320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kuna olen suutnud endale palaviku kallale lasta ja ka asjaolu, et jalgpall.ee's hetkel meeskondade nimekirjad puuduvad ja ei viitsi neid 1 haaval otsima hakata, siis tõmban mõneks ajaks eesti liigadega tegelemisele joone alla.

    Hetkel siis olemas kõik PL mängijate ajalood kuni 2013. aasta hooaeg ja ka positsioonid veel korra ülevaadatud ja parandatud, lisaks veel pikkus, kaal jms. nii palju seda leida oli on ka mängu pandud. EL meeskondadest jõudsin ära teha Jõhvi põhimeeskonna ning Tarva ja Tulevik kõik mängijad (k.a. duublite positsioonid ja ajalood).
    Lihtsalt teadmiseks, et ühe meeskonna jagu mängijate ajaloo otsimine, lugemine ja kirjapanek võtab umbes 4-5 tundi

    http://www.upload.ee/files/3738395/E...d_2.0.dbc.html - Eesti liigad 2.0!!!

    3.0 versioon saab olema viimane, ning selle saab valmis järgmise hooaja alguseks, kui kõik liigad ja meeskonnad on paigas! Madalamate liigade kohta nii palju, et kui sa tahad et sinu lemmik meeskonnal oleks järgmisel versioonil kõik õiged positsioonid jms., siis võib mulle postkasti saata mängijate nimekirja koos positsioonidega või siis veebilehe kus need on täpselt olemas.

    Täna proovin esimest korda ka ise selle aasta mängu mängimist! :P

    Ilusat jõulukuu algust kõigile!

    Kommentaar


      #92
      Kas selle patchiga saab Eesti rahvuskoondist ka juhendada ja kas selles mängivad ikka õiged mehed, Mitte Igor Tamm ega Meelis Vassiljev? Väga hea, et keegi üldse tegeleb Eestis, võiksid panna selle FM-Scouti ka üles.

      Kommentaar


        #93
        Kas kellelgi peale minu on ka äärekaitsjatega probleeme? Mul Kyle Walker ja Luke Shaw terve hooaja vältel 6.5-6.6 keskmistega, samal ajal kui keskkaitsjad stabiilselt üle 7 näitajatega.

        Natuke imelik on see aasta see mängumasin. Kaotan näiteks tabeli viimasele, kes 14 mängu järjest kotti on saanud 1:3, ise samal ajal EPLis 3ndal kohal. Fulhami käest sain 0-5 ja Arsenali loputasin mõlemas mängus. võõrsil sain 4-1 võidu (Tottenham). Ja team talk või mis iganes taktikaline muutus mängu ei too - esimesed 15 min on selge kes omab ja lõpuks võidu võtab.

        Kommentaar


          #94
          mu mängus real pani bale peale esimest hooaega müüki 39 milli eest, liigas 7 kolli 9 assisti ja rat 7.2
          aga sarnaselt eelmisele samamoodi liiga viimastega igavene jama mängida ja üldse kuidagi taktikaid käima ei saa.

          Kommentaar


            #95
            "Evald Tipneri Karikas-Too many teams (10) requested from Eesti Esiliiga (7)"

            Eesti Liiga Fail Ei Toimi..

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas JoPpEnPuHh Vaata postitust
              "Evald Tipneri Karikas-Too many teams (10) requested from Eesti Esiliiga (7)"

              Eesti Liiga Fail Ei Toimi..
              See juhtub kui sul on rohkem kui ühe riigi editor data fail kasutuses. (endal oli sama asi kui lisasin english lvl 10 faili) Hetkel ei tea miks see nii on.

              Kommentaar


                #97
                Kuidas panna enda tehtud logosi fm14? Mis seadistuste alt peaks panema,et need tööle läheks?Eelmistest fm pealt olen osanud aga sellest ei saa jagu.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
                  Kuidas panna enda tehtud logosi fm14? Mis seadistuste alt peaks panema,et need tööle läheks?Eelmistest fm pealt olen osanud aga sellest ei saa jagu.
                  Kui nad on sul graphics kausta ära pandud, siis mängus Preferences -> Interface -> Reload skin when confirming changes - Peale seda peaks kõik nähtav olema.

                  Kommentaar


                    #99
                    Kalane, kalane... Raske on teha tänapäeval mängu ilma kalata.

                    Kuidas FM14 pelajad muidu mängu raskust hindavad? Ma mõtlen et mõndades foorumites vms on mainitud et 2013 on päris raske. Kuidas võrdlete mängu raskust FM13 suhtes?

                    Kommentaar


                      Mulle tundub, et fm14 on kergem.

                      Kommentaar


                        Väga ebühtlane mäng tundub. Võib öelda küll, et jalgpall ongi tõusude ja mõõnadega, aga WTF momente on ikka väga palju.

                        Tottenhamiga sai 1. hooaeg läbi ja lõpus tuli mäng Crystal Palace'iga, kes oma ammu relegated ja 14 mängu järjest pähe saanud. Mul oli 3p vaja, et kindlustada 4. koht Arsenali ees. No ja muidugi ma kaotasin selle mängu haledalt 1-3. Vastane hoidis palli ja trikitas minu karistusala ees. Viimase vooru mäng oli WBA. Oli vaja 3p ja Arsenali viiki või kaotust. Terve mäng surusin, aga väravat ei saanud ja muidugi lõid WBA ja Arsenal enne lõppu oma väravad ära.

                        Mul on selline tunne, et nagu oleks mingi script sisse programmeeritud, et tekitada ekstra emotsioone... ja taktikad lihtsalt ei tööta ja team talki võid üldse vahele jätta, sest need võivad vastupidise efekti tekitada. Mul on palju väravaid löödud just pooleaja lõpuminutitel ja seda on isegi pressikonverentsidel mainitud, aga vahet pole kas ma panen defend või isegi contain. Sulle lihtsalt lükatakse värav ära.

                        Veel olen tähele pannud seda et löödud väravad jagunevad suuresti kolmeks: 1) kornerid, kus keskaitsjad peaga sisse löövad; 2) segadus kaitsealas, kus suvalised sisse saavad, ka omaväravaid on palju ja 3) penaltid. Kastist väljast löödud väravaid ei tulegi meelde. Ja muidugi tipuründajad (eriti Soldado) on võimatud. Soldado lõi hooaja esimeses pooles mingi 8-9 väravat ja pooled pennaldest, aga hooaja 2. pool lõi ainult 1.

                        Muidu positiivse poole pealt sain oktoobris ja jaanauaris manager of the monthi preemia, aga kui uut lepingut pakuti võeti palgast 20K maha ja kauplemisruumi väga ei olnud. Ja see lollakas staadioniehitus alati Spursil käsil.

                        Kavatsen max kolm hooaega EPLis repi üles töötada ja siis BL või Serie Asse edasi - liiga närvesööv on see Inglismaa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hugg Vaata postitust
                          Ja muidugi tipuründajad (eriti Soldado) on võimatud. Soldado lõi hooaja esimeses pooles mingi 8-9 väravat ja pooled pennaldest, aga hooaja 2. pool lõi ainult 1.
                          Vähemalt midagigi on selles mängus reaalset.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Tõeliselt frustreeriv mäng, eriti peale viimast patchi, kõiki top 4 meeskondi võib väita täiesti lambisatsiga, samas kui vastu tuleb mingi tabeli keskmik ja kodus ja teed 30 pealelööki siis viimasel minutil ikka nad teevad oma mängu esimese ja võidavad. Eriti haige on see simulatsioon, tohutult palju on igasugu posti ja latte löömisi, ikka oluliselt rohkem kui tegelikult keskmiselt mängus.
                            Enamik väravaid on mingist rüselusest värava ees, kuigi peab tunnistama, et olen näinud isegi peaaegu keskväljalt löödud väravat.

                            Ajaline simulatsioon pakub mõnikord ka ikka täiesti lambi lahendusi. Hetkel mängin kombos Blackburn/Holland, peale tõusmist Premieri kukkusid järgmine hooaeg sealt välja Everton ja Liverpool. Järgmise aasta MMi võidab FM2014 arvates hoopis Alžeeria, 1-0 võiduga Šveitsi üle finaalis. Šveits kusjuures sarnaselt eelpoolmainitud mänguga lülitas Hollandi veerandfinaalis välja.
                            Viktor Valdesi jääb järgmine suvi töötuks, palganõudmised on nii suured, et ükski klubi teda tööle ei võta ja 2014 on ta juba goalkeeping coach. Ahjaa, Peter Crouch oli ka selle aasta parim väravakunn kui Stoke 4nda kohale Premieris lõpetas.
                            Barca kohta oli ka see veel naljakas, et 2014 suvi müüsid nad praktiliselt kõik pingimängijad PSGle maha, läksid Bartra (24 milkut, 3 hooaega hiljem osteti 54ga tagasi), Adriano, Tello, Montoya, Deulofeu.

                            FM simulatsioonid on ka varem naljakad olnud, aga see on lihtsalt jabur.

                            Kommentaar


                              Mul tuleb täpselt sama error ette, ainult siis vahega, et mina mingeid teisi editor data faile ei kasuta.

                              "Evald Tipneri Karikas-Too many teams (10) requested from Eesti Esiliiga (7)"
                              Peale seda viskab veel mingi crash dumpi ette, mis omakorda sunnib siis mängu välja lülitama.
                              Suhkruhaige

                              Kommentaar


                                Nii. Olen aastas 2025. MLi tase on tõusnud 3 tärnile. Ise olen iga aastane CLi alagrupi meeskond. Hetkel kolmandas loosipotis. Premium liiga võitja saab otse playoffi. Edetabelis olin 23. Cli 2023/24 hooaeg oli lõpuks läbimurde hooaeg. Sain alagrupist esimesena edasi ja kohe poolfinaali välja. PFis kaotasin Barcale 3-2. 1-1 võõrsil viik ja 2-1 kodus kaotus. Lisaks täpselt enne barca mängu sai ka põhi vv vigastada ja rohkem vv-si CLi registreeritud polnud. nii, et tuli mingi lamp vv.

                                2024/2025 jäin CLis 10 punktiga alagrupis kolmandaks. Ja läksin eurocupil finaali välja.

                                finaali tulemus juba siin

                                Hetkel olen saanud päris hea meeskonna kokku. Põhivendadega on 5 aastane leping. Lisaks enam pole ka seda, et keegi tahaks kuskile paremasse klubisse ära minna. Kõik rahul. Seltsis on ka 8 eestlast. Nendest üldjuhul 2 on algkoosseisus ning 2-3 tk pingil. Eestlased vanuses 15-23 ja PL-is mängimine pole probleemiks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X