Lehekülg 10, kokku 11 EsimeneEsimene ... 67891011 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 219
    Asjahuviline Kasutaja NuFc avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ta vist mõtles praeguseid koondislasi. Et on kõikidest praegustest üle, v.a. Klavanist, seejuures koondist esindamata. Ma sellele alla ei kirjutaks.
    Kus ma ütlesin, et on kõikidest koondislastest üle? Ma ikka mõtlesin liigat ja klubi taset, aga kui sellest ei taheta aru saada siis pole midagi teha.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tõsi, Sa ei öelnud, mida Sa mõtlesid. Kõik oletasid midagi. Meie viga.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Riia ei ole väga kaugel
    Tsitaat Algselt postitas NuFc Vaata postitust
    Ta on ilma koondiseta kaugemale jõudnud kui ükski teine koondislane(v.a Klavan).

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas muurek Vaata postitust
    võibolla on asi minu asjatundmatuses, aga ma ei ole kindel, kas 12 väravat ründaval poolkaitsjal kolme aasta jooksul lätis ja varumehena laenulolek bulgaaria kolmandas klubis, mis euroopas kunagi midagi saavutanud ei ole, on ikka nii kõva sõna, et mängijat iga hinna eest ja põhimõtteid silma kinni pigistades eirates, koondisesse meelitada.
    Ma proovisin mõelda ja päris otseselt välja ei mõelnud. Mis põhimõtteid?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

GameCock Kasutaja muurek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

kvaliteetlehe suurelt valgelt juhilt ja kunagiselt jalkafännilt oleks eeldanud ehk üle keskmise võimet analüütiliseks mõttetööks ja loogilisteks järeldusteks, aga. ))
    lisaks meelsusele, lojaalsusele ja keeleoskusele, siis kuigi vast päris täpselt selle kaasusega ei hambu, võiks ehk olla üheks märksõnaks ka konstantin nahk.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

kvaliteetlehe suurelt valgelt juhilt ja kunagiselt jalkafännilt oleks eeldanud ehk üle keskmise võimet analüütiliseks mõttetööks ja loogilisteks järeldusteks, aga. ))
    lisaks meelsusele, lojaalsusele ja keeleoskusele, siis kuigi vast päris täpselt selle kaasusega ei hambu, võiks ehk olla üheks märksõnaks ka konstantin nahk.
    natuke nagu tühjad sõnad, et kuidas sa seda mõõdad? teenime nõukogude liitu, nagu kunagi öeldi. et hoia suu kinni ja kohe oled patrioot? veider.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Reim sina ?

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas peters Vaata postitust
    Kas ei pääsenud see Bogdan Bulgaariasse tänu Riia treenerile, kes ta kaasa võttis, paar korda proovis ja siis loogiliselt varupingile saatis. Nii mõnigi meie mees on ilma koondise abita kaugemale jõudnud. Kasvõi Austraaliasse.
    Või pigem sai mängija vigastada! Ja vaevalt keegi mõnda puujalga teise klubisse kaasa võtab!?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Martin mõnus tola muidugi. Tuleb arutellu ja hakkab lihtsalt needeldama. Tuletan meelde, et teemapüstituseks on üks sibul (jah just nii) versus eesti koondis. Kui Martin arvab, et kandidaadi eelnevad tegevused ei ole piisavad argumendid (et meelsus oleks teada, siis minu jaoks on), siis vaba mees ja vaba maa. Loodan, et ei pea nüüd hakkama lojaalsust ühele tolale lahti defineerima ja mingit sotsioloogilist uurimust tegema.

tulla väitma, et vanuses a la 20-23 on toimunud mingi ingli puudutus on ka kind of retarded kui kogu indiviidi ülejäänud tegevus (kasvõi see intervjuu) näitab vastupidist. Lepiks ehk sellega, et üks vend on tainas ja päris iga vend ka koondisesse kuuluma ei peaks. Individuaalne rehabiliteerimine ei toimu aga elus nii, et karjutakse mõnele õhtulehe vennale torusse, et "ma nüüd olen muutunud, aga vastik väike nihverdis seal koondise pukis ei taha sellest aru saada ning üleüldse võix ta oma telo arve ära maksta kui minuga rääkida tahab".

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Nõus plasticuga. Juurde võiks ju lisada, et mees tõmbas endale nüüd uuesti vee peale, kui soovitas peatreeneril endale uus telefon osta või vana ära parandada. Selliste väljaütlemiste pärast on mujal suured staaridki kutseta jäänud, rääkimata kellegist Vastsukist, kes, nagu keegi siin kirjutas, sai platsile viimati oktoobrikuus.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Martin mõnus tola muidugi. Tuleb arutellu ja hakkab lihtsalt needeldama. Tuletan meelde, et teemapüstituseks on üks sibul (jah just nii) versus eesti koondis. Kui Martin arvab, et kandidaadi eelnevad tegevused ei ole piisavad argumendid (et meelsus oleks teada, siis minu jaoks on), siis vaba mees ja vaba maa. Loodan, et ei pea nüüd hakkama lojaalsust ühele tolale lahti defineerima ja mingit sotsioloogilist uurimust tegema.

tulla väitma, et vanuses a la 20-23 on toimunud mingi ingli puudutus on ka kind of retarded kui kogu indiviidi ülejäänud tegevus (kasvõi see intervjuu) näitab vastupidist. Lepiks ehk sellega, et üks vend on tainas ja päris iga vend ka koondisesse kuuluma ei peaks. Individuaalne rehabiliteerimine ei toimu aga elus nii, et karjutakse mõnele õhtulehe vennale torusse, et "ma nüüd olen muutunud, aga vastik väike nihverdis seal koondise pukis ei taha sellest aru saada ning üleüldse võix ta oma telo arve ära maksta kui minuga rääkida tahab".
    Väga täpne. Ma pean seda Eesti jalgpalli probleemide pingereas kohale umbes miljon. Täiesti suvakas personaaliaotsus. Kuid samas ei saa salata, et mulle pakub huvi just selle keeldumise defineerimine, sest koondis (või Flora vms) on vene kutte täis ja päris huvitav on siinset arvamust ja kirjeldust sinna peegeldada. Selles vallas tundub, et peaasi, et suu kinni hoitakse, siis on okei. Aga taipohh, mingi venelane ütleb, et Putin on nagu nitševoo, siis on kõik perses.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

luban endal jääda endiselt arvamusele, et noormees, kes rossija dressis rahvusstaadioni ümbruses ringi pedaalib, netis kuldse vene kotkaga butsadega edvistab, georgi lintide ja spasibo deduška plkatitega sotsiaalmeedias esineb, intervjuusid eesti meediale inglise keeles jagab, samas keeles kaotuste puhul koondist tambib, eesti rahvusest koondise peatreeneriga ülbitseb, ja kohalikku meediat temast tak kak nado kirjutama õpetab, ei kuulu eesti rahvuskoondisesse.

olen koplis ja lasnamäel kasvanud ja tean, et sellistest pikemas vaates meie riigile rõõmu ei ole ))

Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Väga täpne. Ma pean seda Eesti jalgpalli probleemide pingereas kohale umbes miljon. Täiesti suvakas personaaliaotsus. Kuid samas ei saa salata, et mulle pakub huvi just selle keeldumise defineerimine, sest koondis (või Flora vms) on vene kutte täis ja päris huvitav on siinset arvamust ja kirjeldust sinna peegeldada. Selles vallas tundub, et peaasi, et suu kinni hoitakse, siis on okei. Aga taipohh, mingi venelane ütleb, et Putin on nagu nitševoo, siis on kõik perses.
    Jah, nii lihtne see ongi - imetle Putinit, Stalinit või keda iganes aga hoia vähemalt suu kinni. Küllap on koondises teisigi mehi, kes rohkemal või vähemal määral arvavad sama aga nemad saavad teatud asjus vait oldud ja nendega ka probleemi pole.

Muurek võttis asja muidugi tabavamalt kokku.

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Aga taipohh, mingi venelane ütleb, et Putin on nagu nitševoo, siis on kõik perses.
    Tegelikult ju natukene ongi.
    Mu naabrimees võib sedasi arvata. Ja ma ei saa seda talle pahaks panna. Aga sinises särgis...
    Teen tapeeti.
    Kui hunt su sõpra tagumikust närib. Ei pruugi ta tegelikult teie kummagi vaenlane olla.
    Lihtsalt tal on vaja seda teha.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

ei ole küll jüri lina veendunud õpilane, kuid kõlab õigepisut õõnsalt, kui riigi suuruselt teise-kolmanda päevalehe suur valge pealik evib ja publitseerib, kas suuremates või väiksemates sootsiumites, sellisttüüpi tõekspidamisi )

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

ei ole küll jüri lina veendunud õpilane, kuid kõlab õigepisut õõnsalt, kui riigi suuruselt teise-kolmanda päevalehe suur valge pealik evib ja publitseerib, kas suuremates või väiksemates sootsiumites, sellisttüüpi tõekspidamisi )
    Suuruselt esimese-teise.

Et siis põmst ikka nii on õige:

Eestlane koondises võib öelda, et Putin on äkki okei, kuid venelane koondises ei või. Nojah.

Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Paha lugu jah. Mine või virgiinialastele kurtma.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Üks Eesti sportlane esindas Soome noortekoondist ja nüüd tahab Eestit esindama hakata. Loomulikult ei saa sellist meest võtta, sest ta on ju reetur ja kindlasti rikub meeskonna sisekliimat.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ja milline eestlane seda ütleb?
    Ka eestlaste seas on olnud vendi, kes treeneriga pahuksis ja on nemadki kutse alt vabad olnud, seniks kuni on plõksimine või misiganes distsipliiniprobleem oma lahenduse saanud. Seda eelkõige mängija initsatiivil ning teemade sirgeks vaidlemise teel.
    Täiesti arusaamatu on see eesti200 lollplakati paralleel - mis see siia puutub? Nii võiks ju asja ka teistpidi keerata, venelane võib omada mistahes tõekspidamisi, olgu need kui tahes vastuolus meie ja koondiseväärtustega aga oma koha peab meeskonnas ikka saama, muidu on segregatsioon! Kõlab nagu üks hea " lääne väärtus" kunagi
    Me räägime Eesti rahvuskoondisest ja selle esindamisest. Siin tahate või mitte, on mõned reeglid ja neid reegleid tuleb austada. See mida seltsimees Bogdan korraldab ei lähe sellest sõelast ka pekstes ja punnitades mitte kuidagi läbi.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Eestlane koondises võib öelda, et Putin on äkki okei, kuid venelane koondises ei või. Nojah.
    ära kunagi vaidle demagoogiga. kõigepealt tõmbab ta su enda tasemele ja siis lööb sind kogemusega. )

ei mäleta, et keegi koondise eestlastest oleks kunagi reklaaminud, et putin ja tema šovinistlik agenda on okei, aga see selleks.
    kellelgi ei ole midagi kostja, zenjovi, dmitrijevi ega kellegi teise vastu omadest, kes ei presenteeri, ega heroiseeri veebis vaenuliku võõrriigi ja okupatsiooniga seonduvat sümboolikat, tahavad koondist esindada, ei tööta oma riigi vastu ja annavad intervjuusid eesti keeles.
    ei midagi ksenofoobset, aga kuigi sünnikoht on tallinn, ei ole taolise suhtumise ega hoiakuga mängija koht rahvuskoondises.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud