320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii armas sinust LeeMarx.Ilusat kooli algust

    Kommentaar


      Algselt postitas ööö Vaata postitust
      Nii armas sinust LeeMarx.Ilusat kooli algust
      Mis sul seal kupli all katki on? Mis arstitädi prognoosiks pani? Seniilsus?

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        Mis sul seal kupli all katki on? Mis arstitädi prognoosiks pani? Seniilsus?
        musike sa oled tõesti nii nunnu

        Kommentaar


          Algselt postitas ööö Vaata postitust
          musike sa oled tõesti nii nunnu
          Oo wow

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            Oo wow
            Küsin sinult lihtsalt. on sinul ka vahel oma mõtteid või oled ainult Pohlaku ettur nagu mina olen siiani sinust aru saanud

            Kommentaar


              huvitav,et soccernet kusutab siin sõnumeid .Just küsisin kas LeeMarxsil onka oma arvamust või lähtub kõiges Pohlakust.

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Mul on heameel, et sul kool algas. Äkki õpid paari aastaga emakeele grammatika ka ära. Ja tra, edit nupp on ka olemas!

                Mängust- tra, see oli malta...
                Mismoodi see ettevalmistus oli bosnia mänguks? Sellise satsiga peale minnes oleks võinud enne mängu bosniaga mõne teistsuguse vastase sebida. Mitte sellise kus me nagu domineerivamad peaksime olema
                Türa see Pohlaku mafioosooooo ajab iiveldama jõüdu teile 30.aastaks .elagu põhja -korea eesti moodi

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  Küsin sinult lihtsalt. on sinul ka vahel oma mõtteid või oled ainult Pohlaku ettur nagu mina olen siiani sinust aru saanud
                  Oma mõtted on ainult nendel, kes suvalt ja lampi kõik maailma hädad pohlaku kaela ajavad?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ööö Vaata postitust
                    Türa see Pohlaku mafioosooooo ajab iiveldama jõüdu teile 30.aastaks .elagu põhja -korea eesti moodi
                    Lisatud failid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                      lahe,et sa said aru,et sõnum oli sulle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ööö Vaata postitust
                        lahe,et sa said aru,et sõnum oli sulle
                        Ja sa oled ettur,ning sul ei ole oma arvamust jalgpallist kahjuks Lee Marx,sest sa oled Pohlaku raamatu kangelane,kas siis pipina,või karlssonina see on kahjuks sinu saatus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ööö Vaata postitust
                          Ja sa oled ettur,ning sul ei ole oma arvamust jalgpallist kahjuks Lee Marx,sest sa oled Pohlaku raamatu kangelane,kas siis pipina,või karlssonina see on kahjuks sinu saatus.

                          Kommentaar


                            Noh ma ka nagu ootaks Pohlaku jüngritel mingit kiidukõnet

                            Kommentaar


                              No aga kurat,Aivar on ju kõige targem meie jalgpallis ja mina tahaks,et tema oleks järgmine peatreener

                              Kommentaar


                                Huviga ootaks kes on jalka isa vastu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X