320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ega see sait ainult eestlastele mõeldud pole, kuigi ilmselt suurim osa lugejaist siiski on.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Elad võõras riigis üle 5a. ja siiamaani ei oska riigikeelt. Mis kesa selle kohta ütleks ?
      Mina olen teda kuulnud eesti keelt rääkimas..

      Kommentaar


        #48
        Õudne jahumine käib selle mehe ümber. Eesti keel või mitte, see pole (vähemalt minu jaoks) üldse mingi probleem. Küll aga on seda mu arust tõik, et härra kopipasteerib suht valimatult iga viimase kui lingikese, mille ta suudab oma žurnaali ponnistada, siia Soccernetti, justnagu oleks tegemist lakkamatu breikingnjuusiga (Stok vist eile mainis sama). Sageli ei peitu nonde linkide taga aga suuremat sisu. ÕL Jalkatoimkond ei pasteedi ju foorumisse iga viimast kui jalgpalliteemalist uudist...

        Ja eks see ole subjektiivne, aga mind ei kütkesta see Palmeri stiil kohe üldse. Paaril korral on vähemalt mul selles tähemärgikogumis totaalsete jaburustega konkreetselt hari punaseks aetud ja allikakriitilisus ei ole härra tugevaim külg. Nagu ütlesin, eks tal ole oma tänulik auditoorium olemas ja kahtlemata ei saa teda ühegi mastertrolliga, kelle soccernetipostituste eesmärk on reeglina lihtsalt äpardunud või ähmane huumor, samaje padaje äsada, aga no natukene võiks ju veidi enesekriitilisemalt suhtuda iga kirjatüki fanfaarihelidega presenteerimisel...

        Kommentaar


          #49
          Rumori tegeleb Eesti jalgpalli populariseerimisega, teie aga laimamisega ning Sillamäe Kalevi teema reostamisega.
          Tehke paremini või pidage mokk kinni.

          Kommentaar


            #50
            Angelo teeb väga head tööd! Vähemalt on meil oma jalgpalli-Elu24! Mõttetu vigin.. keegi ei palu neid linke klikkida. The Hard ütles väga hästi kõik ära.

            Kommentaar


              #51
              Laimamisega? Wow...

              Aga ega midagi, ma omalt poolt paneb mokk kinni. Nautige Elu24, nagu Silver ütles. Igale seale oma pori.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                That's the local time in St.Petersburg, GMT +4 so EET +2, so wiki is actually correct.

                Time is confirmed on Com-Cup website:

                12:00 № 19 1/4 финала: Украина – Литва
                14:15 № 21 1/4 финала: Латвия – Эстония
                16:30 № 20 1/4 финала: Санкт-Петербург – Беларусь
                19:00 № 22 1/4 финала: Россия – Казахстан

                Решением РФС в расписание четвертьфинальных матчей внесены изменения:
                матч № 20 перенесен на 16:30, матч № 21 перенесен на 14:15.

                - Match number 20 moved to 16:30, the match number 21 moved at 14:15.
                This is sad, that you have lived in estonia for 4-5 years and you do not speak estonian language. What is your prob?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  This is sad, that you have lived in estonia for 4-5 years and you do not speak estonian language. What is your prob?
                  Mida Sisov sulle samale küsimusele vastas?

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas spekter Vaata postitust
                    Mida Sisov sulle samale küsimusele vastas?
                    Miks sa esitad küsimusi millele ma ei mõtle ?

                    Kommentaar


                      #55
                      miks sa nokid ühe itaallase kallal, endal ümberringi massid, kes ei plaaningi eesti keeles rääkima hakata. kas sa ei saa inglise keelest aru või tahad lihtsalt näha, kui vigaselt ta suudab end eesti keeles väljendada?
                      kui ta sind segab, siis lihtsalt ignoreeri teda ja tema postitusi. lihtne

                      Kommentaar


                        #56
                        Kahju sellest PraS-ist, tõesti kahju. Sa pole oma eluga rahul vms ?
                        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                        Kommentaar


                          #57
                          Riigireetur ei saagi oma eluga rahul olla..

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas spekter Vaata postitust
                            Mida Sisov sulle samale küsimusele vastas?
                            Šišov vastaks tõenäoliselt: "Miks sa minuga inglise keeles räägid, viimati rääkisime küll eesti keeles."

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Miks sa esitad küsimusi millele ma ei mõtle ?
                              This is sad, that you have born and lived in estonia for 31 years and you do not speak estonian language correctly. What is your prob?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                This is sad, that you have born and lived in estonia for 31 years and you do not speak estonian language correctly. What is your prob?
                                что вы говорите?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X