320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rain. Vaata postitust
    LeeMarx, äkki laeksid selle praeguse faili üles kus ML ja EL&B. Saab silma peale visatud. Jube nälg on juba, tahaks mängida
    Pole testinud, kas ta üldse töökorras on, aga palun: http://www.upload.ee/files/3979213/E..._26.1.dbc.html

    Kõik tänavused meeskonnad on olemas. Kolme ML meeskonna koosseisud peaks ka paigas olema.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      Ajanappuse tõttu mitte väga kaugel kahjuks.. Mängijad on veel vaja lisada meeskondadesse ja siis oleks kõik. Homme ja ülehomme leian mingi aja, esmaspäeval peaks ka aega veits olema, edasi ei tea. Järgmine nädal tahaks sellega ühelepoole saada igaljuhul. Järgmine kolmapäev laen faili üles nii ehk naa (ML-ELB mängijad peaks kindalt paigas olema siis).
      Kui jõuad IV liiga juurde, siis kirjuta mulle. Annaksin sulle kogu vaja mineva info Pärnu JK Poseidon Nirvaana võistkonnast.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Kui jõuad IV liiga juurde, siis kirjuta mulle. Annaksin sulle kogu vaja mineva info Pärnu JK Poseidon Nirvaana võistkonnast.
        Vaat, et mu statsid ikka normalnad tuleksid Ma tahan veel Euroopasse jõuda!
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas sanderos Vaata postitust
          Vaat, et mu statsid ikka normalnad tuleksid Ma tahan veel Euroopasse jõuda!
          Finishing 1
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ülejäänud 20 (v.a arvatud need halvad controversies, injury proneness jne) ning parim mees maailmas, nagu päriselt.

            Kommentaar


              Screen Shot 2014-04-14 at 17.45.31.jpg

              Oskate keegi ehk aidata?

              Kommentaar


                Algselt postitas karma Vaata postitust
                Mängude ebareaalsus ajab kopsu üle maksa küll, aga see kuulub vist kõikide FM seeriate juurde. Barcelona ei jõua Champions League veerandfinaali, Augsburg kotib Bayernit jne...
                Khhmm...

                (sorry aga teemasse midagi lisada pole, ehk isegi oleks uudishimu pärast ostnud ja proovinud aga magasin Steami sooduka maha)

                Kommentaar


                  Nii juhtus...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rain. Vaata postitust
                    [ATTACH=CONFIG]3076[/ATTACH]

                    Oskate keegi ehk aidata?
                    kas tõesti keegi ei tea miks selline error tuleb?
                    Last edited by rain.; 19.04.14, 19:04. Põhjus: vale täht

                    Kommentaar


                      mul on steamis 75% soodus kupong fm 14-le kellegil soovi? phljuh@hot.ee
                      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                      Kommentaar


                        Mul samuti see 75% sooduskupong üle, aegub 13. mai. Kui keegi soovib, saatke PS.

                        Kommentaar


                          Nii. Olen ka nüüd selle uue eesti liigaga mõnda aega mänginud ja juhendan Levadiat.
                          Väga midagi märkimisväärset pole. Eesti meistrid muidugi. Euroopas ka enamus aega mingi sarja alagrupis olnud. Maailma edetabelis hetkel koht 48. Ning top rich klubidest olin 93.

                          See aasta on aga midagi suurt tulemas. Viimased 3 aastat olen mänginud enam-vähem samade meestega. Mõnigate üksikute täiendustega. Meeskonnas on 11 eestlast ja 15 välismaalast. Välismaalasi on ka alates 18-25. Osad nooremad veel välismaal laenul.
                          Igastahes. See aasta on euroopas ikka väga väga hästi läinud. Alustasin nagu ikka II eelvoorust. Vastaseks tuli HB fääridelt. Neid sai võidetud võõrsil 5-0 ja kodus 10-0. Siis tõi loos Partizani serbiast. Võõrsil raske 2-1 võit ja kodus veidi lihtsamalt 2-0 võit. Playoffis tuli vastaseks Shamrock Rovers Iirimaalt. Kodus 5-0 ja võõrsil 4-1 võit.
                          Ehk juba eelvoorudes tuli väravate vahe 28-2. Siis juba ootasin midagi suurt.
                          Alagrupp tõi vastaseks Arsenali, Olympiakose ning Zeniti.
                          Peale I ringi seis selline:
                          2021 I voor.JPG

                          Kommentaar


                            Nii. Arsenaliga sai ka teine mäng 0-0 viiki. Zenitiga 5-1 võit. Olympiacosele kaotus. Kuna Arsenal - Zenit jäi viiki siis teisena edasi.
                            Edasi juba nii:
                            uefacl.JPG

                            Kommentaar


                              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                              Nii. Arsenaliga sai ka teine mäng 0-0 viiki. Zenitiga 5-1 võit. Olympiacosele kaotus. Kuna Arsenal - Zenit jäi viiki siis teisena edasi.
                              Edasi juba nii:
                              [ATTACH=CONFIG]3140[/ATTACH]
                              Mis pagana keiss sellega on, et lisaajal kui kõik vahetused tehtud, otustavad 2 venda alati ennast ära vigastada. FM2012 oli sama teema mul pidevalt.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Kaugel Eesti liiga full-patch on? Suvi tuleb peale, tahaks mängida
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X