320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja kas mode ei võiks liigutada kogu selle jauru teemasse "võtke tuba"?

    Kommentaar


      Tra, ma jään see aasta vist tiitlist ilma. Faking konkurendid rsk
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ei, 19.00 tuled Kalevi spordihalli ja võtad selle faking õllekasti kaasa.
        Mina võtan kaasa? Kuidas palun? Teeme nüüd nii, et sa ei joo enam peale, ma annan oma käe või kasvõi oma riista, et 80 prossa tegelastest on veidi kõrini su " sarkasmist" siin, et ma sa tuled hommme 19.00 homme musta puudli ette! Või sa oledki niii pussy nagu sa näed välja?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Mina võtan kaasa? Kuidas palun? Teeme nüüd nii, et sa ei joo enam peale, ma annan oma käe või kasvõi oma riista, et 80 prossa tegelastest on veidi kõrini su " sarkasmist" siin, et ma sa tuled hommme 19.00 homme musta puudli ette! Või sa oledki niii pussy nagu sa näed välja?
          Jah, sa võtad selle kasti kaasa ja tuled Kalevi spordihalli, sest sina pole ju ometi netiheeros, vaid julged kohale tulla. Eks?

          Ja kui ei tule, siis saada mulle PMi enda kontaktid. Ma otsin su päev hiljem üles.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Jah, sa võtad selle kasti kaasa ja tuled Kalevi spordihalli, sest sina pole ju ometi netiheeros, vaid julged kohale tulla. Eks?

            Ja kui ei tule, siis saada mulle PMi enda kontaktid. Ma otsin su päev hiljem üles.
            Tõesti jah? Minumeelest su kogu idee sinu 20000nda postituse eesmärk on alati olnud, et ala, saaks kedagi irooniliselt paika panna. ma sügavalt kahtlen sinu visioonis ja tulemuses ja eesmärgis et foorumit edasi arendada , aga samas milles ma üldse ei kahtle, et sa võiksid ennast kokku võtta, kui sa miskit kirjutad, siin on palju uusi ja palju tegijaid inimesi, keda absoluutselt ei huvita, ei su sarkasm, ega teravad laused kellegigi suunas. Minu jaoks on isiklikult oled sa täpselt sama juustune kui rimi kodutehtud juust-odav ja liiga palju süsivesikuid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Tõesti jah? Minumeelest su kogu idee sinu 20000nda postituse eesmärk on alati olnud, et ala, saaks kedagi irooniliselt paika panna. ma sügavalt kahtlen sinu visioonis ja tulemuses ja eesmärgis et foorumit edasi arendada , aga samas milles ma üldse ei kahtle, et sa võiksid ennast kokku võtta, kui sa miskit kirjutad, siin on palju uusi ja palju tegijaid inimesi, keda absoluutselt ei huvita, ei su sarkasm, ega teravad laused kellegigi suunas. Minu jaoks on isiklikult oled sa täpselt sama juustune kui rimi kodutehtud juust-odav ja liiga palju süsivesikuid.
              Sorry, et ma kunagi su naist pannud olen.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Sorry, et ma kunagi su naist pannud olen.
                Et mu naista panna peaksid sa olema teisest klassist.

                Kommentaar


                  Mida m*nni siin toimub?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Tüdrukud, kes nüüd kellele päriselt võlgu on? Teeme homme selle kasti linnas ühiselt lahti ja kõik võitnud. PS! AMOS ON KA MULLE JOOGID SEES!
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Mulle lihtsalt käib närvidele, et mõndale, on siin rohkem lubatud, kui teistele. das fucking all.

                      Kommentaar


                        Kas see on päris tüli või on asi selles, et ühel on rohkem postitusi, kui teisel?
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Ahh siin ei aita enam miskit muud, ei ussi- ega püssirohi, tuleb kohale kutsuda Carmen Pritson-Tamme, Katrin Lust, Mart Ummelas ja sotsiaaltöötaja, sest meie mõistus seda vaevalt lahendab, kes kellele on võlgu ning kes kellega magamise eest roosa rösteri pärast sai või ei saanud kah.

                          Kommentaar


                            Nüüd oleks vaja saadet "võsareporter" või " kaua võib?"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Navas Vaata postitust
                              Nüüd oleks vaja saadet "võsareporter" või " kaua võib?"
                              Loodetavasti saavad saate "Suletud uste taga" tegijad siit hoopis inspiratsiooni.

                              Kommentaar


                                Need naljasaated siin küll ei aita. Vaja on tõsist meditsiinilist sekkumist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X