Lehekülg 22, kokku 23 EsimeneEsimene ... 12181920212223 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 421 kuni 440, kokku 447
    pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Mängu Argentinas ei ole käinud vaatamas, siiani olen piirdunud La Bombonera külastusega päevasel ajal.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Käinud ei ole, aga olen seda teemad kohalikega arutanud varem. Minu teadmised on siis Boca vaatevinklist.

Mängupileti pead sa endale kusagilt nihverdama, sest neid ei müüda turistidele. Pileteid saavad osta ainult klubi liikmed, ehk sociod, keda tänaseks on Bocal üle 200k. Staadioni mahutavus on 50k, ehk ilmselgelt on nõudlust sitaks piletitele.
    On mingeid turistikaid kellelt saab pileteid ja kes viivad su staadionile sisse, aga mingi võimalus jääb alati, et sinule antud pilet on võlts jne. Lisaks mingid tähtsamad mängud, siis piletil olev ja dokumendil olev nimi viiakse kokku, kuna kõik piletid on nimelised. Ma üritan ülesse leida ühte seda turistikat kes viib mängudele ja kes pidi olema asjalik.

Clasico de Avellaneda võib väga vinge asi olla mida vaadata koha peal. Üksteist hingepõhjani vihkavad klubid on muideks naabrid.

Muidu võid vaadata kas ka klubi nagu Estudiantes mängib kodus sel ajal. Juan Veron eestvedamisel on nad valmis saamas oma uue staadioniga, lõpuks ometi, ning selle külastaminegi võib päris hea idee olla.

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    15 aastat unistanud, et näeks ühe mängu kohapeal. Hetkel on valitud periood 29 jaanuar- 13 veebruar mille sisse jääb muidugi palju mänge viiel suurel, eriti seksikas tundub ka 2 veebruaril Racing - Independiente, samas on Boca - Tucamaniga samal kuupäeval, Riveril 9ndal Banfieldiga - ehk siis neid valikuid, kuhu ja millisele mängule mänge vaatama on päris okeilt. Hetkel on ka lennupiletid väga mõistlikud. Siit ka küsimus ja ma eeldan, et veidi isegi loll, on siit käinud keegi maailma kõige locomaid(fänne) mänge vaatamas? Lorenzo?
    algul telefonis ei vaadanud täpsemalt seda pilti, aga peab mainima et väga hea lennupiletite hind on sul!
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Leidsin ülesse, see koht pidi usaldusväärne olema - https://landingpadba.com/activitytyp...ets-and-tours/

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Daniele De Rossi!

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Leidsin ülesse, see koht pidi usaldusväärne olema - https://landingpadba.com/activitytyp...ets-and-tours/
    Nüüdseks on lennukad ostetud. Kuupäevad on 20 november kuni 30 november. Kuna Boca mängib tol hetkel 24ndal Santaga, siis otsustasime, et rihime Independiente - Riveri derbile. On tehtud nüüdseks juba ka eeluuringut ja mängule on täielikult võimalik saada, küll krõbeda hinnaga, aga on! Ma olen seda trippi oodanud raisk kui kaua, oi raisk kui kaua! 15 aastat! Kes unistab, et saaks miljoni endale, kes unistab ferrarist, kes unistab Argentiina tripist ja ühest eriti raskest derbist! Kuradima äge!

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

23 on Libertadorese finaal Santiagos, ehk jääb tee peale teile.

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Nüüdseks on lennukad ostetud. Kuupäevad on 20 november kuni 30 november. Kuna Boca mängib tol hetkel 24ndal Santaga, siis otsustasime, et rihime Independiente - Riveri derbile. On tehtud nüüdseks juba ka eeluuringut ja mängule on täielikult võimalik saada, küll krõbeda hinnaga, aga on! Ma olen seda trippi oodanud raisk kui kaua, oi raisk kui kaua! 15 aastat! Kes unistab, et saaks miljoni endale, kes unistab ferrarist, kes unistab Argentiina tripist ja ühest eriti raskest derbist! Kuradima äge!
    väga tore reis kindlasti, kahju et ainult 10 päeva, eriti kui just tihti sinna ei ole võimalik sattuda. Buenos Airesest on väga lihtne Montevideosse saada- praamiga üle jõe 2 tundi ja edasi bussiga 2-3 tundi
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    väga tore reis kindlasti, kahju et ainult 10 päeva, eriti kui just tihti sinna ei ole võimalik sattuda. Buenos Airesest on väga lihtne Montevideosse saada- praamiga üle jõe 2 tundi ja edasi bussiga 2-3 tundi
    Kusjuures tegelikult algselt oli plaan 2 nädalat, aga kuna mul ei olnud võimalik töö tõttu rohkem vabupäevi võtta ja mu partner in crime on profisportlane, siis tuleb arvestada teatud päevadega. Siit ka tegelikult küsimus edasiseks, kas Buenos Aireses on mõtekam võtta AIRBNB või pigem hotell? Ma isiklikult eelistan euroopas trippides hotelle, sest noh, hommikusöögid ja jutud ja mugavus ka maksab. Kuna me ei ole kunagi seal kandis käinud, siis mis oleks soovitused majutusel?

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Kusjuures tegelikult algselt oli plaan 2 nädalat, aga kuna mul ei olnud võimalik töö tõttu rohkem vabupäevi võtta ja mu partner in crime on profisportlane, siis tuleb arvestada teatud päevadega. Siit ka tegelikult küsimus edasiseks, kas Buenos Aireses on mõtekam võtta AIRBNB või pigem hotell? Ma isiklikult eelistan euroopas trippides hotelle, sest noh, hommikusöögid ja jutud ja mugavus ka maksab. Kuna me ei ole kunagi seal kandis käinud, siis mis oleks soovitused majutusel?
    Ise ööbisin hotellis. Minu arust hotellid olid seal väga mõistliku hinnaga. Hommikusööki ma pole pea kunagi võtnud hotellitoale, tavaliselt proovinud mida kohalikud söövad. Loodetavasti ei ole keegi teist vegan, sest ilma parrillat proovimata polekski nagu Argentinas käinud
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Ikka Boca hotellis peab ööbima

Aga ma segan vahele De Rossiga, jälle. Daniele ümber on selline möll ja huvi..eks loogiline ka, teda ei seo klubi mitte miski, oleks võinud kusagil Hiinas või Miamis miljoneid lugeda hoopis.

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Messile lisaks veel 3 kuud ja 50k taala, ehk teisisõnu mitte midagi. http://www.conmebol.com/es/suspensio...a-lionel-messi

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Toto on igaljuhul korralikult alustanud. 3 mänguga 117 minutit ja 2 väravat.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Toto on igaljuhul korralikult alustanud. 3 mänguga 117 minutit ja 2 väravat.

Tema puhul muidugi kehtib see reegel, et oota esimene ACL ära.

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Uus Gago.
    Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Tema puhul muidugi kehtib see reegel, et oota esimene ACL ära.

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

DE ROSSI LÕI DEBÜÜDIL VÄRAVA

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Toto jätkab paugutamist

Ja valitsev meister Racing tegi midagi....hämmastavat...

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

De Rossi sai oma kaitsja kätte

Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

seekordne Superclasico jäi 0:0. Järgmine siis Libertadoresi raames oktoobris
    Catalunya is not Spain!

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tegu oli päris tavalise Superclasicoga, ehk kusagil 50. minuti paiku hakkas uni peale tulema. Üks ründas ropult, teine mängis kontratele, kokkuvõttes polnud kummalgi erilisi võimalusi. Libertadoresel VARiga oleks mõlemad 1-2 punast saanud.
    Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    seekordne Superclasico jäi 0:0. Järgmine siis Libertadoresi raames oktoobris

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud