320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Argentina jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    15 aastat unistanud, et näeks ühe mängu kohapeal. Hetkel on valitud periood 29 jaanuar- 13 veebruar mille sisse jääb muidugi palju mänge viiel suurel, eriti seksikas tundub ka 2 veebruaril Racing - Independiente, samas on Boca - Tucamaniga samal kuupäeval, Riveril 9ndal Banfieldiga - ehk siis neid valikuid, kuhu ja millisele mängule mänge vaatama on päris okeilt. Hetkel on ka lennupiletid väga mõistlikud. Siit ka küsimus ja ma eeldan, et veidi isegi loll, on siit käinud keegi maailma kõige locomaid(fänne) mänge vaatamas? Lorenzo?
    algul telefonis ei vaadanud täpsemalt seda pilti, aga peab mainima et väga hea lennupiletite hind on sul!
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Leidsin ülesse, see koht pidi usaldusväärne olema - https://landingpadba.com/activitytyp...ets-and-tours/

      Kommentaar


        Daniele De Rossi!

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Leidsin ülesse, see koht pidi usaldusväärne olema - https://landingpadba.com/activitytyp...ets-and-tours/
          Nüüdseks on lennukad ostetud. Kuupäevad on 20 november kuni 30 november. Kuna Boca mängib tol hetkel 24ndal Santaga, siis otsustasime, et rihime Independiente - Riveri derbile. On tehtud nüüdseks juba ka eeluuringut ja mängule on täielikult võimalik saada, küll krõbeda hinnaga, aga on! Ma olen seda trippi oodanud raisk kui kaua, oi raisk kui kaua! 15 aastat! Kes unistab, et saaks miljoni endale, kes unistab ferrarist, kes unistab Argentiina tripist ja ühest eriti raskest derbist! Kuradima äge!

          Kommentaar


            23 on Libertadorese finaal Santiagos, ehk jääb tee peale teile.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Nüüdseks on lennukad ostetud. Kuupäevad on 20 november kuni 30 november. Kuna Boca mängib tol hetkel 24ndal Santaga, siis otsustasime, et rihime Independiente - Riveri derbile. On tehtud nüüdseks juba ka eeluuringut ja mängule on täielikult võimalik saada, küll krõbeda hinnaga, aga on! Ma olen seda trippi oodanud raisk kui kaua, oi raisk kui kaua! 15 aastat! Kes unistab, et saaks miljoni endale, kes unistab ferrarist, kes unistab Argentiina tripist ja ühest eriti raskest derbist! Kuradima äge!
              väga tore reis kindlasti, kahju et ainult 10 päeva, eriti kui just tihti sinna ei ole võimalik sattuda. Buenos Airesest on väga lihtne Montevideosse saada- praamiga üle jõe 2 tundi ja edasi bussiga 2-3 tundi
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                väga tore reis kindlasti, kahju et ainult 10 päeva, eriti kui just tihti sinna ei ole võimalik sattuda. Buenos Airesest on väga lihtne Montevideosse saada- praamiga üle jõe 2 tundi ja edasi bussiga 2-3 tundi
                Kusjuures tegelikult algselt oli plaan 2 nädalat, aga kuna mul ei olnud võimalik töö tõttu rohkem vabupäevi võtta ja mu partner in crime on profisportlane, siis tuleb arvestada teatud päevadega. Siit ka tegelikult küsimus edasiseks, kas Buenos Aireses on mõtekam võtta AIRBNB või pigem hotell? Ma isiklikult eelistan euroopas trippides hotelle, sest noh, hommikusöögid ja jutud ja mugavus ka maksab. Kuna me ei ole kunagi seal kandis käinud, siis mis oleks soovitused majutusel?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Kusjuures tegelikult algselt oli plaan 2 nädalat, aga kuna mul ei olnud võimalik töö tõttu rohkem vabupäevi võtta ja mu partner in crime on profisportlane, siis tuleb arvestada teatud päevadega. Siit ka tegelikult küsimus edasiseks, kas Buenos Aireses on mõtekam võtta AIRBNB või pigem hotell? Ma isiklikult eelistan euroopas trippides hotelle, sest noh, hommikusöögid ja jutud ja mugavus ka maksab. Kuna me ei ole kunagi seal kandis käinud, siis mis oleks soovitused majutusel?
                  Ise ööbisin hotellis. Minu arust hotellid olid seal väga mõistliku hinnaga. Hommikusööki ma pole pea kunagi võtnud hotellitoale, tavaliselt proovinud mida kohalikud söövad. Loodetavasti ei ole keegi teist vegan, sest ilma parrillat proovimata polekski nagu Argentinas käinud
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Ikka Boca hotellis peab ööbima

                    Aga ma segan vahele De Rossiga, jälle. Daniele ümber on selline möll ja huvi..eks loogiline ka, teda ei seo klubi mitte miski, oleks võinud kusagil Hiinas või Miamis miljoneid lugeda hoopis.

                    Kommentaar


                      Messile lisaks veel 3 kuud ja 50k taala, ehk teisisõnu mitte midagi. http://www.conmebol.com/es/suspensio...a-lionel-messi

                      Kommentaar


                        Toto on igaljuhul korralikult alustanud. 3 mänguga 117 minutit ja 2 väravat.


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Toto on igaljuhul korralikult alustanud. 3 mänguga 117 minutit ja 2 väravat.


                          Tema puhul muidugi kehtib see reegel, et oota esimene ACL ära.

                          Kommentaar


                            Uus Gago.
                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Tema puhul muidugi kehtib see reegel, et oota esimene ACL ära.

                            Kommentaar


                              DE ROSSI LÕI DEBÜÜDIL VÄRAVA

                              Kommentaar


                                Toto jätkab paugutamist



                                Ja valitsev meister Racing tegi midagi....hämmastavat...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X