320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Ma elan tolerastide riikides kus on palju immigrante! Minu motto on järgmine: parem Priya või Aysha, kui Sari või Riikka. Parem Magdalena või Katarina, kui Ingeborg või Ingunn.

    Tänapäeval sheivivad kõik.
    Väga armas. Hindud on tihked aga siledad?

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Väga armas. Hindud on tihked aga siledad?
      jep. soovitan peale lennata!

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        jep. soovitan peale lennata!
        Miks meid siia topiti? Isegi minusugune tolerast ei taha rääkida nokudest, vaid ikka tussudest. Cmon, Martin, Sleepwalking! Teile ei meeldi tussud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Miks meid siia topiti? Isegi minusugune tolerast ei taha rääkida nokudest, vaid ikka tussudest. Cmon, Martin, Sleepwalking! Teile ei meeldi tussud?
          Vähem möla, rohkem pilte. Vähemalt totside teemas.

          Kui tahate arutada, kuhu oma nokusid toppida meeldib, siis tehke uus teema.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Kuule, ma saan aru, et Sul testo absull ei mölla. Tüdrukud üldse ei meeldi ja kaks isa kallistasid liiga palju... Ning on väga lgbt-romantiline plaksutada ja elada kaasa, olenemata mis seal platsil toimub. Ja kõik kes ei ole nõus lõpmatuseni naeratades kaasaelama. On karvased macho rambod, kes hakkavad staadionil märatsema ja linna vahel rahutusi korraldama. Palju sa pärast sellist esimest lõiku mõnele küsimusele vastad. Täpselt. Zero.

            Aga ma arvan, et ma olen piisavalt kaua käinud vaatamas meie koondist ja tunnetan, et nii kehva perioodi, kui viimased 3-4-5 aastat platsil, kui ka sellekõrval pole ma vast näinudki paarikümne aasta jooksul. Ja see tunne pole ainult minul. Siis miks mitte oma meelsust näidata. Aga ei, see liiga machomucho.
            Aga mis on muud variandid, kui ei saa olla pikemat aega rahul sellega mis platsil toimub? Joosta platsile ? Põletada tribüüne ? Korralda kakelung vastasmeeskonna fännide ja meeskonnaga ? Teha ebakorrektseid plagusi, chante, käemärke jne jne.? Vilistamine selle kõige kõrval üks leebemaid ja rahulikemaid viise näitamaks rahulolematust. Ei tea kus kohast sa selle võrdluse autode külilikeeramisest jms. leidsid. Aga kuna sa niikuinii aru ei saa, siis jahm millest me ikka räägime.

            Ahjaa ja veel. Kui sa plaksutad igakord kui mängijad on jamad ja pela kehv , kas nad saavad siis paremaks ?
            Aitäh, et tõestasid ideaalselt minu pointi - Sa tahad lihtsalt räusata ilma mingi sisu / agendata.

            Kõige iroonilisem muidugi see, et tõid esimese lõigu peale välja selle, et ma ei vastanud (oma postituse ilmselge rant'i osaga) ühelegi küsimusele.... ja ise ei vastanud kogu oma postitusega ühelegi küsimusele mida ma küsisin. Pind ja palk ja jutud.

            Saa aru - keegi ei vaidle selles osas, et mäng oli kehv. Ja et seis üldiselt on kehv. Pigem vastupidi.
            Mulle tundubki, et meie seis rohujuure tasemel on absoluutselt väga halb. Või tahad Sa öelda (vaadates tagasi minu küsimustele) et meie mehed on tasemelt oluliselt paremad kui see, mis nad Valgevene vastu välja mängisid? Kui nii, siis saaks vile andmisest aru. Aga Sa pole ju vastanud.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Aitäh, et tõestasid ideaalselt minu pointi - Sa tahad lihtsalt räusata ilma mingi sisu / agendata.

              Kõige iroonilisem muidugi see, et tõid esimese lõigu peale välja selle, et ma ei vastanud (oma postituse ilmselge rant'i osaga) ühelegi küsimusele.... ja ise ei vastanud kogu oma postitusega ühelegi küsimusele mida ma küsisin. Pind ja palk ja jutud.

              Saa aru - keegi ei vaidle selles osas, et mäng oli kehv. Ja et seis üldiselt on kehv. Pigem vastupidi.
              Mulle tundubki, et meie seis rohujuure tasemel on absoluutselt väga halb. Või tahad Sa öelda (vaadates tagasi minu küsimustele) et meie mehed on tasemelt oluliselt paremad kui see, mis nad Valgevene vastu välja mängisid? Kui nii, siis saaks vile andmisest aru. Aga Sa pole ju vastanud.
              Ei vastanud ma sulle meelega, kui sa aru ei saanud.
              Edasi on täiesti meelevaldne väide, mille võin sinu pidi jälle ümber keerata. Sa tahad lihtsalt olla ja valimatult ilma mingi sisu/ agendata plaksutada kõigile, igavesti. Veits tard ei tundu sulle selline mõtteavaldus?
              Ning kui sa eelmises postituses ei saanud üldse aru miks vilistatakse. Et see mingi sõjahüüu taoline asi, peale mida läheb märatsemiseks. Siis nüüd, postitus hiljem on sulle kuskilt midagi koitma hakanud. Vaatasid vahepeal Neville ja Carragheri stuudiot ja omandasid tarkusi ? Nice. Jah, sellepärast, et meie mängijad on paremad ja peavad olema paremad ja olema suutelised paremaks, kui Valgevenelt kodus põske saada. Üpris kehva mänguga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Ei vastanud ma sulle meelega, kui sa aru ei saanud.
                Edasi on täiesti meelevaldne väide, mille võin sinu pidi jälle ümber keerata. Sa tahad lihtsalt olla ja valimatult ilma mingi sisu/ agendata plaksutada kõigile, igavesti. Veits tard ei tundu sulle selline mõtteavaldus?
                Ning kui sa eelmises postituses ei saanud üldse aru miks vilistatakse. Et see mingi sõjahüüu taoline asi, peale mida läheb märatsemiseks. Siis nüüd, postitus hiljem on sulle kuskilt midagi koitma hakanud. Vaatasid vahepeal Neville ja Carragheri stuudiot ja omandasid tarkusi ? Nice. Jah, sellepärast, et meie mängijad on paremad ja peavad olema paremad ja olema suutelised paremaks, kui Valgevenelt kodus põske saada. Üpris kehva mänguga.
                Jah.
                "meelega".

                Tundub legit.
                Või siis ei suuda funktsionaalselt lugeda ja vastata.

                Plasticule ka - vabandan siiralt, et minu maailmas peaks olema tegudel põhjendus. Absoluutselt lubamatu.
                Ei ootagi seda igavest õnnistust, et vaevuksid sellele postile vastama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Jah.
                  "meelega".

                  Tundub legit.
                  Või siis ei suuda funktsionaalselt lugeda ja vastata.

                  Plasticule ka - vabandan siiralt, et minu maailmas peaks olema tegudel põhjendus. Absoluutselt lubamatu.
                  Ei ootagi seda igavest õnnistust, et vaevuksid sellele postile vastama.
                  Said mingi kõvema puraka vastu kaalikat ? Mul hakkab veidikene kahju juba sinust.

                  Aga äkki sa õpetad mulle kuidas lugeda ja millal ja kuidas vastata. Ning eriti huvitatud oleks fänni baaskursusest. Sa paistad olema level 99 fänn. Oma agendade ja kõige sellega. Et kuidas ma käituma peaks, kuidas laulma ja millal plaksutada võiks. Millal võiks vilistada ja millal lippu lehvitada. Millal mõnd chanti karjuda. Et teha mulle selline sümboolne koolitus. Mahuks sinna sinu raami kus on “ normaalsed “ fännid. Teinekord muidu tõmban äkki liiga machorebelkarvaseksmeheks ära. Laulan liiga kõvasti vms. Kütab sul veel hirmu nahka, et äkki peale Eesti Eesti hüüdmist tõmbab mul mingi püromaani tiksu peale ja hakkan staadioni nurgas sädet tegema. Või mis see peale vilistamist järgmine sats oligi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Said mingi kõvema puraka vastu kaalikat ? Mul hakkab veidikene kahju juba sinust.

                    Aga äkki sa õpetad mulle kuidas lugeda ja millal ja kuidas vastata. Ning eriti huvitatud oleks fänni baaskursusest. Sa paistad olema level 99 fänn. Oma agendade ja kõige sellega. Et kuidas ma käituma peaks, kuidas laulma ja millal plaksutada võiks. Millal võiks vilistada ja millal lippu lehvitada. Millal mõnd chanti karjuda. Et teha mulle selline sümboolne koolitus. Mahuks sinna sinu raami kus on “ normaalsed “ fännid. Teinekord muidu tõmban äkki liiga machorebelkarvaseksmeheks ära. Laulan liiga kõvasti vms. Kütab sul veel hirmu nahka, et äkki peale Eesti Eesti hüüdmist tõmbab mul mingi püromaani tiksu peale ja hakkan staadioni nurgas sädet tegema. Või mis see peale vilistamist järgmine sats oligi.
                    Nonäe, jälle jõuame selle juurde, et elu ei ole üks pidev m***mõõtmine.
                    Ma pole kusagil öelnud, et olen kõvem hvänn kui Sina.

                    Tahaks lihtsalt mingit arusaama, mida Sa tahad välja vilistada. A sa ei suuda ju vastata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99
                      sa muidu top 3 munnimöötjast foorumis ise
                      Ma absoluutselt ei habla hetkel, mida Sa siin teemas klähvid üldse?
                      Konkreetselt küsimused suunatud Mehhanisaatorile, aga pead vajalikuks iga minu postituse peale midagi kirjutada, isegi kui miskit öelda pole.

                      Jah, üks lõik oli tahtlik retooriline piste. Ei tulnud kogemata. Nagu ka muud värvikad väljendused siin.
                      Aga kõik see oli vastupidi inspireeritud Mehhanisaatori algse postituse stiilist. Aga mingis kõverpeeglis hakkas ta mind imiteerima, mõistmata et vaatab parasjagu ise (kõver)peeglisse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99
                        hablar tähendab rääkima muidu. comprende mõistma/arusaama, comprende?
                        Kui juba siin kolmeosaliseks munnimõõtmiseks läks, siis näitan ka näo ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kui juba siin kolmeosaliseks munnimõõtmiseks läks, siis näitan ka näo ära.
                          heipa!

                          Kommentaar


                            Oota kas ma saan õigesti aru, et mingi vend vilistas eestlaste peale, sest nad ei saa hollandi vastu viikigi kätte? ::::::::::::: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Oota kas ma saan õigesti aru, et mingi vend vilistas eestlaste peale, sest nad ei saa hollandi vastu viikigi kätte? ::::::::::::: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                              Ei saa kahjuks taaskord...

                              Kommentaar


                                "Hetkel on foorumis 1944 kasutajat. Neist 1 on registreerunud kasutajat ja 1943 külastajat."

                                Siin mingit viga nagu pole ve?
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X