320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bogdan Vaštšuk (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Neonats vs. vene kultuuriruumis kasvanud inimese nägemus II msist on ju midagi muud.
    Sa vist ei taju üldse hetkel või mängid lolli.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Sa vist ei taju üldse hetkel või mängid lolli.
      Ma olen Venemaal ülikoolis käinud. Lisaks tean ka seda, et kuidas see IImsi heroiseerimine töötab. Et kui inimene on tegelikult koondisekohta väärt, siis ma ei näeks selles postituses küll midagi sellist, mis peaks olema blokeeriv nähtus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma olen Venemaal ülikoolis käinud. Lisaks tean ka seda, et kuidas see IImsi heroiseerimine töötab. Et kui inimene on tegelikult koondisekohta väärt, siis ma ei näeks selles postituses küll midagi sellist, mis peaks olema blokeeriv nähtus.
        Oleks paljudele inimestele, võiks öelda, et lausa enamusele kibe pettumus näha Eesti rahvuskoondise särgis mängijat kes levitab riigi sümboolikat, mis võtsid vägivaldselt õiguse eksisteerida Eesti Vabariigil ja kümnetel tuhandetel inimestel.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Oleks paljudele inimestele, võiks öelda, et lausa enamusele kibe pettumus näha Eesti rahvuskoondise särgis mängijat kes levitab riigi sümboolikat, mis võtsid vägivaldselt õiguse eksisteerida Eesti Vabariigil ja kümnetel tuhandetel inimestel.
          ma ei kiida seda sammu heaks, mis Bogdan tegi, aga seepärast teda hakata koondisest välja puksima, oleks võit ju Venemaa meediale.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            ma ei kiida seda sammu heaks, mis Bogdan tegi, aga seepärast teda hakata koondisest välja puksima, oleks võit ju Venemaa meediale.
            Noh, ei saa välja puksida sealt kus teda ei ole. Kogu vene meedia baltikumi suunalist ajupesu arvestades oleks see ka vist kõigest tilk meres.
            Ja kui selline olukord tekikski, siis ma usun, et ühe paariariigi õukonnameedia meeleheaks me ka mehi oma koondises hoidma ei hakkaks.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              ma ei kiida seda sammu heaks, mis Bogdan tegi, aga seepärast teda hakata koondisest välja puksima, oleks võit ju Venemaa meediale.
              Õnneks tal pole koondise jaoks kvaliteeti. Levadia eest eelmine aasta ja tänavu nähtu põhjal ikka väga kehvad esitused.

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Õnneks tal pole koondise jaoks kvaliteeti. Levadia eest eelmine aasta ja tänavu nähtu põhjal ikka väga kehvad esitused.
                No siis on ju poogen, käis mingi suva klemm kuskil kohas ja tähistas suvapäeva, las siis käis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Aga kas mõni poliitik võiks Georgi lindi, sirbi ja vasaraga lehvitada? Sõnavabadus ja värki.
                  Ivanova ja Oudekki said niimoodi parlamenti. Ses osas, et poliitikas avalikult teise narratiivi toetamine on riiklikult küsitav. Mingi jalgpalluri, kes siis teie sõnul koondisesse saamisele lähedal pole, kottimine samal teemal, on veidi liiga äärmuslik.

                  Kommentaar


                    Mõnu, kas te Klenskit pole omale tööle kutsunud? Kui pole, siis miks? Oskab lisaks isegi eesti keelt väga hästi ju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Koondis on jalgpalli parlament. Kui tahab niisama mängida, kütku aga, kedagi ei koti. Eks igal riigil ole oma Artjom Rudnev - kusjuures huvitav on see, et lätikeelses wikipedias on Rudnevi kohta kirjas "vene rahvusest Läti jalgpallur". Ei teagi, et kellegi teise puhul oleks nii selget vahet tehtud, esimese hooga tsekkasin Deco, Diablo Costa, Marcos Senna ja Mauro Camoranesi wikilehti.
                      Ma pole kindel, kas saan mõttekäigust aru, aga Renan Bressan? Fedor Černych? Või mõtled miskit muud tasandit? Millele ma pihta ei saa
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ivanova ja Oudekki said niimoodi parlamenti. Ses osas, et poliitikas avalikult teise narratiivi toetamine on riiklikult küsitav. Mingi jalgpalluri, kes siis teie sõnul koondisesse saamisele lähedal pole, kottimine samal teemal, on veidi liiga äärmuslik.
                        Shh Oudekki oli mu õppejõud, andis Poliitika Filosoofiat

                        Kommentaar


                          Ma ei otsinud neid.
                          Neid ma lihtsalt tedsin.

                          Juu olen miskitpidi loll.
                          See ei üllata muidugi kedagi

                          Algselt postitas Stok
                          Äkki leiad mõne portugalikeelse katarlase ka meile?



                          Kui siin "Oudekki ja mina" teemaks läks, siis ma olen Killuga samast pudelist Grantsi joonud ja jooksmisest rääkinud. Aga see võis olla umbes 1997 või nii.
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            Iga jalgpallist jagava inimese jaoks ongi tegu suvalise võlliga aga Bogdan ju on pisarsilmi( oi, nüüd te küll liialdate foorumlane!) selgitanud, et ei mõelnud oma varasemate tempudega midagi halba, Reim oli lihtsalt lolle oste teinud telefonioperaatori juures ja Eesti koondise esindamine oleks au, ma toonitan AUASI iga jalgpalluri, nii ka tema jaoks!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Veel üks koondislane tugavasse liigasse. Peab meeldima!
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Loodan et murrab läbi seal, probleemidele vaatamata on Bogdan üks mu lemmikuid jalgpallureid ja stiili poolest üpris erinev (üldse need kes Inglismaa mänginud palju nahaalsemad). Edu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X