320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Nii....pole probleemiks.
    Kas seda 5 v 6 välismängija reeglit polegi?

    Kommentaar


      Algselt postitas kardo Vaata postitust
      Kas seda 5 v 6 välismängija reeglit polegi?
      Ei. On ainult 4 mitte eurooplast.


      EDIT: Vaikselt on hakanud asi juba arenema.





      Ning ka euro kohti on soliidselt http://www.upload.ee/image/3774684/cl.JPG

      Kommentaar


        Kas ma pean mängu otsast peale hakkama või saan oma vanas save'is Eesti lisada nagu teisi liigasid?

        Kommentaar


          Algselt postitas Milanista Vaata postitust
          Mul tuleb täpselt sama error ette, ainult siis vahega, et mina mingeid teisi editor data faile ei kasuta.
          Algselt postitas JoPpEnPuHh Vaata postitust
          "Evald Tipneri Karikas-Too many teams (10) requested from Eesti Esiliiga (7)"
          Peale seda viskab veel mingi crash dumpi ette, mis omakorda sunnib siis mängu välja lülitama.
          Mul sama jama. -.-

          Eelmine versioon aga töötab.

          Kommentaar


            Viimane versioon mis nüüd välja tuli on ka suuremad editori putukad ära parandanud!! Vabadel päevadel proovin ka Eesti liigad töökorda saada, alustan kasvõi nullist kui vaja

            Kommentaar


              Kust saaks Eesti liiga kõikide klubide logod?

              Kommentaar


                muide, viimaseid tunde steamis FM14 50% odavam. ise just nii ostsin. küss selline aga, et kas näiteks FM2011 graafika (logod jms.) toimib ka FM14s? lihtsalt sama koht aga kopin FM14 kausta? või peaks uued tõmbama? ja kui siis kust? tänud!

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  muide, viimaseid tunde steamis FM14 50% odavam. ise just nii ostsin. küss selline aga, et kas näiteks FM2011 graafika (logod jms.) toimib ka FM14s? lihtsalt sama koht aga kopin FM14 kausta? või peaks uued tõmbama? ja kui siis kust? tänud!

                  http://sortitoutsi.net/graphics Parim koht graafika tõmbamiseks!

                  Kommentaar


                    Mis mõõtmetes peavad olema klubide icon logod ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      muide, viimaseid tunde steamis FM14 50% odavam. ise just nii ostsin. küss selline aga, et kas näiteks FM2011 graafika (logod jms.) toimib ka FM14s? lihtsalt sama koht aga kopin FM14 kausta? või peaks uued tõmbama? ja kui siis kust? tänud!
                      Minul FM2012 graafika igatahes sobis. Ma ei näe põhjust, miks ei peaks sobima.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        muide, viimaseid tunde steamis FM14 50% odavam. ise just nii ostsin. küss selline aga, et kas näiteks FM2011 graafika (logod jms.) toimib ka FM14s? lihtsalt sama koht aga kopin FM14 kausta? või peaks uued tõmbama? ja kui siis kust? tänud!
                        mees, mujalt oleks ikka odavam olnud osta, kui steamist :/

                        Kommentaar




                          2028 suvi

                          Kommentaar


                            Kas mängu peab steamis registeerima? Sai omale Prismast väärt mäng ostetud
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              Kas mängu peab steamis registeerima? Sai omale Prismast väärt mäng ostetud
                              Jah ikka, steami mäng ju.

                              Kommentaar


                                mul pole data editori kaustas ühtegi muud faili.. ainult eesti liigad 2.0 ja ikka viskab "Evald Tipneri Karikas-Too many teams (10) requested from Eesti Esiliiga (7)"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X