320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma olen ka meeletult kokku puutunud nendega ja ma võin väita, et keskmine moslem on poole munnim kui keskmine eestlane. Neid on muidugi toredaid ja intelligentseid ka, aga kasvõi aasta reaalselt ühes linnaosas kooselades Sydneys andis arusaama, et 80%, mis sealt lähisidast konveieriga tuleb on totaalne inimrämps ja mingu perse kõik tolerastid.
    Sõbrakene, siis pead rohkem reisima ringi maailmas ja vähem uskuma meediat.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Sõbrakene, siis pead rohkem reisima ringi maailmas ja vähem uskuma meediat.
      Vahe tulebki sõbrakene siin sisse, et ma olen elanud moslemitega samas linnaosas ja näinud seda igapäeva elu ja igat sorti inimesi, mis kaasneb. Sina tõesti reisid ilusates kohtades, kus turist on püha ja siis tundubki päike kollasem ja taevas sinisem.

      Kommentaar


        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
        Kedagi ei huvita teie kogemused moslemitega, kui te neid just top5 formaati ei pane siin teemas.
        ah ära seleta nii palju.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          ah ära seleta nii palju.
          Sinu poolt see eriti tõsiseltvõetavalt ei kõla.
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
            Sinu poolt see eriti tõsiseltvõetavalt ei kõla.
            Tõsi. Täpselt samamoodi nagu sinu totside maitse. Odav ja juustune.

            Kommentaar


              see suht hea raam jah

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                see suht hea raam jah
                Sul ometi võiks aru olla jõuluvana, ega tänapäeval raami ei kepita. Mõistust kepitakse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Sul ometi võiks aru olla jõuluvana, ega tänapäeval raami ei kepita. Mõistust kepitakse.
                  Mõistuse peale paned ona ka?

                  Sain eile ühe poola eidega tuttavaks. Jutt jooksis nii hästi, et mul läks poole jutu pealt kõvaks. Kahju, et nime läks meelest küsida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Mõistuse peale paned ona ka?

                    Sain eile ühe poola eidega tuttavaks. Jutt jooksis nii hästi, et mul läks poole jutu pealt kõvaks. Kahju, et nime läks meelest küsida.
                    See kõik oleneb. Vana tõde kehtib pigem seal, mida ilusam on tsikk, seda kehvemini ta keppida oskab.

                    Kommentaar


                      Pigem mida vaiksem tydruk seda rajum elajas voodis

                      Kommentaar


                        ja mida vähem keppinud, seda tihedam tussu?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          ja mida vähem keppinud, seda tihedam tussu?
                          Umbes jes. Ma kaotasin süütuse 15 aastaselt. See esimene tuss..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Umbes jes. Ma kaotasin süütuse 15 aastaselt. See esimene tuss..
                            Ma tegin hiljuti ühe india eidega armastust kes ei olnud pea 2 a keppinud ja kelle ainukesel bf-il oli tõenäoliselt mingi 5 cm suurune vänt. Ütleme nii, et esimesed 48h voodist kaugemale ei jõudnud. Vähemalt kümnel korral tuli esimese 30 sekundi jooksul. Täielik maagia!


                            2 a pärast hellan talle uuesti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Ma tegin hiljuti ühe india eidega armastust kes ei olnud pea 2 a keppinud ja kelle ainukesel bf-il oli tõenäoliselt mingi 5 cm suurune vänt. Ütleme nii, et esimesed 48h voodist kaugemale ei jõudnud. Vähemalt kümnel korral tuli esimese 30 sekundi jooksul. Täielik maagia!


                              2 a pärast hellan talle uuesti.
                              India ja Poola? Tuleb tõdeda valikud on olnud teadlikud või lähtudki geograafiast? Ma unistasin kunagi asiaadiga nikkumisest. See karvane tuss ja nende nunnu olek erutas täiega kui ma olin circa kuskil 18. Karvane tuss ei eruta enam aga nunnundus on endiselt jäänud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                India ja Poola? Tuleb tõdeda valikud on olnud teadlikud või lähtudki geograafiast? Ma unistasin kunagi asiaadiga nikkumisest. See karvane tuss ja nende nunnu olek erutas täiega kui ma olin circa kuskil 18. Karvane tuss ei eruta enam aga nunnundus on endiselt jäänud.
                                Ma elan tolerastide riikides kus on palju immigrante! Minu motto on järgmine: parem Priya või Aysha, kui Sari või Riikka. Parem Magdalena või Katarina, kui Ingeborg või Ingunn.

                                Tänapäeval sheivivad kõik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X