320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA Meistriliiga 2013/2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    pooldan kõikides liigades ühel ajal ja drafti aeg kivisse, seejärel broneerige see aeg 10 aastat ette

    Kommentaar


      #47
      Ehk kui te ei saavuta ühe liigagagi konsensust, siis üritate seda laiendada kolme peale? Jõudu!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
        Kas mõtlesid oma postitusega, et see võiks toimuda kõikides liigades samaaegselt? Siis siin ei näe ma mingit loogikat, et mis see juurde annab. Täna ei ole meil isegi reeglid kõikides liigades samad. Kui liiga leiab, et nendel saavad kõik draftida laupäeval või neljapäeval, siis oleks absurd sundida peale reedest aega.
        ma nüüd ei pea enam seda aastat silmas aga nagu ma eelpool mainisin, siis teisest küljest on absurd otsida igal aastal seda kuupäeva mis kõigile 20-le 100% sobiks ja mida nagunii kunagi ei juhtu. paika pandud kindla kuupäevaga saaks aastast aastasse arvestada ja vajadusel teha vastavad korrektuurid plaanidesse või drafti ettevalmistusse. muidu on nii, et kes kõige rohkem häält teevad, nende järgi muudetakse asju kuigi muudetu ei pruugi jälle kolmandatele enam sobida jne. selles suhtes on see doodle täna kuldne, et loeme hääled kokku ja asi vask.

        PS - mulle sobib iga aeg. kui te veel aru pole saanud. lihtsalt see on väsitav mis iga aasta toimub.

        Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
        Saan aru, et tööpäeviti soovitakse varem tuttu jõuda, aga kui soov tõsine, siis saab ka tööpäeviti 2ni ülal oldud. Või tahate väita, et pole isegi väiksema uneajaga tööle läinud. Ega kui enamus leiab, et reedel kell 8 on vankumatult parim aeg, siis mis mul muud üle jääb - ennegi livedraftist eemal oldud. Lihtsalt pakkusin välja kellaaja nihutamiseks, et saaksin minagi lõbust osa. Aga mis keelab reedel hiljem alustamast? Või naine nõuab kohustuslikku reedeõhtust kallistust Kui alustada reedel 22.00, siis paar esimest ringi kaotaks, aga miskit osa ikka saaks.
        mulle tundub, et Lord pani selle 21.00 siiski esialgseks kellaajaks sinna hääletusele, siin võib kindlasti veel tulla soove, et teeme hoopis 20.00või 20.30 jne. kellaajast kriitilisem otsus on vist siiski kuupäev enamustele.

        kui sa 22.00 jõuaksid just esimesteks roundideks kohale, siis ma näeksin mingit pointi küll, et ühe manageri pärast on teised 19 nii hilise ajaga nõustuks (siia käivad kindlasti ka juurde kompensatsiooniõlled eks) aga, et "miskit osa saaks"... sellega sa hääli juurde ei püüa

        NB - tuletan veel meelde ka võimalust, et Yahoo laseb korraga sees olla vähemalt kahe konto alt ning on võimalus draftida ka sõbra eest. nii et kel häda käes see vaadaku ringi.

        PS2 - naise kohustuslik kallistus draftiõhtul?!?!?!

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas artz Vaata postitust
          pooldan kõikides liigades ühel ajal ja drafti aeg kivisse, seejärel broneerige see aeg 10 aastat ette
          lihtne bronn ju. "igal aastal oktoobri lõpus NBA hooaja eelne reede on draft."

          kusjuures, kas mitte enamus kordi meil see draft ei ole niiehknaa olnud lõpuks ikkagi sellel samal nädalavahetusel ja enamus kordadel reedel...? pole ju veel midagi juhtunud ja püramiid pole kokku kukkunud. murenemised kivis on olnud teiste põhjustega.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas SDK Vaata postitust
            lihtne bronn ju. "igal aastal oktoobri lõpus NBA hooaja eelne reede on draft."

            kusjuures, kas mitte enamus kordi meil see draft ei ole niiehknaa olnud lõpuks ikkagi sellel samal nädalavahetusel ja enamus kordadel reedel...? pole ju veel midagi juhtunud ja püramiid pole kokku kukkunud. murenemised kivis on olnud teiste põhjustega.
            Mis puudutab kellaaega, siis esimestes ringides saad enam-vähem mehe pre`ga ka kätte. Kohalolek muutub oluliseks just keskmistes ringides, kus tuleb valida sõltuvalt esimestest ringidest ning autodraft toob hunnikus samalaadseid mehi. Teate ju seda isegi.
            Seega kell 22.00 alustades oleks hiljem liitudes veel üsna reaalne normaalselt draftida.

            Reede kivisse raiumisega on ka ok, aga uskuge mind, et alati hakkame arutama teemal - kas võiks seekord muuta. See arutamine käib asja juurde. Samuti kellaaega ei peaks mitte kivisse raiuma.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas punger Vaata postitust
              Osalen kindlasti (Terror Squad).
              Aga...?

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas artz Vaata postitust
                pooldan kõikides liigades ühel ajal ja drafti aeg kivisse, seejärel broneerige see aeg 10 aastat ette
                Pooldan öeldut. Kõik liigad võiksid samal ajal draftida...üksmeel ei puutu asjasse - kui on kivisse raiutud, siis peaks iga inimene saama selle asja rahuldavalt ära otsustada. Ükski aeg niikuinii kogu pundile ei sobi.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas uukaa Vaata postitust
                  Kuna pikka aega on nii drafti kui kokkutuleku aja osas vaikus olnud, siis tegin lihtsa doodle'i , et kõik saaks kergelt oma arvamust avaldada ja selle pealt saame otsustada, et mida ja millal teeme.

                  http://www.doodle.com/rt4km6bkti5e27g5#table
                  Tundub, et liigub ikkagi reede suunas. Kas võiksin paluda algus aega võimalikult hiliseks. 23 oleks ideaalne, aga 22 päästaks paljugi.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas hassan74 Vaata postitust
                    Tundub, et liigub ikkagi reede suunas. Kas võiksin paluda algus aega võimalikult hiliseks. 23 oleks ideaalne, aga 22 päästaks paljugi.
                    Nüüd juba tõesti üsna kindel, et reede see kuupäev on. Kellaajana ma 23 välistaks, läheb juba väga-väga öö peale. Kohe kindlasti meil kestab draft 4h ja järgmisel päeval tahaks kokkutulekul värskeid nägusid näha. Kella 22 võib panna hääletusele kuigi usun,et kõik teised eelistaks pigem 21. Aga ootame commishi ka reisilt tagasi ja siis seda saab veel otsustada. Peaasi et kuupäev nüüd kõigil teada.

                    Ja kokkutulek toimub laupäeval 26 okt Pärnus!! Kossusaal on 17-19 broneeritud, pärast tunnike sauna ja pubisse minek! Aga veel enne (12-13 paiku) kossu saavad kõik huvilised minna koos disc-golfi mängima!

                    Kommentaar


                      #55
                      Ma jätaks ka selle asja nüüd commishi otsustada. Enamuse arvamus on vist näha.

                      PS - siin oli nüüd väike vihje, kui me järgmine aasta jälle commishit otsime ja vabatahtlike kätemerd ei näe.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas uukaa Vaata postitust
                        Kellaajana ma 23 välistaks, läheb juba väga-väga öö peale. Kohe kindlasti meil kestab draft 4h ja järgmisel päeval tahaks kokkutulekul värskeid nägusid näha. Kella 22 võib panna hääletusele kuigi usun,et kõik teised eelistaks pigem 21.
                        Ega ma lootnudki kell 23, aga 22 oleks ju ikkagi reaalne. Kui just keegi kiusu ei aja. Mis puutub pikkusesse, siis oleme ikka kolme rubla ja kopikatega hakkama saanud, kui palju ei muneta.

                        Kommentaar


                          #57
                          Pole küll nii kõval tasemel fantasymees, aga kui nüüd aega ei saa nihutada kellegi soovil 21->22, siis on küll naljakas lugeda siin eelnevalt pajatusi paindlikust asjaajamisest. Magage siis kurat hommikul tund kauem või kui ei saa, siis järgmine öö on nagunii tund pikem, elate üle.

                          Broneerin järgmise hooaja commishikoha ette ära ja draft hakkab südaöösel. Pange kalendritesse kirja.
                          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas silverman Vaata postitust
                            Broneerin järgmise hooaja commishikoha ette ära ja draft hakkab südaöösel. Pange kalendritesse kirja.
                            kuna kivisse raiumist vist ei tule, siis Esiliigas või sul pigem Teises liigas võid commishina kella panna ka hommikul 05.00

                            Kommentaar


                              #59
                              kas ma saan veel oma meistrika (või esiliiga) koha tagasi, järgmise aasta teise liiga draft kl 05.00 kohe kuidagi ei sobi

                              Kommentaar


                                #60
                                Mul sobib 22,23,00 ja tegelikult üldse kõik ajad, kui 9.00 läbi on. Mu valik ju 1-3 ning enne järgmise mehe võtmist saab tunnikese und lasta. Ja pre-rank on mul juba peas. Tegelikult võiks üldse drafti teha kokkutulekul palliplatsil, kes kolmese tabab ütleb mehe ja commish paneb kirja.Meistriliiga alustab teine liiga lõpetab. Enne koju(ölut) ei saa kui 15 kolmest sees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X