320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    nope, pigem tekib küsimus antud tsoonis sinu suunas, kas purjus või mängid lolli? Ma mõistan fakti, et kuna sa üritad siin foorumis mängida " issit ja kõikvõimalikku jumalt ja blalala"" aga tegelt on juustune, jep. täpselt sama juustune, kui sind lastakse inglise premmi rooli, sorri.
    Ok, ootan homme siis enda kasti õllet.

    Kommentaar


      Et sa tead, kus ma homme olen. Tule ja küsi siis enda õllekast ära. Vahetame kontakte ja puha. Siis vaatame edasi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ok, ootan homme siis enda kasti õllet.
        Õlut? Õlut, millega ala Krister Kivi sind mõnitab ekspressis vä? KUTSUN KÕIK FOORUMI TEGELASED VÄLJA HOMME KELL 19.00, ET MINA KUI SAMBAZ ANNAN ODAVAT ALEKOKKKKKKKI HOMME DANNARILE, KELL 19.00 MUSTA PUUDLI EEES KÄTTE, ET TA SAAKS OMA PREMMI SITTA PAREMINI JÄLGIDA, OK?

        Kommentaar


          Ok, tulen kohale. Oota seal ees kastiga. Muidu ei tunne ju ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Õlut? Õlut, millega ala Krister Kivi sind mõnitab ekspressis vä? KUTSUN KÕIK FOORUMI TEGELASED VÄLJA HOMME KELL 19.00, ET MINA KUI SAMBAZ ANNAN ODAVAT ALEKOKKKKKKKI HOMME DANNARILE, KELL 19.00 MUSTA PUUDLI EEES KÄTTE, ET TA SAAKS OMA PREMMI SITTA PAREMINI JÄLGIDA, OK?
            Mis räuskad? Lõpuspurt aasta auhinna suunas?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Mis räuskad? Lõpuspurt aasta auhinna suunas?
              Andesta, mis kuradi lõpuspurt? Ehk siis ala teema, et ma pean nõustma foorumis oleva vanemategelasega, kui ma isegi nõus ei ole? Päriselt ka vä?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Andesta, mis kuradi lõpuspurt? Ehk siis ala teema, et ma pean nõustma foorumis oleva vanemategelasega, kui ma isegi nõus ei ole? Päriselt ka vä?
                Pead jah, too õlut.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Pead jah, too õlut.
                  Kui sa ei tohi endiselt õlut osta, siis võid näiteks ka mõned jäätised osta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Pead jah, too õlut.
                    absoluutselt, sul oleks tagasi minna võrru, et natukene hingata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      absoluutselt, sul oleks tagasi minna võrru, et natukene hingata.
                      Kui sa päris tervet kasti tuua ei saa, siis käi homme läbi, lepime kokku, vahetame kontakte ja puha. Eks?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui sa päris tervet kasti tuua ei saa, siis käi homme läbi, lepime kokku, vahetame kontakte ja puha. Eks?
                        Eksole? Päris naljakas kuulata tüübi käest, kes mängib viimased 10 aastat siin netikangelast, sest see ongi tema tase : )

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Eksole? Päris naljakas kuulata tüübi käest, kes mängib viimased 10 aastat siin netikangelast, sest see ongi tema tase : )
                          Tule siis. Homme on seal kohal mingi mitusada inimest. Mina olen kohal. Sa ka?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Tule siis. Homme on seal kohal mingi mitusada inimest. Mina olen kohal. Sa ka?
                            Nõustun, homme kelle 19.00 musta puudli ees?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Nõustun, homme kelle 19.00 musta puudli ees?
                              Ei, 19.00 tuled Kalevi spordihalli ja võtad selle faking õllekasti kaasa.

                              Kommentaar


                                Muide, saada mulle PMi enda nimi või telefoninumber. Et äkki räägiks lähemalt, eks? Või kirjuta FB-sse. Variante on mitmeid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X