320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa vs Brasiilia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

    Ballack'ist on tõesti sitax kahju. Kui keegi saaks taguda brassidele sisse siis see oleks olnud kindlasti tema nagu ta on juba mitu korda seda teinud sellel MMil. Minu ennustus püsib bra - ger 2:1.
    Why do gorillas have big nostrils?
    Because they have big fingers!

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

      Huvitav, keda Rudi Ballacki asemele paneb?

      Rickenit ei tahaks pakkuda, Jeremies saaks punase, kui algusest peale väljakule lasta...Bode on muidu ka mõttetu vend, vasakul teine ka rohkem... Kes võiks olla see kunn, kes Saksamaa neljanda tiitlini viib.
      Mul on liiv ja sul on savi.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

        Brasiilia võidab, kohe kindlalt
        Hoovi jalgpallur

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

          Saksamaa oma disipliiniga võidab. Nad on palju rohkemaks suutelised kui siiamaani näidatud.
          Saksa mängib vastavalt vastasele ja täpselt nii palju et võita neid.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

            Saksamaa loodab oma järjekindluse ja kaine mõistuse peale aga brassd löövad ikka rohkem väravaid!?
            Why do gorillas have big nostrils?
            Because they have big fingers!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

              Olen Saksamaa poolt. Normaalaeg 1:1 ja siis sakslased võidavad kuldse värava või penaltitega. Nendest brassidest on igatahes kopp ees!! Sakslased on tänu kaitsele ja eelkõige Kahnile ainult ühe värava terve turniiri jooksul lasknud! Ega brassidelgi pikka pidu ole!!
              Arsenal...

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                Oeh jah kes oleks seda uskunud, aga ma lausun need sõnad:
                Ma olen südamest sakslaste poolt. Fritsud, keda ma olen alati vihanud, eriti nende penaltiavantüüride tõttu inglaste vastu, võiksid brassidele koha kätte näidata. Samas on Brasiilia sellel MMl näidanud tõeliselt ilusat jalgpalli ja erit headmeelt teeb Ronaldo suurepärane vorm.
                Miks siis fritsusid toetada - aga seepärast, et nad on eurooplased ja seepärast, et enne turniiri neid nii maha tehti ja tümitati ning kuidas nad oma mänguga on tõestanud (mis sest et "nõrgad" vastased) vastupidist. Muuseas tõeliselt sümpaatne tegelane on Ballack, kes pärast seda kui sai teise kollase ja teadis, et jääb finaalist kõrvale, leidis endas jõudu ja indu rohkem tööd teha väljakul ja ka võiduvärav lüüa

                Lõppkokkuvõttes on kõige tähtsam, et tuleks hea ja nauditav jalgpalli elamus, mille sarnast tasuks meenutada.

                Tervitades
                Eestlane Finsbury Parkis

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                  Algselt tegi selle postituse Chazlor


                  Oeh jah kes oleks seda uskunud, aga ma lausun need sõnad:
                  Ma olen südamest sakslaste poolt. Fritsud, keda ma olen alati vihanud, eriti nende penaltiavantüüride tõttu inglaste vastu, võiksid brassidele koha kätte näidata. Samas on Brasiilia sellel MMl näidanud tõeliselt ilusat jalgpalli ja erit headmeelt teeb Ronaldo suurepärane vorm.
                  Miks siis fritsusid toetada - aga seepärast, et nad on eurooplased ja seepärast, et enne turniiri neid nii maha tehti ja tümitati ning kuidas nad oma mänguga on tõestanud (mis sest et "nõrgad" vastased) vastupidist. Muuseas tõeliselt sümpaatne tegelane on Ballack, kes pärast seda kui sai teise kollase ja teadis, et jääb finaalist kõrvale, leidis endas jõudu ja indu rohkem tööd teha väljakul ja ka võiduvärav lüüa

                  Lõppkokkuvõttes on kõige tähtsam, et tuleks hea ja nauditav jalgpalli elamus, mille sarnast tasuks meenutada.

                  Tervitades
                  Meeldiv on seda kuulda...tõsiselt meeldiv...

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                    Brassid on tugevad.Kõik(mõne erandiga) on tugevates euroklubides saanud karastuse ja tevad ,mida teha ,et võita.Aga ikkagi arvan, et nemad murduvad esimesena.Brasiilia ilmne tehniline üleolek ei tähenda midagi kui mõni suur staar Rivaldo/Ronaldinho tõesti üksi midagi ilusat ära ei tee.Saksalased peaks füüsiliselt ja ka vaimselt paremad olema.Samas peaksid brassid enesekindlamad olema ja see on suht oluline.Raske on ennustada, eriti kui süda täielikult ühe meeskonna poolt on.Seega ei ennusta...

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                      Iir üleval pool siis ennustas õieti seisuks jäi 2:0 brasiilia kasuks.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                        O.Kahn vedas alt oleks võinud puuri puhtana hoida, ei olnud ilusad väravad
                        Why do gorillas have big nostrils?
                        Because they have big fingers!

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale 'Saksamaa vs Brasiilia'

                          no nii, esiteks võitis tugevam, seda nii ühe kui kogu turniiril mängitud mängude põhjal, kuid mis on eriti vahva, tegi just Saksamaa meeskond finaali minu arust finaali vääriliseks, brassidelt oli niikuinii oodata, a´la mängu löö palju tahad meie lööme ikka rohkem , kuid sakslaste mängujoonis pakkus naudingut, pall käis kiiresti ette ja taha, kahju jah et Ballack ei saanud keskel 3 R-i töödelda, nii et aitäh Saksamaa ja kohtumiseni 2006 nende kodus

                          Kommentaar

                          Working...
                          X