320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bogdan Vaštšuk (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Püha lihtsameelsus! Tibla tundmisega on osadel foorumlastel vägagi kehvad lood.
    Reim alati on tubli mees...
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      See mehejutu ajamine ja asjade klaariks rääkimine võivad nähtavasti kõvasti iseloomu taha jääda. Miskipärast suudan ennast väga hästi Vaštšuki asemele mõelda: mitte üldsegi tavapäratu kutse tagasilükkamise tulemusena oled mitu aastat hiljem enda meelest ebausalt justkui eluaegne paaria. Ja kui enda vastupidistele kinnitustele vaatamata tunned, et jõupositsioonil olev osapool sind ikka vananenud või moonutatud faktide põhjal ründab, siis tekib küll tahtmine keskmist sõrme näidata. 23-lt kindlasti.

      Ja Eesti koondise kasutamine enda karjääri edendamiseks - mees on ilma igasuguse koondiseta praegu tõsiseltvõetava jalgpallimaa tippklubis, samal ajal kui koondise raudvarad kuskil Korvatundrus istuvad. Ei tundu ju väga pädevat. Magusat lepingut oleks tõenäoliselt targem saada Putinit kiites.

      Ja pidev tiblaks sõimamine selle eest, et kunagi sai Aljoša juurde nelke viidud ja Venemaa või Vene koondise vastu sümpaatiat näidatud ajal, mil meie Eesti poliitikas on täiesti austatud ja isegi kiidetud neointerrindelased, kes iga päev rahvusriigi hävitamisest rääkides endal märjaks ajavad(aga seda eesti keeles!) - no ma ei tea.
      Reim on siin mitmes intervjuus kurtnud lollide ja ründavate netiommentaatorite, eraldi ka soccernetlaste üle. Loodan väga, et Vaštšuk siia kunagi ei satu(jahjah, ta ei oskaks siia nemtskami bukvami jõudagi ja ei saaks millestki aru, hihii-hahahaa).
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Jormma Vaata postitust
        Vastsuki kvaliteedis ei maksa kahelda sest ründajatest mängib kõige tugevamas konkurentsis. Samuti taktikaliselt on meie koondise puhul alati räägitud et vaja on targetmanni ja kui Bogdan ei ole täpselt seda tüüpi mängija siis andestage mulle. Kivi koondise kapsaaeda.
        Sinu mõtete tõsiseltvõetavus on täielik null, kui sa ei tea isegi seda, mis positsioonil mees mängib.

        Ja kui juba mängimisest juttu, siis viimati käis mees ametlikus võistlusmängus väljakul oktoobri alguses.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Jormma on sama suur jalgpalliekspert nagu Toomas Tõniste on inglise keele filoloog.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Jormma on sama suur jalgpalliekspert nagu Toomas Tõniste on inglise keele filoloog.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Sinu mõtete tõsiseltvõetavus on täielik null, kui sa ei tea isegi seda, mis positsioonil mees mängib.

              Ja kui juba mängimisest juttu, siis viimati käis mees ametlikus võistlusmängus väljakul oktoobri alguses.
              Selleasemel et kontekstist lõik välja rebida ja kõigele mis ütlesin vesi peale tõmmata tuleks pöörata tähelepanu sellele et koondise mõistes ründaja positsioonile pakub konkurentsi tihtipeale ka keskvälja, ääre või isegi kaitsemängija (tamm)...
              Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

              Kommentaar


                saan aru, et jalkafännid on tihtipeale veidi lineaarse mõtlemisega, aga loodan, et te tõesti ei arva tõsiselt, et koondisesse peaks kutsuma selgelt eestivaenuliku ja umbkeelse jorsi, kes oma varasemate tegude (vene lipuga putsad, u21 mitteesindamine, üheksanda mai ovatsioonid, eesti koondise naeruvääristamine, mõningatel andmetel rossija dressipluusis ringipatseerimine ja muu sarnane) valguses ja nüüdse suurvene-imperialismi stiilis plõksimisega peatreeneri suunas, oleks selgelt koondise kliimat lõhkuv vant.

                ma ei tea, kas ta kaalus vahepeal venemaa koondise esindamist, kodakondsuse võtmise teel, aga hetkel tundub pigem sedamoodi, et bogdan on välja nuputanud, et eesti koondise esindamine võiks avada talle uusi shansse isiklikus karjääris.

                Kommentaar


                  Algselt postitas muurek Vaata postitust
                  saan aru, et jalkafännid on tihtipeale veidi lineaarse mõtlemisega, aga loodan, et te tõesti ei arva tõsiselt, et koondisesse peaks kutsuma selgelt eestivaenuliku ja umbkeelse jorsi, kes oma varasemate tegude (vene lipuga putsad, u21 mitteesindamine, üheksanda mai ovatsioonid, eesti koondise naeruvääristamine, mõningatel andmetel rossija dressipluusis ringipatseerimine ja muu sarnane) valguses ja nüüdse suurvene-imperialismi stiilis plõksimisega peatreeneri suunas, oleks selgelt koondise kliimat lõhkuv vant.

                  ma ei tea, kas ta kaalus vahepeal venemaa koondise esindamist, kodakondsuse võtmise teel, aga hetkel tundub pigem sedamoodi, et bogdan on välja nuputanud, et eesti koondise esindamine võiks avada talle uusi shansse isiklikus karjääris.
                  Inimene on teadupärast võimeline oma seisukohti muutma. Ennem kui talle ei anta võimalustki, ei saa kindlalt väita, et ta koondise sisekliimale kuidagi halvasti mõjuks. Ta on ilma koondiseta kaugemale jõudnud kui ükski teine koondislane(v.a Klavan). u21 koondise kutsest ütles ta ju ära vigastuse pärast, aga seda tõlgendati kohe soovi koondist mitte esindada. Butsade asi oli ju nooruse lollus ja selle eest ta ka vabandas. Kuidas ta on koodist naeruvääristanud? See kui ta ütles Leeduga mängu järel ausalt välja kuidas asjad on?

                  Kommentaar


                    päriselt?
                    kutsume koondisesse ja riietame sinisesse särki antipatrioodi, kelle viimased väljaütlemised on, et 'ei taha esindada eestit, mis minu kohta sellist sitta ajab' ja 'peatreener parandagu oma telefon ära'?
                    nooruse lollus või mitte, aga meelsus ja suhtumine, mis on kodust ja kasvukeskkonnast juurdunud, elu jooksul ei muutu. 23-aastane inimene peaks aru saama, mida ta ütleb või teeb või mis eestlastele ajaloolistel või muudel põhjustel korda läheb.

                    ma ei tea, mis see täpselt olema peaks (arusaadav ja eestikeelne kommunikeerimine, et esindab koondist tingimusteta, selgitamine, vabandamine..), aga kui midagi diametraalselt ei muutu, siis mina mingit viiendat kolonni eesti koondises näha ei taha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                      Ta on ilma koondiseta kaugemale jõudnud kui ükski teine koondislane(v.a Klavan).
                      Moment nüüd. Kas sa tahad öelda, et koondist esindamata jõudnud nii kaugele või eesti jalgpallurina üldse? Et nagu tuleb Klavan ja siis tüki tühja maa järel Vastsuk?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        võibolla on asi minu asjatundmatuses, aga ma ei ole kindel, kas 12 väravat ründaval poolkaitsjal kolme aasta jooksul lätis ja varumehena laenulolek bulgaaria kolmandas klubis, mis euroopas kunagi midagi saavutanud ei ole, on ikka nii kõva sõna, et mängijat iga hinna eest ja põhimõtteid silma kinni pigistades eirates, koondisesse meelitada.

                        Kommentaar


                          Kas ei pääsenud see Bogdan Bulgaariasse tänu Riia treenerile, kes ta kaasa võttis, paar korda proovis ja siis loogiliselt varupingile saatis. Nii mõnigi meie mees on ilma koondise abita kaugemale jõudnud. Kasvõi Austraaliasse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ta vist mõtles praeguseid koondislasi. Et on kõikidest praegustest üle, v.a. Klavanist, seejuures koondist esindamata. Ma sellele alla ei kirjutaks.
                            Kus ma ütlesin, et on kõikidest koondislastest üle? Ma ikka mõtlesin liigat ja klubi taset, aga kui sellest ei taheta aru saada siis pole midagi teha.

                            Kommentaar


                              Riia ei ole väga kaugel
                              Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                              Ta on ilma koondiseta kaugemale jõudnud kui ükski teine koondislane(v.a Klavan).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas muurek Vaata postitust
                                võibolla on asi minu asjatundmatuses, aga ma ei ole kindel, kas 12 väravat ründaval poolkaitsjal kolme aasta jooksul lätis ja varumehena laenulolek bulgaaria kolmandas klubis, mis euroopas kunagi midagi saavutanud ei ole, on ikka nii kõva sõna, et mängijat iga hinna eest ja põhimõtteid silma kinni pigistades eirates, koondisesse meelitada.
                                Ma proovisin mõelda ja päris otseselt välja ei mõelnud. Mis põhimõtteid?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X