohe tagasi sööta.
          Igalt poolt võid tagasi sööta, eeldusel, et vastane on vahepeal palli puutunud.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
            Mis kuradi jutt see siis on :S

            Ma teen siit siis teise oletuse: vastase puutumise korral võib palli oma poole pealt tagasi sööta väravavahile, aga vastaste poole pealt on pohhui, kas vastane puutub või ei ja võib alati kohe tagasi sööta.
            Kui väravavaht on vastase poolel (nt 5. mängija taktika), siis sööda talle palju tahad. Lühidalt väravavahile ei või enda väljakupoolel rohkem kui 1x sööta, juhul kui vastane pole palli vahepeal puutunud.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Rzn. Vaata postitust
              Kui väravavaht on vastase poolel (nt 5. mängija taktika), siis sööda talle palju tahad. Lühidalt väravavahile ei või enda väljakupoolel rohkem kui 1x sööta, juhul kui vastane pole palli vahepeal puutunud.
              Seda lendavat vv vaevalt Rahvaliigas kasutama hakatakse.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                Mis kuradi jutt see siis on :S

                Ma teen siit siis teise oletuse: vastase puutumise korral võib palli oma poole pealt tagasi sööta väravavahile, aga vastaste poole pealt on pohhui, kas vastane puutub või ei ja võib alati kohe tagasi sööta.
                Kui vahepeal palli puudub vastasmängija, siis pole mingit probleemi tagasisööduga.
                Pika jutu lühike mõte oli seoses sellega, et kus pannakse rikkumise korral pall mängu (algselt oli juttu vaid mängu jätkamisega karistusala joonelt).

                Kuid kui väravavavaht puudutab tagasisöödetud palli:
                - oma karistusalas, siis vabalöök karistusala joonelt;
                - oma väljakupoolel väljaspool karistusala, siis vabalöök rikkumise punktist;
                - vastase väljakupoolel, siis mäng jätkub kuna reegleid pole rikutud.

                NB! Kunagi varasemates reeglites oli selline asi küll, et kui pall käis vahepeal üle keskjoone, siis võis tagasisöödetud palli väravavaht puutuda. Kuid nüüd juba mõnda aega teised reeglid.
                aGo

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Seda lendavat vv vaevalt Rahvaliigas kasutama hakatakse.
                  Tabiveres mängitakse koguaeg ""nn lendav väravavaht"" stiilis aga ilma selle söödu keeluta!

                  Kommentaar


                    #84
                    ok, kogu minu probleem tuli sellest, et lugesin ühe lisatähe ühe sõna lõppu, mis lause ära muutis. Nüüd on kõik üheselt arusaadav

                    Kommentaar


                      #85
                      kuna ajakavad ja alagrupid (umbmääärased)

                      Kommentaar


                        #86
                        Kas mõni Tallinna meeskond vajab täiendust mängija näol?

                        Kommentaar


                          #87
                          Tänasel galal ütles Pohlak lõpuks ometi välja numbri mida me oodanud oleme: Saalijalgpalli Rahvaliigasse on registreerinud 67 meeskonda!!

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Tänasel galal ütles Pohlak lõpuks ometi välja numbri mida me oodanud oleme: Saalijalgpalli Rahvaliigasse on registreerinud 67 meeskonda!!

                            Kommentaar


                              #89
                              VÕISKONNAD on juba üleval, aga TURNIIRITABELID veel mitte.

                              Kommentaar


                                #90
                                Kes otsib see leiab...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X