320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Erinev CK aluspesu (Riikide omad või tavalised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Pilti ka reaalsest tootest (ülemine on Rootsi riigi versioon, alumine tavaline ja roosa):

    Pilt!.jpg

    Ootaks veel tagasisidet inimestelt, kes on kauba kätte saanud !

    Kommentaar


      #32
      No annan ka tagasisidet siis:

      Harilikult ostan XL-suuruses, et "veidi" kõbusam oleks, L on enamasti liialt täpne mõõt. Need XL-id on minule nagu S-id, püksid ei tule üle poole sääregi ning kõik ülejäänud paarid koos ühtedega, mida korra üritasin jalga tõmmata, vedelevad kapis, s*ttagi teha nendega pole

      Aga püksid näevad tegelikult head välja, kvaliteedi kohta ei oska kommenteerida, ei saa testida. Edu müümisel!

      Oeh jah, see netist tellimine...
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Burt0n
        oled tegevuses asjadega veel?
        Jah, tegevuses!

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
          No annan ka tagasisidet siis:

          Harilikult ostan XL-suuruses, et "veidi" kõbusam oleks, L on enamasti liialt täpne mõõt. Need XL-id on minule nagu S-id, püksid ei tule üle poole sääregi ning kõik ülejäänud paarid koos ühtedega, mida korra üritasin jalga tõmmata, vedelevad kapis, s*ttagi teha nendega pole

          Aga püksid näevad tegelikult head välja, kvaliteedi kohta ei oska kommenteerida, ei saa testida. Edu müümisel!

          Oeh jah, see netist tellimine...
          Aitäh ausa tagasiside eest! Suurustega oli jah teie tellimusega pahasti, loodan, et teil need UK-st tellitud variandid olid õiges mõõdus! Teistel probleeme pole olnud!

          Suuruste koha pealt ütlen, et mina olen kõrvutanud originaal CK M suuruses boksereid nendega mida ma siin müün (M-suurus) ja ütlen ausalt, et neil vahet polnud! XL ja XXL asju pole tellinud, see oligi esimene kord. Kahju, et nii läks!

          Minupoolsed vabandused, kui järgmine kord tellin midagi, siis lisan ühe XXL paari ka tellimusse, et näeks reaalselt selle suurust!

          Kommentaar


            #35
            2014 - lisandunud valikuid!

            CK 2014 5.jpgCK 2014 4.jpgCK 2014 3.jpgCK 2014 -2.jpgCK 2014.jpg

            Mõõtkava:
            M : 66cm-76cm
            L : 76cm-86cm
            XL: 86cm-96cm

            Hind: 4,5€/tk (kui tellid korraga 4tk, siis 4,0€/tk).

            Kommentaar


              #36
              Mulle need XLid küll istusid nagu mul reeglina ka muude mudelite puhul istuvad.
              Nii et see XL peaks ikka olema poes olevatega võrreldav.
              Äkki on jõulisemad jõulud olnud

              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
              No annan ka tagasisidet siis:

              Harilikult ostan XL-suuruses, et "veidi" kõbusam oleks, L on enamasti liialt täpne mõõt. Need XL-id on minule nagu S-id, püksid ei tule üle poole sääregi ning kõik ülejäänud paarid koos ühtedega, mida korra üritasin jalga tõmmata, vedelevad kapis, s*ttagi teha nendega pole

              Aga püksid näevad tegelikult head välja, kvaliteedi kohta ei oska kommenteerida, ei saa testida. Edu müümisel!

              Oeh jah, see netist tellimine...

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                Mulle need XLid küll istusid nagu mul reeglina ka muude mudelite puhul istuvad.
                Nii et see XL peaks ikka olema poes olevatega võrreldav.
                Äkki on jõulisemad jõulud olnud
                Ma räägin, et minul ka on originaal M suuruses ja netist tellitud M suurus ja istuvad väga hästi jalas!

                Tänud tagasiside eest muidugi !

                Kommentaar


                  #38
                  Pole selle koha pealt sitem mees, et minulgi on mõne aasta tagustest Hulludest Päevadest järel paar või 2 originaal XL-e. Tegemist pole küll 365-seeriaga, aga suurus hoopis teine tera. OK, rohkem seda teemat ei riku, aga kindlasti tasuks suuruse valikul tähelepanelik olla ja kindlasti strateegilised mõõtmed(endal) üle kontrollida!
                  et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                    Pole selle koha pealt sitem mees, et minulgi on mõne aasta tagustest Hulludest Päevadest järel paar või 2 originaal XL-e. Tegemist pole küll 365-seeriaga, aga suurus hoopis teine tera. OK, rohkem seda teemat ei riku, aga kindlasti tasuks suuruse valikul tähelepanelik olla ja kindlasti strateegilised mõõtmed(endal) üle kontrollida!
                    Mõistan, nagu ma mainisin, et kui mul ruumi üle jääb tellimuses, siis panen ühed XXL'id ka sinna kirja, et siis vaataks äkki need on paremad!

                    Ja tagasiside on igati teretulnud ja arvestatav!

                    Kommentaar


                      #40
                      KOHAPEAL

                      Size L: Yellow

                      Size XL: Brown, Black, Red, Blue, Sweden, Germany


                      WP_20140120_003.jpg

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas tinykick Vaata postitust
                        KOHAPEAL

                        Size L: Yellow

                        Size XL: Brown, Black, Red, Blue, Sweden, Germany


                        [ATTACH=CONFIG]2855[/ATTACH]
                        Hetkel on XL: Brown, Black, Sweden ja Germany broneeritud!

                        Kommentaar


                          #42
                          Panen siis ka endapoolse tagasiside. Sai tellitud suuremat sorti tellimus ning üldiselt jäin väga rahule. Kaup jõudis viperusteta kohale täpselt nii nagu eelnevalt kokkulepe oli (ca 30 päeva). Siin eelmistes postitustes läbi kõlanud mõõtkava süsteemist ja et suurused on pigem väiksemad vastab mingil määral tõele. Kes varasemalt olnud L suurustega harjunud peaks kindlasti tellima XL-i ja ilmselt nii ka teiste puhul.
                          Mes que un club!

                          Kommentaar


                            #43
                            Sain ka kätte. Varasemalt L-i kandnud inimesed peaksid tõesti pigem XL tellima, kuid L suurus ka häiriv pole.
                            Kvaliteet on hea, Flora fännide jaoks võin igaks juhuks mainida, et sees on kiri "Made in Israel".
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar


                              #44
                              Tänud tagasiside eest !

                              Oodatud uued tellimused, kes mida soovib !?

                              Kommentaar


                                #45
                                Teen ühe tellimuse 9ndal, on veel huvilisi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X