320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Võtke tuba!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    This is sad, that you have born and lived in estonia for 31 years and you do not speak estonian language correctly. What is your prob?
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    что вы говорите?
    moderaatoritele:
    minu hääl selle pullikaka lõpetamiseks/likvideerimiseks/misiganes.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas chac Vaata postitust
      moderaatoritele:
      minu hääl selle pullikaka lõpetamiseks/likvideerimiseks/misiganes.
      +11111111111
      Koondise põhimängija

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Mis teha, kui klubi koduleht selline on, sealt ei võlu midagi välja
        http://www.fcsillamae.ee/
        helistaks äkki kohtunikule ? EJL litsentsiga kohtunik äkki ?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          helistaks äkki kohtunikule ? EJL litsentsiga kohtunik äkki ?
          seda, kes seal vilistas, seda teab vaid jumal taevas.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            seda, kes seal vilistas, seda teab vaid jumal taevas.
            küsid äkki oma tööandjalt ehk siis floralt ?

            Kommentaar


              #66
              Aga sina pras oled ju meil kõigeteadja, spioon ja reetur ühes isikus, uuri Sillamäe koosseis välja, kui niiväga huvitab. Ratnikovi peaksid tundma, enne kingasaamist töötasid ju temaga ühes klubis.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Aga sina pras oled ju meil kõigeteadja, spioon ja reetur ühes isikus, uuri Sillamäe koosseis välja, kui niiväga huvitab. Ratnikovi peaksid tundma, enne kingasaamist töötasid ju temaga ühes klubis.
                Täiesti ulme!

                EJL töötaja ütleb mulle, et kui mulle ei meeldi see et aint ühe satsi koosseis on EJL ametlikul lehel mängust siis otsugu ma ise see teise satsi koosseis.On see normaalne või ?

                Mille kuradi pärast pean mina sinu tööd tegema ?

                See on tüüpiline EJL ja ka meie jalkaklubide mõttemaailm,et krt ära ohi vaid tee ise paremini
                Tra millal see pohhuism lõppeb ükskord ?

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Täiesti ulme!

                  EJL töötaja ütleb mulle, et kui mulle ei meeldi see et aint ühe satsi koosseis on EJL ametlikul lehel mängust siis otsugu ma ise see teise satsi koosseis.On see normaalne või ?

                  Mille kuradi pärast pean mina sinu tööd tegema ?

                  See on tüüpiline EJL ja ka meie jalkaklubide mõttemaailm,et krt ära ohi vaid tee ise paremini
                  Tra millal see pohhuism lõppeb ükskord ?
                  See ei olnud mingi ametlikult kavandatud kohtumine. Kui sain teada, et mäng on toimunud, lisasin ta lihtsalt EJLi kodukale, et oleks kõik teadaolevad mängud ühes kohas. Ja kui oli ametlikult kavandatud kohtumine, siis saate kõik ka selle protokolli lugeda, kui see minuni jõuab.

                  Kommentaar


                    #69
                    Ulme on pigem see, et kui avaldad kõikide treeningmängude protokollid, mis EJL-i on jõudnud, siis mingi kehkenpüks hakkab jonnima, kui mingi mängu protokolli pole, mille kohta pole teada, kas üldse protokolli tehtigi.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Ulme on pigem see, et kui avaldad kõikide treeningmängude protokollid, mis EJL-i on jõudnud, siis mingi kehkenpüks hakkab jonnima, kui mingi mängu protokolli pole, mille kohta pole teada, kas üldse protokolli tehtigi.
                      Kas sa saad aru sellest, et sa oled EJL töötaja ja sõimad siin foorumis kehkenpüksiks ja mistahes asjadeks. Saad sa oma vastutusest aru ja saad sa aru mismoodi sa annad reklaami EJL'le ja see pole mitte positiivne

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Kas sa saad aru sellest, et sa oled EJL töötaja ja sõimad siin foorumis kehkenpüksiks ja mistahes asjadeks. Saad sa oma vastutusest aru ja saad sa aru mismoodi sa annad reklaami EJL'le ja see pole mitte positiivne
                        Anna andeks, oo üllas rüütel.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Anna andeks, oo üllas rüütel.
                          Erinevalt sinust ma ei lähe isiklikuks, kuid tee oma tööd ilusti ja kõik on rahulikud ja rahul.
                          Ära solvu ning oled tubli poiss ka edaspidi

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Erinevalt sinust ma ei lähe isiklikuks, kuid tee oma tööd ilusti ja kõik on rahulikud ja rahul.
                            Ära solvu ning oled tubli poiss ka edaspidi
                            Kas tõesti ei lähe sa kunagi isiklikuks? Ole ikka aus enda vastu ja ka edaspidi. Mina austan sind endiselt.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Kas tõesti ei lähe sa kunagi isiklikuks? Ole ikka aus enda vastu ja ka edaspidi. Mina austan sind endiselt.
                              Loodetavasti EJL kodulehel on kõik tulemused ja ka kajastus tulevikus korras ning ei pea soiguma socceri foorumis,et miski pahasti

                              Edu

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Loodetavasti EJL kodulehel on kõik tulemused ja ka kajastus tulevikus korras ning ei pea soiguma socceri foorumis,et miski pahasti

                                Edu
                                Mis soigumisele sa siin üldsegi vihjad? Ma lihtsalt vastasin huvilise küsimusele, miks protokolli pole. Kas peaks lihtsalt seda lihtsalt ignoreerima?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X