320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CL Fantasy 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CL Fantasy 2013/2014

    CL alagrupiturniir jõuab aina lähemale taas ning mõtlesin siis ikka läbi viia sarnast fantasy turniiri nagu eelmine aasta. Kopeerin eelmise aasta teksti, neile kes asjaga kursis pole :

    "Lühidalt süsteemist ka siis – meeskondade komplekteerimine oleks draft stiilis ehk iga osavõtja teeb oma eelisnimekirja, kus on eraldi teatud arv väravavahte,kaitsjaid,poolkaitseid ning ründajaid (Arv sõltub siis osavõtjate arvust). Positsioonid ning koosseisud, mille alusel draft list valmis teha, võetakse kõik uefa.com lehelt nagu meeskonnad oma mehed on ametlikult registreeritud. Loosiksime välja drafti järjekorrad ning nii hakkaks meeskondadesse mehi valima. NB! Eelmine aasta tegime seda hoopis live drafti süsteemiga ning kui see aasta saame klappiva aja, kus kõigil võimalus kohal olla, saab uuesti live draftiga teha! Sama moodi loosiks ka grupid ja asi käiks pmst nagu õige CL. Kodus ja võõrsil mäng, vastavad matchdayd ning seejärel siis veerand- ja poolfinaalid ning finaal.

    Meeste hindamisel võetakse aluseks itaalia spordiajakirjanike poolt pandud hinded igale mängule.
    Itaalias on selline fantasy footballi leht, kus kõik kirja läheb (fantagazzetta). Sealt tuleb baashinne ja siis lisa punktid ja miinused vastavalt väravatele ja kaartidele jnejne. NB! Eelmine aasta oli pisike dilemma meil sellega, kuidas fantagazzetta sööte annab võrreldes uefaga, niiet see aasta võtan söödud samuti uefa.com mänguraportist, kui nad söötjaid avaldavad!
    Et seda kõike lahti seletada läheb päris pikalt aega, niiet ma ei hakka kõike siia kirja panema – kel küsimusi, võib vabalt siin juurde küsida. Põhiline baasteadmine peaks siin kirjas olema ja loodan, et huvilisi on.
    Asi üldiselt väga aeganõudev ei ole. Drafti nimekirja tegemine võib alguses kõvasti aega võtta – esimene kord tegin mina seda umbes 4h või isegi rohkem. Nüüd teen seda juba mitu korda kiiremini. Samuti enne igat mängu oma lineupi valimine (kontrollimine, kes vigastatud ja kes kaartide tõttu ei mängi jne) võtab minujaoks maksimaalselt 15min. Kiirus oleneb muidugi ka üleüldistest jalgpalli teadmisest eelkõige."

    Sarnaselt eelmise aasta võiks kokku saada 16 meeskonda. Osavõtjate kohta siis niipalju, et nagu eelmine aasta lubasin, siis kõik eelneval aastal osalenud kasutajad saavad eelisjärjekorda! Ehk kui siia foorumisse kirjutate, et soovite osaleda, siis saate 100% sisse. Kõik ülejäänud võivad vabalt soovi avaldada siia teemasse kirjutades (kes ees, see mees)!
    Kui mingeid küsimusi on või miskit segaseks jäi, siis küsige!

    #2
    Osalen ka seekord.

    Kommentaar


      #3
      Eelmine aasta oli päris vahva, osalen samuti see aasta uuesti.

      Kommentaar


        #4
        Osaleks ka veel.

        Kommentaar


          #5
          Vabalt!

          Kommentaar


            #6
            ma ka!

            Kommentaar


              #7
              hassan,idikas,jürks,mõnuagent,petteri,sherf ja mina hetkel olemas. 9 kasutajat veel ja ongi olemas!

              Kommentaar


                #8
                Emailid peaks nagu salvestatud olema, äkki küsid sealtkaudu, kes nagu foorumi ei satu.

                Kommentaar


                  #9
                  ei osale see aasta
                  Algselt postitas fitti
                  Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                  Kommentaar


                    #10
                    Mina eelistaks ikkagi live-drafti. See nimekirjade tegemine ei olnd üldse nii põnev ja värk.

                    Kommentaar


                      #11
                      Osaleks ehk ka aga hetkel tundub liiga segane see kõik. Kas tegemist on siis enamvähem selle premieri-taolise fantaasia mänguga? Seal oli ju ka alguses raha antud ja siis tuleb tiim kokku, kuidas see siin olema peaks? Palju raha tuleb ja kuidas sa määrad mängijate väärtusi? Ehk on lollid küsimused aga mina olen küll segaduses :P
                      "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                      Kommentaar


                        #12
                        Ei ole mingeid mängijate väärtusi ega raha. Meeskond tuleb kokku valida ning selleks tuleb pmst live-draft - programm loosiks välja valimise järjekorra ja siis hakkab 1-16, 16-1, jnejne valimine pihta. Iga meeskond peab täis saama teatud arvu vv'te, kaitsjaid, poolkaitsjaid ja ründajaid. Mängijate positsiooni määrab see, kuidas meeskonnad on vastavad mehed ametlikult uefale registreerinud (ehk uefa.com kodulehelt).. loodan, et sai asja nats selgemaks

                        Kommentaar


                          #13
                          Oleksin ka kindel huviline. Fantasy-mänge varem ikka mänginud küll, nii Premier League kui ka CL (ja ka NBA).
                          Ekstra selle tarbeks sai veel soccerneti kasutaja ka tehtud

                          Kommentaar


                            #14
                            Sooviks samuti osaleda.

                            Kommentaar


                              #15
                              Võtaks ka osa siis juba.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar

                              Working...
                              X