320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    tutkit brat on sitaks hea nimetus eesti kohtunike tegevusele.
    Tegu ei ole ju noore inimesega, kuidas saab nii loll olla ja sellist seosetut paska ajada?

    Kommentaar


      Algselt postitas karloskar Vaata postitust
      Tegu ei ole ju noore inimesega, kuidas saab nii loll olla ja sellist seosetut paska ajada?
      Ei nori ööö'd, vaimne hälve pole enda teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        Ei nori ööö'd, vaimne hälve pole enda teha.
        Tundub,et sul on endal mingid probleemid.Nagu kopitanud süsteemikohta midagi öelda ,tekib sul erektsioon.

        Kommentaar


          Sa LeeMarx oled nagu kadunud Lüütik siin foorumis.Vähemalt oled eeskujulikult teda edasi esindanud.

          Kommentaar


            Mees ei ole ikka üle saanud, et talle pahasti ütlesin Viljandis aasta tagasi.

            Kui ei puutu kuskile, eriti jalgpalli, siis mida su tööandja käib me mängijaid noolimas?
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Mees ei ole ikka üle saanud, et talle pahasti ütlesin Viljandis aasta tagasi.

              Kui ei puutu kuskile, eriti jalgpalli, siis mida su tööandja käib me mängijaid noolimas?
              Ära tee ennast veel piinlikumaks, ole kaunis. Ja vii ennast asjadega natukenegi kurssi ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Mees ei ole ikka üle saanud, et talle pahasti ütlesin Viljandis aasta tagasi.

                Kui ei puutu kuskile, eriti jalgpalli, siis mida su tööandja käib me mängijaid noolimas?
                Eks Sakala ajalehte on ka kirkaid kriite toimetusse juurde vaja

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Mees ei ole ikka üle saanud, et talle pahasti ütlesin Viljandis aasta tagasi.

                  Kui ei puutu kuskile, eriti jalgpalli, siis mida su tööandja käib me mängijaid noolimas?
                  Saa üle. On täiesti normaalne nähtus, et mängijad soovivad sammu edasi teha. Samuti käis Kalju aasta tagasi Millerit kosimas.
                  Palju Floralt mängijaid suvel saite, kes teile reaalselt suureks abiks olid ja ka selle sama Flora alistada aitasid Tammel ?
                  Vabandan off tobicu tõttu ja püsigem nüüd teemas, et üks vinge õhtu tuleks.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas yordan Vaata postitust
                    Eks Sakala ajalehte on ka kirkaid kriite toimetusse juurde vaja
                    Jah, aeg on linna ettevõtete meistrikatel Cleveronile ära teha.

                    Kommentaar


                      no kurat. lugesin eile õhtul ja itsitasin, et elegantne troll legendaarsel "hea klubi, kuid fänne pole" teemal.

                      nüüd teen uuesti teema lahti ja ennäe, asi õigekiirelt arenend hoopis iseendale kummikusse soristamiseks.

                      võetagu kokku ennast
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Hea küll welco teema pool-naljaga, pole vaja solvuda

                        Millerile oli Flora hea valik, kiidan heaks. Ei ole selle vastu midagi, lihtsalt markofkinil isklil vimm, ei saa vastamata jätta ju
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Hea küll welco teema pool-naljaga, pole vaja solvuda

                          Millerile oli Flora hea valik, kiidan heaks. Ei ole selle vastu midagi, lihtsalt markofkinil isklil vimm, ei saa vastamata jätta ju
                          Ma tõmban siit joone alla ja palun modedel see jaburus siit "Võtke tuba" teemasse tõsta.
                          Ma siiralt ei mäleta seda olukorda. Mäletan, et kui käisite Viljandis ja saite 3:2 tappa, vahetasin sinuga kolm lauset. Misasi neis öeldud sai, et seda situatsiooni mu mälu järgi juba teist korda lamibikohas välja tirid, no ei mäleta. Kellele see rohkem hinge jäi, on päris selge...

                          Miks ma üherealise Tammeka-fännide suunalise repliigi siia panin, millest kogu pull lahti läks? Selle pärast, kallis Mjaasa, et ohtralt peksa saanud meeskonna fänni kohta on sulle haruldaselt tundmatu üks tõde. Tõde, millest mina Flora fännina olen viimastel aastatel väga selgelt aru saanud. Sel aastal, neljandaks jäädes, eriti (ja see pole Floral esimene kord medalita jääda või muul moel persse kukkuda, nagu me kõik mäletame).

                          See tõde on lihtne. Paaviani puuri ees palja persega seistes ja looma üle naeru lagistades ei tee möödujad vahet, kumb paavian on, ja kumb sina.

                          Tammeka fänn ükskõik millise teise klubi fännidele peale selle hooaja Tamma tribüünidel etendatud tragikomöödiat midagi nina peale viskamas... Andke andeks. Paavian jne.

                          Teema lõpp.

                          Kommentaar


                            Kle, sina olid ju see, kes soovitas peale toda mängu midagi sisse istuda? Ehk siis tegin liiga kuidagi

                            Aga tõstke see jama kuskile ära jah
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Kle, sina olid ju see, kes soovitas peale toda mängu midagi sisse istuda?

                              Aga tõstke see jama kuskile ära jah
                              No kust mina teadsin, et sa seda soovitust sõna-sõnalt võtad. Anna andeks. Aastalõpukal võin in persona ka vabandada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                No kust mina teadsin, et sa seda soovitust sõna-sõnalt võtad. Anna andeks. Aastalõpukal võin in persona ka vabandada.
                                Aitäh
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X