320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    LeeMarx, mis arvad kui teha nii: IV liiga on viimane mängitav liiga, kuid V liiga on nö peidus liiga, kuhu on ka võimalik langeda. ST, et kui esindus ja duubel peaksid samasse liigasse sattuma, siis duubel langeb sinna "peidus" olevasse liigasse.
    Viimased päevad kõike variante proovinud, natuke isegi kopp ees juba.. Kui panen III ja IV liiga peidetud liigadeks, siis jookseb mäng kokku 4. märts esimesel hooajal kohe. Duublites ei tohiks enam probleem olla, kuni II liiga töötab normaalselt, aga kui panen III liiga juurde, jookseb mäng kokku 2015-2016..

    Igatahes..
    http://www.upload.ee/files/3708075/Eesti_1.0.rar.html

    Kõik kooseisud 1. septembri seisuga ja mängijad/treenerid olemas kuni esiliiga B. Positsioonid on pandud jalgpall.ee ja transfermarkt.com andmete põhjal.
    Rivaalid on pandud niipalju kui ise tean ja siis ülejäänud suvaliselt, et igal klubil oleks vähemalt paar rivaali.

    III-IV liigade testimisest loobun ajutiseks ja jätkan mängijate, treenerite, klubide jms. andmete täiendamisega. Kui sellega ühelpool, proovin uuesti!

    Kommentaar


      #62
      Testin jälle III ja IV liigasi, ning midagi huvitavat juhtus. Salvestasin mängu 31. dets 2015, läksin puhkusele ja mäng crashis 1. jaanuar nagu ikka, seejärel kustutasin 'crash dumps' kausta mängu asukohast ära ja proovisin uuesti jätkata sealt kus crashis ja pääsesin 1. jaanuarist edasi!! Eks näis kaugele jõuab sel korral.

      Kui kellelgi on huvi testida, et kaugele nad jõuavad, siis fail on siin: http://www.upload.ee/files/3709811/E..._12.1.dbc.html

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
        Testin jälle III ja IV liigasi, ning midagi huvitavat juhtus. Salvestasin mängu 31. dets 2015, läksin puhkusele ja mäng crashis 1. jaanuar nagu ikka, seejärel kustutasin 'crash dumps' kausta mängu asukohast ära ja proovisin uuesti jätkata sealt kus crashis ja pääsesin 1. jaanuarist edasi!! Eks näis kaugele jõuab sel korral.

        Kui kellelgi on huvi testida, et kaugele nad jõuavad, siis fail on siin: http://www.upload.ee/files/3709811/E..._12.1.dbc.html

        31. dets 2016 salvestasin mäng, 1. jaanuar 2017 crashis uuesti, tegin sama asja mis esimene kord ja sain jälle edasi!!!

        Kommentaar


          #64
          Mul tekkis 1.0'ga juba crash dump 30.märtsil

          Kommentaar


            #65
            Tere, mul selline probleem, et panen mängu tööle valin liiga, nt Hispaania ja Real madrid, aga mängijate nimed on valed aga nende pildid õiged?

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas manager17 Vaata postitust
              Tere, mul selline probleem, et panen mängu tööle valin liiga, nt Hispaania ja Real madrid, aga mängijate nimed on valed aga nende pildid õiged?
              Osta originaal.

              Kommentaar


                #67
                fm14

                KAs netis ei olegi õigete nimedega ? football manager 2014?

                Kommentaar


                  #68
                  Eesti liiga tundub täitsa asjalik. Ainukene asi mis natukene häirib on kalendis olevad duubli mängud. Juhendan hetkel Levadiat. Kalendris Levadia II nimi on Kazakhstan. Hetkel paistab ka, et varsti mängivad Sri Lanka vs Kuwait. Tegelt on Levadia III vs Jõhvi Lokomotiivi duubel.

                  Otsene viga ei ole aga lihtsalt hakkas silma.



                  Muidu hea töö

                  Kommentaar


                    #69
                    Ma olen aastaid mänginud mängu, aga ei oska ja ei saa aru mis moodi se editor töötab ja pole kunagi käima saanud, et saaks mängida eesti liigat, ma mäletan, et ammu ammu 2000 alguses olid ametlikus mängus olemas ja eesti liigad, aga enam ei panda kahjuks. Et kuidas ja mis moodi ma tegema pean? ma pole uut mängu ostnud veel aga 2013 on mul olemas!

                    Kommentaar


                      #70
                      Kindlasti seni hooaja pairm tulemus. Aga raisk kus ajas närvi

                      Kommentaar


                        #71
                        Sain crash dumpidest jagu, aga on üks küsimus. Alustasin FC Elvaga ja neil ei ole noortemeeskonda, kas see tähendab siis, et ma ei saa klubi kaudu endale noori mängijaid ?

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                          Kindlasti seni hooaja pairm tulemus. Aga raisk kus ajas närvi

                          Mis aastas sa oled, aga muidu pole paha

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas karljorks Vaata postitust
                            Mis aastas sa oled, aga muidu pole paha
                            Mina loen välja et 2013

                            Kommentaar


                              #74
                              2013 ta on jah.

                              Teine mäng sainm 4:2 kaela. Suutsin 2:0 seisult 2:2 saada aga kohe peale 2:2 väravat lõin karistuslöögist omavärava ja siis ei läinud kaua mööda kui nad said veel ühe ja oligi kõik.

                              Hetkel pm kodune tiitel käes. Lisaks karikafinaalis Kuressaarega Kure ise PL-is kindel viimane. Alistasid karika poolfinaalis 2-1 sillamäe

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas Freeze Vaata postitust
                                Sain crash dumpidest jagu, aga on üks küsimus. Alustasin FC Elvaga ja neil ei ole noortemeeskonda, kas see tähendab siis, et ma ei saa klubi kaudu endale noori mängijaid ?
                                Saad ikka. Jooksutasin mängu 2015 aastasse, vaatasin 'Overview -> World -> Transfers' ja sealt valides 'Youth Intake' et kõik eesti meeskonnad on saanud juurde 5-6 noort. (mõni rohkem, mõni vähem)
                                Lugesin kusagilt, et eesti 'youth intake day' on 24. veebruar, aga tundub olevat hoopis 19. september.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X