320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
    Kas selline süsteem mitte päris pudru ja kapsaks ei lähe, kui meeskonnad ise ennast majandada üritavad? Kust duublid tulevikus mängijaid saavad, kui põhimeeskonnad enam piisavalt mehi ei laena? Hallid jorsid?

    See süsteem on jama jah, peab ikka päris duubli tegema, ning kõik mängijad põhimeeskonda panema (kuna duublisse editoriga ei saa lisada). Ainuke variant kuidas saada duubli mängijad duublisse, oleks nende CA sutsu väiksemaks tegemine kui põhimeeskonnal. Testin ja vaatan kuidas võimalikult reaalseks seda asja teha.




    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Väga äge, jõudu tööle!
    Thanks

    Kommentaar


      #32
      Kõik 3053 puuduvat mängijat sai lõpuks lisatud!! Teen veel detailide kallal tööd nii palju kui jõuan ja esmaspäeval jagan faili!

      Kommentaar


        #33
        Keegi mängu omanik oskab äkki öelda kas vanade hooaegade liigatabelit saab ka vaadata? Ma mõtlen vähemalt neid mis on nö läbi mängitud ehk siis 2014+ aasta omad.

        Ülimalt elementaarne asi minu arust ja FM 13 nagu ei paku seda (või eksin?)

        Aga eks peab FM 14 demo nüüd ära proovima ja siis hindama/otsustama kas osta või mitte.

        Kommentaar


          #34
          Saab küll, aga õige koha leidmine võttis mul küll üsna kaua aega ning võtab kindlasti ka järgmine kord, kui üritan Minu mäletamist mööda oli 2013-ga täpselt samamoodi

          Kommentaar


            #35
            Raudselt sai muuta. Praegu üle ei saa vaadata täpselt kuidas see käis aga olen ikka 90% kindel et 2013 versioonis oli ka võimalik vaadata eelnevaid hooaegu.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
              Keegi mängu omanik oskab äkki öelda kas vanade hooaegade liigatabelit saab ka vaadata? Ma mõtlen vähemalt neid mis on nö läbi mängitud ehk siis 2014+ aasta omad.

              Ülimalt elementaarne asi minu arust ja FM 13 nagu ei paku seda (või eksin?)

              Aga eks peab FM 14 demo nüüd ära proovima ja siis hindama/otsustama kas osta või mitte.
              Kas ei ole nt seal, kus vaatad käimasoleva hooaja liigatabelit ning sealt paremal üleval nurgas?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                #37
                Võtate liiga lehe lahti ja seal kuskil üleval on kirjas 'stages'. Klikk sinna ja siis üleval paremal nurgas on olemas see mida otsite.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  #38
                  Tänud seletuste, eest. Imelik et ise ei leidnud, kahtlustan vandenõuteooriat et enne patche seda asja 2013 ei eksisteerinud

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                    Tänud seletuste, eest. Imelik et ise ei leidnud, kahtlustan vandenõuteooriat et enne patche seda asja 2013 ei eksisteerinud
                    Eksisteeris ikka

                    Muide, sa saad seadistada omal mängu nii, et kui sa liiga lehele lähed, siis esimene leht on alati "stage". Vaata seadete all kusagil peab olema. Sama kehtib mängijate lehe kohta.

                    Kommentaar


                      #40
                      Halb uudis! Eesti liigade fail ei taha tööle minne, igakord kui mängu proovin alustada, tuleb crash. Terve eilse päeva üritasin korda saada, aga ei õnnestu... Pean tagasi minema viimase töötava faili juurde, mis on 5. november, seal on puudu madalamate liigade mängijad, auhinnad (ja nende ajalugu), kõik karikasarjad jpm.
                      Vältimaks sama viga (mis on teadmata) nagu eelmise failiga, pean rohkem faile salvestama ja testima, seega võtab kõvasti rohkem aega enne kui see lõpuks valmis saab, kui esialgu planeeritud. Aga kui on huvilisi, võin ka poolikut faili jagada.

                      Kommentaar


                        #41
                        Võiks vast poolikut proovida juba

                        Kommentaar


                          #42
                          Viska üles jah, saaks ära proovida.

                          Kommentaar


                            #43
                            Väike fun fact minu mängust. Nimelt, käsil esimene hooaeg Southamptoniga, ise mängin täitsa keskpäraselt (mäng natukene raskem, kui eelmised, IMO), aga huvitav see, et Arsenal peale 30't mängu 19.kohal ja mängivad täiesti kohutavat jalgpalli.

                            Kommentaar


                              #44
                              GameOverile lisaks...Minu esimene hooaeg "Pühakutega"(Southampton) lõppes kolmandal kohal napilt peale Arsenali. Esimene oli Manu ja neljandaks jäi City, kelle väravatevahe oli +30 ja mul +9 :P
                              Mängisin põhiliselt netist saadud "Tiki-Taka" oma edasiarendusega 3-2-3-2.

                              Sisse: Tom Ince (blackpool), Shawcross(stoke), J.Ruddy/pani ikka päris hullu seal teinekord/(Nowrwich) ja doumbia(CSKA)+ mõned noored ja vabaagendid(D.Bentley näituseks). + no nimme sain uutest noortest peale kohe ühe DM-i Kevin James´i ka , kellest tuleb eeldatavasti täht. Vanema Anieri,Igoneni ja Liivaku võtsin ka aga neist esimesed müün võimalusel kohe maha, sest ma mu läpakas ei kannata enam niipalju mööda seina visata kui nemad sitta korraldasid Potensiaal on ka vähene neil muidugi.
                              Välja : palju ja enamus.

                              Uueks hooaja plaanideks:
                              1. Uus korralik ründaja, sest Lambert tuleb müüa.
                              2. Keskväljaku kanti mõni tugev poiss itaaliast, sest direktorihärra ei ole rahul muidu.
                              3. Noored tulevikumehed(omad+skauditud)
                              4. Ei tasu unustada vabaagente..kindlasti saab tiimile sügavust või tuleviku müügimaterjali.

                              Mina tänan.

                              Kommentaar


                                #45
                                Laen mängu üles kohe kui saan sellest jamast lahti: SSSSSS.jpg

                                Kui keegi teab milles probleem võib olla, andke teada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X