320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bogdan Vaštšuk (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Sama hästi võiks Valeri Karpinil oma teema olla.
    Võiks, poleks midagi imeliku selles.

    Kommentaar


      Tegelikult on ka see alamfoorumi nimi ise lingvistilisi vastuolusid täis isegi Vaštšuki, Karpinit jms arvestamata. Nt ei ole Sergei "mitteestlasest Eesti kodanikul" Pareikol ametlikku õigust oma teemale Eestlased välismaal" foorumis

      Kommentaar


        Viimases mängus Lokomotiv Plovdivi vastu sekkus vahetusest 20 minutiks. Palli sai puudutada vaid korra, kuid suutis Levski ühe ohtlikuma olukorra tekitada. Üldiselt Levski mängis väga kehvasti, omades esimesel poolajal vaid üht võimalust.

        Levski pole ainus tugev sats, kes Lokomotiv Plovdivi otsa komistanud. Viimased on võitnud nüüdseks ka Ludogoretsit võõrsil ja oma linnarivaale Botev Plovdiv, eelmise aasta 5. koht.

        Kommentaar


          Kuidas Bogdanil siis antud hetkeks selle eesti armastusega on? On oma suhtumist muutnud või endiselt Aljosa usku?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Kuidas Bogdanil siis antud hetkeks selle eesti armastusega on? On oma suhtumist muutnud või endiselt Aljosa usku?
            Eile ütles Eesti koondise peatreener Martin Reim, et kui Bogdan Vaštšuk tahab jälle Eesti koondise särki kanda, siis initsiatiiv peab tulema tema poolt. Nüüd ongi Läti kõrgliigas Riia FC eest kaheksa väravat löönud noormees oma soovi kõva häälega välja öelnud.

            Tolles loos kommenteeris ka putsade lugu.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Kuidas Bogdanil siis antud hetkeks selle eesti armastusega on? On oma suhtumist muutnud või endiselt Aljosa usku?
              Mis siin enam heietada. Selge on see, et teda ei kutsuta koondisse ja kõik.

              Kommentaar


                Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                Mis siin enam heietada. Selge on see, et teda ei kutsuta koondisse ja kõik.
                see oleks üsna rumal, noortekoondises on ju mänginud.

                Kommentaar


                  Saaga sai täna hoogu juurde.

                  Reim:

                  Eks me ikka jälgime, mida ta teeb, aga nagu ütlesin, peab seal toimuma väga suur muutus. Ta peab mänguliselt olema hea. Tean, et ta oli ka vigastatud vahepeal, aga ... Hetkel ma ei näe, et ta peaks olema koondise juures, aga kindlasti ei ole ka nii, et see on Vaštšuk ja me üldse ei vaata, millega ta tegeleb. Hoiame silma peal. Kui ta suudab mänguliselt tõestada, et on väga vajalik Eesti koondisele, siis saab edasi vaadata.

                  Ütlen ka, et see peab olema sees (koputab südamele - I. L.). Ei ole see, et olen jalgpallur. Oli aeg tagasi, kus artikleid oli selle kohta (et Vaštšuk tahab Eestit esindada - I. L.), aga mul on otsene telefonikõne, kus ei soovita esindada Eesti koondist, U21-te. Aktsepteerin seda. Me ju näeme ka, mis sotsiaalmeedias on olnud, mida enam küll ei ole üleval.

                  Kui koondisel on mingid mängud halvasti läinud, on tõmmatud omaltpoolt vett peale, isegi Soccernetis on need artiklid vist üleval olnud. See näitab mingisugust meelsust. Kui see on muutunud, siis see, et kuskil öeldakse, et nüüd tahan ... Telefoninumber on mul avalik ja kokku võime alati saada. Kõik mängud, kus mängime, on lahingud. Seal pead sa usaldama, et mees selja taga on selline, kes on valmis vere välja mängima ja annab endast kõik.

                  Ma ei välista Vaštšuki osas midagi, aga siin tuleb tahtmist oma käitumise, oleku ja mänguga näidata.

                  Vaštšuk:
                  Ma ei tea, millest ta räägib. Ma pole temaga pärast 2015. aastat rääkinud ja ma ei öelnud, et ma ei taha Eestit esindada. Ta peaks uue telefoni ostma või praeguse ära parandama.

                  Olen sellest olukorrast väsinud. Tahan Eestit esindada, aga mitte sellist Eestit, kes minu kohta sitta ajab. Eesti meedias ei ilmu minu kohta kunagi positiivseid uudiseid. Mis mul öelda? Kui nad ei taha, et ma Eestit esindaks, siis helistagu ja öelgu. Ma ei hakka seepärast nutma, ma lepiksin sellega ja läheksin eluga edasi. Mind ei huvita, mida inimesed arvavad, ma räägin tõtt. Soovin Eesti koondisele palju edu.

                  Ma lihtsalt ei mõista. Mängin suures Bulgaaria klubis ja tema kutsub koondisse Eesti liiga mängijaid ning välismaalt neid, kes ei mängi minust paremates klubides. Aga see on tema probleem, mitte minu.
                  Last edited by Kasper; 08.01.19, 17:04.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Selle asemel, et Reimile helistada ja asi ilusasti viisakalt ära klaarida otsustas siis seda teed minna. Ilmselgelt Reimi koondisesse tal tänasest enam kindlasti asja pole. Rumal kutt.

                    Ilusti sõimab kogu koondist ka kuigi sellest telefonikõnest rääkis ainult Reim ise. Millegi pärast kaldub vist igaüks rohkem Reimi usaldama.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Saaga sai täna hoogu juurde.

                      Reim:



                      Vaštšuk:
                      Reimi jutt ka vaheke naljakas ikka. Huvitav, peale millist koondise mangu hagu pani ? Jaa kas ta peab ise helistama ja ennast koondisesse pakkuma kuna vigastusele viidates on korra noortekoondisest loobunud ?
                      Ilmselt häirib see Venemaa trikolooriga putsa mis netti postitati ja mis vist oli saadetud kellegi venelasest sobra poolt kui öieti mäletan? Kui see hinge narib vaatamata mehe sonadele siis kull veidi veider. Kui Milner saadab Klavanile Inglismaa lipuga putsa ja Klavan selle kuskile ules postitab ja paneb kirja nt. Go England vms. siis vötame teda kui Inglismaa meelne kes ei anna endast sada prossa? Väga imelik teema ja ootaks kindlaid fakte Reimi jutule.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Huvitav, peale millist koondise mangu hagu pani?
                        Inglismaal palliv ning Eesti noortekoondisi esindanud Bogdan Vaštšuk avaldas pärast Eesti 0:2 kaotust Leedule ka oma nukrat meelt, nimetades allajäämist lausa šokiks.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Muu jutt muuks jutuks, ega ju täpselt ei tea, mida keegi ütles. Aga kas see, et mängija ütleb peale kaotusmängu Leedule "Me* oleme kehvad" on üks osa meelsuse näitamisest? Et kui peale kaotusmängu Leedule peaks mängus mitteosalenud Kostja intervjuus Sääritsale ütlema "Me oleme üsna kehvad", siis on see ka kuidagi meelsuse näitamine ja Reim kutsuks mängija vaibale?

                          * jep, antud kontekstis on vist see oluline, et ta nimetab Eestis koondist "meie". noh, peaks veitsa vist isegi positiivne olema vms?

                          Kommentaar


                            Räägib Vaštšuk üldse eestikeelt? On meil üldse vaja mingisugust umbkeelset Lepmetsa kõrvale veel koondisesse?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                              Räägib Vaštšuk üldse eestikeelt? On meil üldse vaja mingisugust umbkeelset Lepmetsa kõrvale veel koondisesse?
                              Lepmets ei peaks umbkeelne olema?
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Peale emmis mängu tehtud postitus, mis otseselt ei ole ju halvustav. Fännina ma saan sellisest postitusest aru. Isegi vahest peale kehva mängu on selline tunne, et me oleme täiesti umbluu vennad ja räusanud siin. Aga ega ma sellepärast Eesti vastu oleks või veel enam mõne muu riigimeelne. Ma usun, et iga koondislane on ikkagi ka fänn. Lisaks nagu keegi välja tõi ta ütles "meie". Venemaa ei mänginud ju Leedu lödipükstega. Iseasi kas koondise vaateväljas olev jalgpallur peaks selliseid postitusi tegema. Aga seda võtta pöhjust solvumiseks tundub natuke naeruväärne. Ons ta kunagi noortekoondises näidanud, et ta ei taha joosta vöi meelega möödalöönud vms ? Ega ma ka ei tea. Kui on siis muidugi.

                                Mulle jääb selle keissi puhul lihtsalt mulje, et Vastsuki jaoks on ainus võimalus süüdi vöi mitte, põlvili roomata Reimi uksetaha ja vabandada selleeest, et ta vigastatuna? koondisesse ei tulnud.

                                On Lepmets nii umbkeelne ? Mul kuskilt meelde jäänud Pohlaku jutust, et koondisesse pääsemise üks punkt on ka Eesti keele oskus. Või on mul hallukad. Või see siis enam ei kehti ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X