Lehekülg 5, kokku 11 EsimeneEsimene 123456789 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 203
    Eesti koondislane Kasutaja xrip55 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Testin jälle III ja IV liigasi, ning midagi huvitavat juhtus. Salvestasin mängu 31. dets 2015, läksin puhkusele ja mäng crashis 1. jaanuar nagu ikka, seejärel kustutasin 'crash dumps' kausta mängu asukohast ära ja proovisin uuesti jätkata sealt kus crashis ja pääsesin 1. jaanuarist edasi!! Eks näis kaugele jõuab sel korral.

Kui kellelgi on huvi testida, et kaugele nad jõuavad, siis fail on siin: http://www.upload.ee/files/3709811/E..._12.1.dbc.html
    01.01.2015 crashis. Kustutan dokumentidest crash dumps kausta ära aga ei midagi. :S

Eesti koondislane Kasutaja Raitsu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Kas crash dumps kaust mitte ei sisalda faile, kus on andmed, mis olid erinevate võimalike muutujate väärtused kui programm kokku jooksis ehk rohkem siis arendajatele põhjuse välja selgitamiseks ?
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Kas crash dumps kaust mitte ei sisalda faile, kus on andmed, mis olid erinevate võimalike muutujate väärtused kui programm kokku jooksis ehk rohkem siis arendajatele põhjuse välja selgitamiseks ?
    Nii on.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Eile õhtul SI foorumites surfates mõtlesin, et lasen mängul korra crashida ja saadan neile selle faili ülevaatamiseks. Panin ennast lõplikult puhkusele ja läksin magama ära. Hommikul ärkates ja monitori sisse lülitades sain korraliku äratuse, aasta 2030 virvendas ees
    Tegin kolm asja mida ma eelmised korrad polnud teinud. Üks oli see: http://www.footballmanager.com/faq/?game=38&id=217 (Cache kustutamine) teine asi oli, et panin Steami offline ja kolmandaks kasutasin gameboosterit. Ei teagi millisel põhjusel (võib-olla luck) ei tulnud täna crashi.

Kel on viitsimist, proovige ja andke tagasisidet! Siin on värskeim mängu fail: http://www.upload.ee/files/3722219/E...ad_19.dbc.html (testimiseks)

Ema sul on amatöör.
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

Üldiselt ega nad ei taha neid crash dumpe. Sealt on isegi neil endal väga raske midagi välja lugeda, eriti kui editor ka veel mängus on.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kas ma olen ainuke, kellel see 3-5-2 taktika toodab eriti ebastabiilselt? Üks mäng kaotad samade meestega mingi table 18. satsile kodus ja teine mäng võõrsil võidad mingit Barcelonat umbes 4-0

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Eile õhtul SI foorumites surfates mõtlesin, et lasen mängul korra crashida ja saadan neile selle faili ülevaatamiseks. Panin ennast lõplikult puhkusele ja läksin magama ära. Hommikul ärkates ja monitori sisse lülitades sain korraliku äratuse, aasta 2030 virvendas ees
    Tegin kolm asja mida ma eelmised korrad polnud teinud. Üks oli see: http://www.footballmanager.com/faq/?game=38&id=217 (Cache kustutamine) teine asi oli, et panin Steami offline ja kolmandaks kasutasin gameboosterit. Ei teagi millisel põhjusel (võib-olla luck) ei tulnud täna crashi.

Kel on viitsimist, proovige ja andke tagasisidet! Siin on värskeim mängu fail: http://www.upload.ee/files/3722219/E...ad_19.dbc.html (testimiseks)
    See tõesti aitab

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    See tõesti aitab
    Väga hea, tänud tagasiside eest

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Mis see gamebooster on? :P

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Aasta 2016. Siiani crashis ainult korra. Hea töö

CL-is tekkis kerge barca tunne juba

Sain 6-0 võidu

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Kuna olen suutnud endale palaviku kallale lasta ja ka asjaolu, et jalgpall.ee's hetkel meeskondade nimekirjad puuduvad ja ei viitsi neid 1 haaval otsima hakata, siis tõmban mõneks ajaks eesti liigadega tegelemisele joone alla.

Hetkel siis olemas kõik PL mängijate ajalood kuni 2013. aasta hooaeg ja ka positsioonid veel korra ülevaadatud ja parandatud, lisaks veel pikkus, kaal jms. nii palju seda leida oli on ka mängu pandud. EL meeskondadest jõudsin ära teha Jõhvi põhimeeskonna ning Tarva ja Tulevik kõik mängijad (k.a. duublite positsioonid ja ajalood).
    Lihtsalt teadmiseks, et ühe meeskonna jagu mängijate ajaloo otsimine, lugemine ja kirjapanek võtab umbes 4-5 tundi

http://www.upload.ee/files/3738395/E...d_2.0.dbc.html - Eesti liigad 2.0!!!

3.0 versioon saab olema viimane, ning selle saab valmis järgmise hooaja alguseks, kui kõik liigad ja meeskonnad on paigas! Madalamate liigade kohta nii palju, et kui sa tahad et sinu lemmik meeskonnal oleks järgmisel versioonil kõik õiged positsioonid jms., siis võib mulle postkasti saata mängijate nimekirja koos positsioonidega või siis veebilehe kus need on täpselt olemas.

Täna proovin esimest korda ka ise selle aasta mängu mängimist! :P

Ilusat jõulukuu algust kõigile!

Amatöör Kasutaja Hugg avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kas selle patchiga saab Eesti rahvuskoondist ka juhendada ja kas selles mängivad ikka õiged mehed, Mitte Igor Tamm ega Meelis Vassiljev? Väga hea, et keegi üldse tegeleb Eestis, võiksid panna selle FM-Scouti ka üles.

Amatöör Kasutaja Hugg avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Kas kellelgi peale minu on ka äärekaitsjatega probleeme? Mul Kyle Walker ja Luke Shaw terve hooaja vältel 6.5-6.6 keskmistega, samal ajal kui keskkaitsjad stabiilselt üle 7 näitajatega.

Natuke imelik on see aasta see mängumasin. Kaotan näiteks tabeli viimasele, kes 14 mängu järjest kotti on saanud 1:3, ise samal ajal EPLis 3ndal kohal. Fulhami käest sain 0-5 ja Arsenali loputasin mõlemas mängus. võõrsil sain 4-1 võidu (Tottenham). Ja team talk või mis iganes taktikaline muutus mängu ei too - esimesed 15 min on selge kes omab ja lõpuks võidu võtab.

Meeskonnaliige Kasutaja aandres avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2009

Algupärane

mu mängus real pani bale peale esimest hooaega müüki 39 milli eest, liigas 7 kolli 9 assisti ja rat 7.2
    aga sarnaselt eelmisele samamoodi liiga viimastega igavene jama mängida ja üldse kuidagi taktikaid käima ei saa.

Asjahuviline Kasutaja JoPpEnPuHh avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

"Evald Tipneri Karikas-Too many teams (10) requested from Eesti Esiliiga (7)"

Eesti Liiga Fail Ei Toimi..

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JoPpEnPuHh Vaata postitust
    "Evald Tipneri Karikas-Too many teams (10) requested from Eesti Esiliiga (7)"

Eesti Liiga Fail Ei Toimi..
    See juhtub kui sul on rohkem kui ühe riigi editor data fail kasutuses. (endal oli sama asi kui lisasin english lvl 10 faili) Hetkel ei tea miks see nii on.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Kuidas panna enda tehtud logosi fm14? Mis seadistuste alt peaks panema,et need tööle läheks?Eelmistest fm pealt olen osanud aga sellest ei saa jagu.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
    Kuidas panna enda tehtud logosi fm14? Mis seadistuste alt peaks panema,et need tööle läheks?Eelmistest fm pealt olen osanud aga sellest ei saa jagu.
    Kui nad on sul graphics kausta ära pandud, siis mängus Preferences -> Interface -> Reload skin when confirming changes - Peale seda peaks kõik nähtav olema.

Asjahuviline Kasutaja Sonderfern avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Kalane, kalane... Raske on teha tänapäeval mängu ilma kalata.

Kuidas FM14 pelajad muidu mängu raskust hindavad? Ma mõtlen et mõndades foorumites vms on mainitud et 2013 on päris raske. Kuidas võrdlete mängu raskust FM13 suhtes?

123 Kasutaja kardo avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Mulle tundub, et fm14 on kergem.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •