320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Esiliiga 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Tartu Bioinfo
    1. (11) Carmelo Anthony (NY - SF,PF)
    2. (30) Roy Hibbert (Ind - C)
    3. (51) Ty Lawson (Den - PG)
    4. (70) Jonas Valanciunas (Tor - C)
    5. (91) Amir Johnson (Tor - PF,C)
    6. (110) Kyle Korver (Atl - SG,SF)
    7. (131) Michael Kidd-Gilchrist (Cha - SF)
    8. (150) Mario Chalmers (Mia - PG)
    9. (171) Bismack Biyombo (Cha - C)
    10. (190) Ramon Sessions (Cha - PG,SG)
    11. (211) Kyle Singler (Det - SG,SF)
    12. (230) Terrence Ross (Tor - SG,SF)
    13. (251) Omri Casspi (Hou - SF)
    14. (270) Jonas Jerebko (Det - SF,PF)
    15. (291) Ian Mahinmi (Ind - C)

    BC Patas
    1. (12) Anthony Davis (NO - PF,C)
    2. (29) Monta Ellis (Dal - PG,SG)
    3. (52) Eric Bledsoe (Pho - PG,SG)
    4. (69) Bradley Beal (Was - SG)
    5. (92) Raymond Felton (NY - PG,SG)
    6. (109) DeAndre Jordan (LAC - C)
    7. (132) Shawn Marion (Dal - SF,PF)
    8. (149) Reggie Jackson (OKC - PG)
    9. (172) Caron Butler (Mil - SF)
    10. (189) DeMarre Carroll (Atl - SF,PF)
    11. (212) Matt Barnes (LAC - SF)
    12. (229) Steven Adams (OKC - C)
    13. (252) Jeffery Taylor (Cha - SG,SF)
    14. (269) Chris Andersen (Mia - PF,C)
    15. (292) Norris Cole (Mia - PG)

    GunsnRoses
    1. (13) Marc Gasol (Mem - C)
    2. (28) Pau Gasol (LAL - PF,C)
    3. (53) Chris Bosh (Mia - PF,C)
    4. (68) George Hill (Ind - PG,SG)
    5. (93) Victor Oladipo (Orl - SG)
    6. (108) J.R. Smith (NY - SG,SF)
    7. (133) Isaiah Thomas (Sac - PG)
    8. (148) Lance Stephenson (Ind - SG)
    9. (173) Corey Brewer (Min - SG,SF)
    10. (188) Martell Webster (Was - SG,SF)
    11. (213) Tyler Hansbrough (Tor - PF,C)
    12. (228) Gary Neal (Mil - PG,SG)
    13. (253) Quincy Pondexter (Mem - SG,SF)
    14. (268) Greg Stiemsma (NO - C)
    15. (293) Richard Jefferson (Uta - SF)

    Tartu MadKorn
    1. (14) Al Horford (Atl - PF,C)
    2. (27) Dirk Nowitzki (Dal - PF)
    3. (54) Thaddeus Young (Phi - SF,PF)
    4. (67) Nikola Pekovic (Min - C)
    5. (94) Jimmy Butler (Chi - SG,SF)
    6. (107) Steve Nash (LAL - PG)
    7. (134) Gerald Wallace (Bos - SF,PF)
    8. (147) Iman Shumpert (NY - SG,SF)
    9. (174) Thabo Sefolosha (OKC - SG,SF)
    10. (187) Kevin Seraphin (Was - PF,C)
    11. (214) Jordan Farmar (LAL - PG)
    12. (227) John Lucas III (Uta - PG)
    13. (254) Gerald Green (Pho - SG,SF)
    14. (267) Francisco Garcia (Hou - SG,SF)
    15. (294) Marcus Morris (Pho - PF)

    Laagri MDE
    1. (15) Al Jefferson (Cha - PF,C)
    2. (26) Nikola Vucevic (Orl - PF,C)
    3. (55) Jeff Teague (Atl - PG)
    4. (66) David West (Ind - PF)
    5. (95) Eric Gordon (NO - SG)
    6. (106) Wilson Chandler (Den - SG,SF)
    7. (135) Ben McLemore (Sac - SG)
    8. (146) Andrea Bargnani (NY - PF,C)
    9. (175) Vince Carter (Dal - SG,SF)
    10. (186) Nick Young (LAL - SG,SF)
    11. (215) Earl Clark (Cle - SF,PF)
    12. (226) Mike Miller (Mem - SG,SF)
    13. (255) Zaza Pachulia (Mil - C)
    14. (266) MarShon Brooks (Bos - SG,SF)
    15. (295) Wayne Ellington (Dal - SG)

    Spordi Magic
    1. (16) LaMarcus Aldridge (Por - PF,C)
    2. (25) Nicolas Batum (Por - SG,SF)
    3. (56) Jeff Green (Bos - SF,PF)
    4. (65) Jose Calderon (Dal - PG)
    5. (96) Wesley Matthews (Por - SG,SF)
    6. (105) Kevin Martin (Min - SG)
    7. (136) Chris Kaman (LAL - PF,C)
    8. (145) Otto Porter Jr. (Was - SF)
    9. (176) Kirk Hinrich (Chi - PG,SG)
    10. (185) Jason Thompson (Sac - PF,C)
    11. (216) Kendrick Perkins (OKC - C)
    12. (225) John Salmons (Sac - SG,SF)
    13. (256) Courtney Lee (Bos - SG,SF)
    14. (265) C.J. Watson (Ind - PG)
    15. (296) Chris Singleton (Was - SF)

    BC Fastbreak
    1. (17) Serge Ibaka (OKC - PF,C)
    2. (24) John Wall (Was - PG)
    3. (57) Ersan Ilyasova (Mil - SF,PF)
    4. (64) Zach Randolph (Mem - PF,C)
    5. (97) Jamal Crawford (LAC - PG,SG)
    6. (104) Danny Green (SA - SG,SF)
    7. (137) Lou Williams (Atl - PG,SG)
    8. (144) Kris Humphries (Bos - PF)
    9. (177) Brandan Wright (Dal - PF,C)
    10. (184) Patrick Beverley (Hou - PG)
    11. (217) Lavoy Allen (Phi - PF,C)
    12. (224) Chase Budinger (Min - SG,SF)
    13. (257) Jason Smith (NO - PF,C)
    14. (264) Jermaine O'Neal (GS - C)
    15. (297) Giannis Antetokounmpo (Mil - SG,SF)

    Lihula MKP
    1. (18) Damian Lillard (Por - PG)
    2. (23) DeMarcus Cousins (Sac - PF,C)
    3. (58) Andre Drummond (Det - PF,C)
    4. (63) Luol Deng (Chi - SF)
    5. (98) Michael Carter-Williams (Phi - PG)
    6. (103) Cody Zeller (Cha - PF,C)
    7. (138) Maurice Harkless (Orl - SF)
    8. (143) John Henson (Mil - PF,C)
    9. (178) Kentavious Caldwell-Pope (Det - SG)
    10. (183) Al-Farouq Aminu (NO - SF)
    11. (218) Dennis Schroder (Atl - PG)
    12. (223) Vitor Faverani (Bos - C)
    13. (258) Shaun Livingston (Bkn - PG,SG)
    14. (263) Evan Fournier (Den - SG)
    15. (298) Tim Hardaway Jr. (NY - SG)

    Külatanuma Dünamo
    1. (19) Dwight Howard (Hou - C)
    2. (22) Dwyane Wade (Mia - PG,SG)
    3. (59) Brandon Jennings (Det - PG)
    4. (62) Chandler Parsons (Hou - SF,PF)
    5. (99) Anderson Varejao (Cle - PF,C)
    6. (102) Amar'e Stoudemire (NY - PF,C)
    7. (139) Manu Ginobili (SA - SG,SF)
    8. (142) Patrick Patterson (Sac - PF,C)
    9. (179) Nate Robinson (Den - PG,SG)
    10. (182) Jason Terry (Bkn - PG,SG)
    11. (219) Marco Belinelli (SA - SG)
    12. (222) Kosta Koufos (Mem - PF,C)
    13. (259) Devin Harris (Dal - PG,SG)
    14. (262) Alan Anderson (Bkn - SG,SF)
    15. (299) Mirza Teletovic (Bkn - SF,PF)

    Jüri Disasters
    1. (20) Deron Williams (Bkn - PG)
    2. (21) Larry Sanders (Mil - PF,C)
    3. (60) Rajon Rondo (Bos - PG)
    4. (61) Goran Dragic (Pho - PG)
    5. (100) Andrew Bogut (GS - C)
    6. (101) Omer Asik (Hou - C)
    7. (140) Tony Allen (Mem - SG,SF)
    8. (141) Anthony Bennett (Cle - SF,PF)
    9. (180) Derrick Williams (Min - SF,PF)
    10. (181) Metta World Peace (NY - SF,PF)
    11. (220) Chauncey Billups (Det - PG,SG)
    12. (221) Shane Battier (Mia - SG,SF)
    13. (260) Pero Antic (Atl - C)
    14. (261) Udonis Haslem (Mia - PF)
    15. (300) Shannon Brown (Was - SG)
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      #62
      Nonii, pöhihooaeg saab kohe varsti läbi. Kuidas muljed on ka?
      Vaatan praegu oma drafti valikuid ja alates 6ndast valikust valiks köik uued mehed.
      Meeskonda tabasid mitmed vigastuselained ja vähene scoutimine enne drafti tähendab, et hetkel olen 15ndal kohal oma liigas. Vähemalt ei ole ohtu välja langeda.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        #63
        Minul on küll vastupidi, drafti valikud 6.-11. voor läksid üsna hästi. Vigastusi oli sel hooajal keskmiselt, aga kahjuks mõnel pearivaalil ikkagi tunduvalt vähem. Männiku meeskonnal läks muidugi vigastustega kõige õnnetumalt.
        Võistkond BC Patas

        Kommentaar


          #64
          Mul läksid suht tühja 11-13 ringid. Eks peale 10ndat ongi suht loto, et kas saad mehe, kellest tuleb kasu või ei saa. Ega 14 ja 15 ka palju pole teinud, aga siiski nii palju, et tiimis püsida. Pick 4 oli suurim altminek George Hilli näol, aga kuna Lance tuli 8ndana, siis need tasakaalustavad üksteist ja sobiksid vahetama oma draftikohad ja oleks ok.

          Kommentaar


            #65
            Analüüsisin pisut Esiliiga hooaega. Kõigepealt tuleb öelda, et ettearvamatust oli sel hooajal tavalisest rohkem ja see muidugi on põnevam. Kuna loen ise iga nädala lõpul, kuidas ma oleksin saanud seisu ka ülejäänud meeskondadega (üles ei kirjutanud!), siis mäletan, et mõnel nädalal, kus sain tegelikult hea seisu, oleksin kaotanud mitmele keskmikule, aga mõnel nädalal oleksin kõiki tugevamaid võitnud. Ja vastupidi ka. Kusjuures mulle tundus, et tugevaim meeskond oli FC And One'il, kellele ma oleks enamik nädalaid kaotanud ning talle kaotasin ka tegeliku matši. Aga võitja Silvermaniga oli täpselt vastupidi – enamasti võitsin teda ja tegelikul kohtumisel samuti.
            Ja nüüd kõige imelisem: oma nelja-aastase mängupraktika juures nägin esimest korda, et hooaja võitis meeskond (Silverman), kes saavutas nn põhikategooriates (PTS+REB+AST) tulemuse 35-33 (viike ei loe), millega oli üldarvestuses 10.!!! Ja Laagri Snixel, kes oli nende kolme kategooria parim (46-14) ei pääsenud play-offi!!! Hea oli selles osas ka And One (50-18). Ise olen alati silmas pidanud reeglit, et kui tahad kõrgele tõusta, pead PTS+REB+AST lõpetama vähemalt 2/3 võitudega (tänavu siis põhihooajal 40-20). Ise ma ka seda ei täitnud, sain kokku 43-25 ja olin kuues.
            Teiseks: play-offi pääsenud 8st meeskonnast 7 jäid protsentidega (FT+FG) plussi, eriti võimsad olid Silverman (33-13) ja Ghosters (31-15). Ainus meeskond 8 hulgas, kes oli siin räiges miinuses, muidugi BC Patas (18-28). Silvermani pluss kõigis neutraalsetes (protsendid) või negatiivsetes (TO ja PF) kategooriates on ime!
            Neli väiksemat positiivset kategooriat (3PTM+ORB+STL+BLK) lõppesid BC Patase suveräänse võiduga 62-27. Ise ma seda pärast drafti kuidagi poleks uskunud. Head olid selles osas ka Lihula (50-27) ja Swollen Monkeys (54-33).
            Kategooriate põhjal ühtlaseim meeskond oli 268-puriintrioon, kel 10 kategoorias tulemus vahemikus 12-7 kuni 8-12, ainult PF väga hea 15-3. Suhteliselt ühtlane oli ka Patase (halvim tulemus 9-14 mõlemas protsendis) ja Silvermani meeskond, kel kehv AST (6-16), aga halvemuselt järgmine 11-12 ehk peaaegu tasa. Kõige ebaühtlasemad olid Lihula ja Laagri Snixel ning võib-olla nad jäidki sel põhjusel napilt kaheksa hulgast välja. Mõlemal oli kolm väga nõrka kategooriat.
            Kindlasti on huvitav võrrelda ka enda kohta kategooriates tulemuse Win-Loss ja Totals põhjal. Ei hakanud teisi uurima, aga pean ütlema, et minu seis oli selles osas tasakaalus. Kehvasti läks FG%, kus Totals oli 12. koht, aga Win-Loss 16. kohta ja PTS, kus vastavalt 7. ja 10. Seevastu PF ja 3PTM läksid Totalsit silmas pidades mul liigagi hästi.
            Tundus, et vigastusi sel hooajal liiga ebaühtlaselt polnud, kõige rohkem kannatas vast Männiku, kel Rose ja B. Lopez kohe välja kukkusid. Kuid tahan siin tuua ühe näite. Võtsin drafti avaringis 12ndana A. Davise, kes Yahoo põhjal on hooaja nr 2. Kuid ta jättis ikkagi vigastuse tõttu 11 mängu vahele, nende seas PO poolfinaali kaks otsustavat mängu. Jah, ma tean küll, et vastasel (GunsnRoses) olid vigased P. Gasol ja I. Thomas, aga ikkagi näitasid numbrid, et Davise kaks puudumist otsustasid lõplikult tulemuse. Seega: mis kasu on heast draftist? Tõsi, kui arvestada, et Davise järel olid mul draftis alternatiivid Horford ja M. Gasol, siis läks suurepäraselt, sest need mehed olid veel vigasemad (Horford muidugi nullis täiesti Tartu MadKorni šansi).
            Mida ütlete? Kirjutasin kogu plära ikkagi sel põhjusel, et olen tõsiselt üllatunud viisist, kuidas Silverman hooaja võitis – hoopis teiste näitajatega, millega mina olen tavaliselt arvestanud.

            Kommentaar


              #66
              Tänud Patas!
              FC And One oli sel hooajal tugevaim, olen nõus sinuga. Kui saad ikka 13., 14. ja 15.pickina Blair(mängis üle poole hooaja keskmiseslt 20min, tuues ligi 10pst ja 5-6-7rebi) ning Meeksi ja Marvin Williamsi - kes mõlemad olid starterid terve hooaja, siis kõigi reeglite ja Patase analüüsi põhjal pidanuks igaljuhul esikolmikusse jõudma, saatuslikuks sai PO- avaring GHOSTERSI vastu, kus oligi phmts hooaja kõige viletsam fantasy-nädal meestel, milles mängis suurt rolli ka ainult Pauli 2 mängu PO-avanädalal, aga läksin riskile välja, mis paraku ei õigustanud

              Mis teha? Kolmas hooaeg I liigas ja jälle 5.koht
              Järgmine aasta näeme, rsk!

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas apatas Vaata postitust
                ...põhikategooriates (PTS+REB+AST)...
                ...neli väiksemat positiivset kategooriat (3PTM+ORB+STL+BLK)...
                ma ei sellest "põhikategooriad" / "väikesed kategooriad" vapsjee aru. Et mille poolest söödud olulisem/ägedam kategooria on kui näiteks fg% või 3ptm?

                Kommentaar


                  #68
                  Minu siirad vabandused kõigile tugevatele, tugevamatele ja tugevaimatele, kellele liiga tegin.
                  Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas silverman Vaata postitust
                    Minu siirad vabandused kõigile tugevatele, tugevamatele ja tugevaimatele, kellele liiga tegin.
                    Ants võtab asja taas liiga tõsiselt.

                    Kommentaar


                      #70
                      Tõepoolest FC And One oli põhihooaja parim

                      Rotoliigas oleks võit käes olnud:

                      Sheet1 Koht,FNBA tiim,FG%,FT%,3PTM,PTS,OREB,REB,AST,ST,BLK,TO,PF,Kokku,Koht,FNBA tiim,FG%,FT%,3PTM 1,FC And One,7,17,12,20,12,16,20,19,13,3,6,145,1,FC And One,451,793,884 2,BC Patas,8,5,5,13,14,16,17,17,20,20,6,1,137,5,2,BC Patas,452,739,893 3,GHOSTERS,14,19,19,17,9,11,19,4,12,4,8,136,3,GHOSTERS...



                      Aga tihe jah! Krt, miski võiks mind ka motiveerida asjaga tegelema sama tõsiselt kui 4-5 aastat tagasi. No ei tule vaimu pääle.

                      P.S. Ei tea, kas see oli nüüd liigade ajaloos esimene kord, kui drafti esimene pick võitis liiga?

                      Kommentaar


                        #71
                        Põhikategooriaks jaotamise kohta lihtsalt nii palju, et neis on mängus suuremad numbrid (a la 600 punkti, 250 lauda, 150 söötu). Tavaliselt on (minu hinnangul, vabandage, kui teie meelest eksin) kokkuvõttes edukad need, kes on edukad ka neis kolmes kategoorias. Sellepärast tõin eraldi välja.

                        Kommentaar


                          #72
                          Silvermani kohta veel nii palju, et võit on võit, selles pole põhjust kahelda. Aga statistika põhjal julgeksin nimetada seda üllatusvõiduks.

                          Kommentaar


                            #73
                            Ma ei viitsi pikalt jahuda, aga mul oli raudselt läbi hooaja Top3 meeskond. Eks joppas ka, et FA-st sai mõned asjalikud tegelinskid saadud (eriti hooaja lõpus).
                            Aga rääkides suurtest ja väikestest kategooriatest, siis tõesti, kui sul need suured on kõik esirinnas, siis küll midagi ka väiksematesse tilgub (kuna võib eeldada, et mehed on lihtsalt palju minuteid platsil). Hooaja alguses oli mul vägagi tegija vend Shawne Williams, kes pani paar kolmest, tegi vaheltlõike ja pani ka kulbi mängus. Samas olid keskmised umbes 7 pts, 3 reb, 1 ast. Igatahes parem kui mõni sita protsendiga 25 pts, 5 reb mängus tegev mees. Ja kui selliseid under-the-radar mehi on võistkonnas juba mitu, siis polegi midagi imestada.

                            Millal see oligi kui Seagull vist pani liigasid kinni ainult forwarditega. Vigu ei tee palju, pallikaotusi ka mitte. Sealt siis need kategooriad (terve hooaeg oli mul 8-9 puhast forwardit + siis nende modifikatsioonid lisaks).

                            Play-offis muidugi tõid võidu Dieng, Adrien, Plumlee & co.

                            Kui draftis olid valikud 4-7 sellised, siis tuleb vist lõppkohaga rahule jääda:

                            4. OJ Mayo (istus enamus hooaega vist pontshikubaaris)
                            5. J. McGee (ei andnud üldse näole)
                            6. JJ Redick (üle poole hooajast vigane)
                            7. H. Barnes (käis platsil uimerdamas või mingit väga tähtsat ülesannet täitmas, mille tulemuseks polnud statistika)
                            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                            Kommentaar


                              #74
                              Seekord tõesti viimast korda analüüsi teemal võtan sõna. Tänu Lihula MKP saadetud Roto-tabelile panin kokku meeskondade näitajad pikkade meeste ja lühikeste meeste kategooriates. Pikkade kategooriad on FG%, ORB, REB ja BLK, lühikestel FT%, 3PTM, AST ja STL. Nende põhjal on pikkade meeste kategooriate summa esiviisik selline:
                              Laagri Snixel 72, Lihula MKP 70, Tartu Bioinfo 69, BC Patas 61,5 ja Swollen Monkeys 60.
                              Lühikeste meeste kategooriate summa esiviisik:
                              FC And One 68, Ghosters 61, GunsnRoses 60, BC Patas 55, Spordi Magic 54.
                              Nagu näete, võin olla rahul sellega, et ainsa tiimina olen stabiilne mõlemal poolel.

                              Kommentaar


                                #75
                                Ehk kokkuvõtvalt võib öelda, et TO ja PF on tegelikud difference makerid.
                                Sellega seoses tekkis mul küsimus, et kustkohast Kosmos leidis mehed, kes tootsid hulgaliselt pallikaotusi ja vigu, aga muud statsi nagu polekski olnud (rototabeli järgi vähemalt).
                                Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                                Kommentaar

                                Working...
                                X