320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bogdan Vaštšuk (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meelsuse näitamine? Pigem on tegu reaalsusega. Kui kostja sellise inteka annaks, kas siis oleks ka tema ka venemeelne? Reimi antud intekas on muidugi ka naljanumber.

    Kommentaar


      Algselt postitas NuFc Vaata postitust
      Reimi antud intekas on muidugi ka naljanumber.
      Reim vähemalt ei postita 9. mail sotsiaalmeediasse suuri võitu tähistavaid bännereid.

      Kommentaar


        Statistika ütleb, et koondise puhastest eestlastest mängijatest ka keegi on padu EKRE toetaja ja keegi on Putini fänn. Otsime välja ja neid ka enam koondisse ei võta?

        Kommentaar


          Algselt postitas magicm Vaata postitust
          Reim vähemalt ei postita 9. mail sotsiaalmeediasse suuri võitu tähistavaid bännereid.
          jep. sealt hakkas see lumepall veerema. ma seda väga " olin loll " juttu ei usu. kui sa suudad teada, mis 9 mail toimub ja sellega esineda sotsiaalmeedias noorena, tead sa ka mis on tulemus hiljem.

          Kommentaar


            Ei olnud ju väga kaua aega tagasi seegi kui Florat ja noortekoondisi regulaarselt esindav seltsimees Sorga kerges skandaalis oli seoses Aljoša kujuga. Nüüdseks ilmselt pildid sotsiaalmeediast kustutatud. Sellist tõrjumist, nagu Vaštšuki puhul miskipärast ei täheldanud ei siis ega veel vähem hetkel. Kui sellised asjad meile ei sobi, siis peaks olema nulltolerants kõikidele venemeelstele jalgpalluritele, mitte valikuliselt, et kes kus mängib.

            Sportlikult ei ole küsimustki, et Vaštšuk peaks võimaluse saama vähemalt sõpruskohtumistes, ilmselt enamatki, aga paraku on mõlemapoolne kommunikatsioon piinlikul tasemel.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              keegi on padu EKRE toetaja ja keegi on Putini fänn.
              Kas see mitte üks ja sama asi ei ole.

              Kommentaar


                foorumiklassika

                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kanakari vs Vaštšuk
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Väga raskelt seeditav lugu. Noor(palju ta oli siis, 18? 19?) jalgpallur annab noortekoondise peatreenerile teada, et tead, mul vigastusega mure ja ei saa kaasa lüüa. Peatreener tõlgendab seda kõvahäälselt kui põhimõttelist ja igavest selja keeramist Eesti koondisele.
                  Üldisema Eesti-vastasusena tõlgendatakse ka 9. mai tähistamine (muuhulgas ka)sotsiaalmeedias.
                  Lisaks kaunistab noormees enda putsasid mingil hetkel Vene lipuga.

                  Olgu, eeldame kõige halvemat ja võtame tõena, et mees tõesti valetas vigastuse kohta ja näitas muidu üles lugupidamatust meie võimsa (noorte)koondise suhtes.
                  Nüüd, mitu aastat hiljem on mees kinnitanud vägagi kõlavalt enda soovi koondist esindada, enda armastust Eesti vastu ja kahetsenud isegi neid venemeelsuse väljendusi. Aga ikkagi on mees väljaheidetu seisuses.

                  Ma saan aru, et siin on kõik võitlevad ateistid ja kristlikku andestust pole mõtet mainida, aga nii palju võiks ikkagi inimlikku mõistmist olla, et aru saada, et isegi täiskasvanud intelligentsed inimesed korrigeeriad elu jooksul enda vaateid ja ütlevad teatud seisukohtadest lahti. Saati siis veel noor jalpalluri!)!
                  Ma ausalt ei kujuta ette, mida Bogdan praegu tegema peaks. Roomama pisarsilmil šokolaadi ja lilledega Reimi ukse taha ja anuma andestust? Paluma uut võimalust ja lubama, et ta on muutunud mees ja enam iial selliseid vigu ei korda? Süüdistab enda eksimustes enda moraalset arenematust ja palub võimalust Reimi toel inimeseks ja meheks kasvada? Võis mis need “väga selged sammud” peaksid olema, mida siin nt Järvela on maininud?
                  Parajalt eidelik mulje jääb.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                    Väga raskelt seeditav lugu. Noor(palju ta oli siis, 18? 19?) jalgpallur annab noortekoondise peatreenerile teada, et tead, mul vigastusega mure ja ei saa kaasa lüüa. Peatreener tõlgendab seda kõvahäälselt kui põhimõttelist ja igavest selja keeramist Eesti koondisele.
                    Üldisema Eesti-vastasusena tõlgendatakse ka 9. mai tähistamine (muuhulgas ka)sotsiaalmeedias.
                    Lisaks kaunistab noormees enda putsasid mingil hetkel Vene lipuga.

                    Olgu, eeldame kõige halvemat ja võtame tõena, et mees tõesti valetas vigastuse kohta ja näitas muidu üles lugupidamatust meie võimsa (noorte)koondise suhtes.
                    Nüüd, mitu aastat hiljem on mees kinnitanud vägagi kõlavalt enda soovi koondist esindada, enda armastust Eesti vastu ja kahetsenud isegi neid venemeelsuse väljendusi. Aga ikkagi on mees väljaheidetu seisuses.

                    Ma saan aru, et siin on kõik võitlevad ateistid ja kristlikku andestust pole mõtet mainida, aga nii palju võiks ikkagi inimlikku mõistmist olla, et aru saada, et isegi täiskasvanud intelligentsed inimesed korrigeeriad elu jooksul enda vaateid ja ütlevad teatud seisukohtadest lahti. Saati siis veel noor jalpalluri!)!
                    Ma ausalt ei kujuta ette, mida Bogdan praegu tegema peaks. Roomama pisarsilmil šokolaadi ja lilledega Reimi ukse taha ja anuma andestust? Paluma uut võimalust ja lubama, et ta on muutunud mees ja enam iial selliseid vigu ei korda? Süüdistab enda eksimustes enda moraalset arenematust ja palub võimalust Reimi toel inimeseks ja meheks kasvada? Võis mis need “väga selged sammud” peaksid olema, mida siin nt Järvela on maininud?
                    Parajalt eidelik mulje jääb.
                    Vaatenurgad:

                    1. Kutt oli alaealisena venemeelne, nüüdseks on sellest väga selgelt lahti öelnud ja soov on koondist esindada.(Paralleel on Beglarishviliga täiesti olemas, esindas viimanegi veel 3 aastat tagasi "Georgia" koondist)Ühte aetakse kaikaga koondisesse ja teist mitte. Kivi koondise kapsaaeda.

                    2. Kutt ütles koondisele ajutiselt ära et ei saa seda esindada ja juba teist aastat avaldab selget soovi seda esindada.(Paralleel täiesti olemas olema Sappineni näol kes hiljuti ei esindanud koondist sest pidi klubis kohanema)Viimase puhul eeldasid veidral kombel koondise tüürijad juba ise et mees vajab aega kohaneda. Kivi koondise kapsaaeda.

                    3. Kutt ütles et ei soovi koondist üldse mitte esindada.
                    Vastsuk väidab et sellist kõne pole olnud ja Reim et tal on olemas lausa salvestus.
                    Aga kui salvestus on olemas miks hoitakse seda kui reliikviat. Kivi koondise kapsaaeda.

                    4. Reimi ja Vastsuki vahel on vimm. Vimm sai alguse sellest et Reim ütles meedias et Vastsuk ei soovi koondist esindada.Nüüd kui vimm on juba tekkinud, kes peaks kellele helistama ? See kelle käes on ohjad või see kellele tehti ülekohut. Kivi koondise kapsaaeda.

                    5. Koondise 2-3 ründajana nähakse kedagi teist taktikalistel või kvalitatiivsetel põhjustel. Vastsuki kvaliteedis ei maksa kahelda sest ründajatest mängib kõige tugevamas konkurentsis. Samuti taktikaliselt on meie koondise puhul alati räägitud et vaja on targetmanni ja kui Bogdan ei ole täpselt seda tüüpi mängija siis andestage mulle. Kivi koondise kapsaaeda.

                    Vaata mis nurga alt tahad, ikka läheb kivi koondise kapsaaeda.
                    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                    Kommentaar


                      Ma küsiks nii, et kas koondisel on vaja sisekliima lõhkujaid? Seninähtu põhjal ütleks küll, et viga on endiselt mängija poolne, mitte Reimi poolne. Kui ta pole 2015 aastast Reimiga rääkinud - olgu põhjuseks siis kas vigastus, mitte esindamine vms, siis Martin Reimi telefoninumbri sebimine ja talle ISE helistamine on kindlasti üks kõige lihtsamaid asju. Kui ta loodab veel, et tema poolne pöördumine meedias talle koondisekutse toob, siis edu talle.

                      Kommentaar


                        Vaštšuki eiramine on seda arusaamatum, sest sarnaselt Vaštšukiga ütles ju ka Liivak toona noortekoondise kutsest ära. Kui Reimil on salvestus kus Vaštšuk annab selgelt mõista, et ei taha koondist esindada, siis ladugu see letti, et ka ajakirjaniud seda kuuleks.

                        Kommentaar


                          Mis te tõesti usute, et ta peab Eesti esindamist auasjaks? Läheb jookseb kodumaa eest ninast vere välja? Ma tõesti kahtlen selles. Pigem on soov saada koondisse tingitud sellest, et edendada oma karjääri.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Ma küsiks nii, et kas koondisel on vaja sisekliima lõhkujaid? Seninähtu põhjal ütleks küll, et viga on endiselt mängija poolne, mitte Reimi poolne. Kui ta pole 2015 aastast Reimiga rääkinud - olgu põhjuseks siis kas vigastus, mitte esindamine vms, siis Martin Reimi telefoninumbri sebimine ja talle ISE helistamine on kindlasti üks kõige lihtsamaid asju. Kui ta loodab veel, et tema poolne pöördumine meedias talle koondisekutse toob, siis edu talle.
                            Miks ta peaks ise helistama ja manguma koondise kutset? Nii asjad ju tavaliselt ei käi.... Reim peaks temale helistama ikka.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Uus treener, uus võimalus.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Koondisekutset ei pea manguma, aga kui sa tunned, et peatreeneril on su kohta mingi ekslik arvamus tekkinud, siis maailma üks lihtsamaid asju võiks ju olla ise peatreeneriga ühendust võtta ja öelda, et kuule, sorri, siin on nüüd mingi kamm - räägime asjad selgeks. Mitte jaurata ajakirjanduse vahendusel, et ärge ajage sitta ja ma siis ei tulegi.

                                Jah, võib-olla on ka Reim siin millegagi puusse pannud, aga olles temaga elus mõned korrad ikka kokku puutunud, siis julgeks öelda, et väiklus on küll üks suhteliselt viimaseid asju, mida annab talle süüks panna. Muide, nüüd lennujaamas Vaštšukist rääkides võttis ta ise ilma küsimata üles teema, et Deschamps jättis ka MM-koondisest mõned mehed välja ja valis teised, kes sisekliimale paremini mõjuvad. Ma arvan, et nutikas inimene oskab siit ise ka ridade vahelt lugeda. Ja kui see on põhjus, siis koondise koostab peatreener ja tal ongi oma valikuteks sajaprotsendiline õigus, nii Eestis kui igal pool mujal. Kindlasti on asju, mis jäetakse avalikkusele rääkimata, aga mille pealt otsused langevad, või arvab keegi tõesti, et Reimil ei ole Eesti kogu mängijatevalikust vägagi selget pilti ees ühes kõigi meeste plusside ja miinustega? Kindlasti on see selgem kui siinsetel foorumlastel. Ühtlasi ääremärkuse korras, et nõue, nagu Reim peaks nüüd ajakirjanikele oma sõnade kinnitamiseks mingi kõneeristuse vms avalikustama, on küll kindlasti üks jaburamaid asju, mida siit viimasel ajal loetud.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X